0

همه‌چيز در خدمت پيام‌کوتاه با AdvanceSMS v3.0 - S60 v3/5

 
sayyed208005
sayyed208005
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 1130
محل سکونت : مازندران

همه‌چيز در خدمت پيام‌کوتاه با AdvanceSMS v3.0 - S60 v3/5

منبع : www.AsanMob.com

 

اگر نگاهي به گوشي تلفن‌همراه‌تان بيندازيد، مشاهده خواهيد کرد که امکانات پيش‌فرض بخش پيام‌رساني آن محدود است بنابراين ما نرم‌افزار AdvanceSMS را براي گوشي‌هاي سيمبين سري 60 ويرايش سوم و پنجم به شما پيشنهاد مي‌کنيم. AdvanceSMS به شما اجازه مي‌دهد تا براي پيام‌هاي کوتاه تک‌تک مخاطبانتان يک زنگ شخصي تعيين کنيد. همچنين مسائلي مانند ارسال خودکار پيام‌هاي کوتاه و ايميل‌ها در زمان‌هاي از پيش مشخص شده و فيلترکردن پيام‌هاي کوتاه ناخواسته يا تبليغاتي و يا پاسخ خودکار به برخي پيام‌هاي کوتاه، بخشي از امکانات فراوان اين برنامه است.


اولين نمايي که پس از نصب و اجراي برنامه مشاهده خواهيد کرد، شامل گزينه‌هاي زير است:
1. Schedule SMS: اين بخش که به موضوع زمان‌بندي ارسال خودکار پيام‌هاي کوتاه مي‌پردازد، در زمان اولين استفاده، حاوي هيچ پيام زمان‌بندي‌شده‌اي نخواهد بود بنابراين شما مي‌توانيد با استفاده از منوي Options و مسير Schedule SMS ‌> Message Text يک پيام زمان‌بندي‌شده جديد ايجاد کنيد و با استفاده از گزينه‌هاي Date ،Time و Number، روز، ساعت و شماره مخاطب را براي زمان ارسال معين کرده و گزينه Done را انتخاب کنيد.
2. Manage SMS: اين بخش از برنامه مربوط به تنظيماتي مي‌شود که شما مي‌خواهيد روي سيستم ارسال و دريافت پيام‌هاي کوتاه‌تان اعمال کنيد.
به اين ترتيب که پس از ورود به آن، گزينه‌هاي Add Person ،Add Group ،Add All Non‌contacts و Delete پيش روي شما قرار مي‌گيرد که توسط آن‌ها مي‌توانيد مخاطب يا مخاطباني که قصد داريد تنظيمات موجود در برنامه روي آن‌ها اعمال شود را وارد فهرست برنامه کنيد؛ سپس با انتخاب Number Settings وارد صفحه تنظيمات مي‌شويد و مي‌توانيد تنظيمات مربوطه را اعمال کنيد که عبارت است از:
Keyword: انتخاب واژه‌اي که اگر در پيامي موجود بود، آن پيام فيلتر شود.
Filter SMS: فعال کردن آن سبب فيلتر شدن پيام‌ها خواهد شد.
Forward If Filtered: پيامک فيلتر شده را به شماره ديگري ارسال مي‌کند.
Auto Reply: به پيام‌ها به‌طور خودکار پاسخ مي‌دهد.
Auto Reply Text: متني که قرار است به‌طور خودکار در جواب ارسال شود بايد در اين بخش تعريف شود.
Personalized Tone: انتخاب زنگ اختصاصي پيام کوتاه براي مخاطبان.
3. Application Settings: در اين بخش مي‌توانيد تنظيمات مختلفي را روي خود برنامه انجام دهيد مانند تعيين رمز عبور، نمايش تمام‌صفحه براي پيام‌ها، اجراي خودکار برنامه در هنگام روشن‌شدن گوشي و غيره.
4. SMS Logs: در اين بخش نيز مي‌توانيد کليه پيام‌هاي کوتاه فيلتر شده را مشاهده کنيد.
5. Export SMS: اين گزينه به‌ شما امکان مي‌دهد تا کليه پيام‌هاي داخل Inbox را در قالب يک فايل CSV در آدرس C:ExportedMessages.csv به رايانه منتقل کنيد.
فايل‌هاي CSV توسط برنامه Excel خوانده مي‌شوند. این نرم افزار بر روي گوشي هاي نوكيا سيمبين سري 60 ويرايش سوم و پنجم قابل اجرا ميباشد.

  |
 پسورد فايل زيپ : www.asanmob.com
توضيحات ضمیمه بایت روزنامه خراسان
 لينک منبع

اللهم صلی علی محمد و ال محمد

دوشنبه 8 آذر 1389  6:23 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها