0

اطلاعيه سازمان بسيج در پي شهادت استاد بسيجي دکتر شهرياري

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اطلاعيه سازمان بسيج در پي شهادت استاد بسيجي دکتر شهرياري

 

دوشنبه 8 آذر 1389 ۱۵ : ۲۲ ساعت
منبع : ايسنا
نسخه قابل چاپ ارسال برای دیگران
اطلاعيه سازمان بسيج در پي شهادت استاد بسيجي دکتر شهرياري
استکبار جهاني ، صهيونيسم بين الملل و عيادي جيره خوارشان نيز بايد بدانند که با اين اقدامات کور نه تنها فعاليت هاي علمي متوقف نمي گردد، بلکه خيل عظيم شاگردان آن اساتيد شهيد، با انگيزه اي قويتر وارد عرصه و ميدان جهاد علمي گرديده و شگفتي هاي خارق العاده اي را خلق خواهند نمود .

سازمان بسيج مستضعفين در پي شهادت استاد بسيجي دکتر شهرياري و ترور نافرجام استاد بسيجي عباسي اطلاعيه اي را صادر کرد.


به گزارش ايسنا، در اين اطلاعيه آمده است: بي شک ، انقلاب اسلامي ايران با شکست هيمنه پوشالين استکبار جهاني؛ حيرت و شگفتي بشريت را به نشانه عجز بالا آورده و پرچم پر افتخار کشور پهناورمان را بر قلب‌هاي پاک مسلمانان جهان به احتزاز درآورده است.


پيشرفت هاي علمي بويژه دستيابي دانشمندان متعهد کشور عزيزمان به انرژي صلح آميز هسته اي ، بيش از پيش چهره کريه دشمنان قسم خورده را به خاک مذلت نشانده و به آزاد آنديشان و عدالتخواهان گيتي، نور اميد و ايمان پرتوافکني نموده است.


بلاشک ، اين عزت و افتخار را در گام نخست مديون رهنمودها و مطالب بحق رهبر حکيم انقلاب بوده و در گام ديگر ممنون ايثار و مجاهدت اساتيد برجسته و دانشمندان خستگي ناپذير بسيجي اين مرز پرگهر مي باشيم که در گمنامي و بي نشاني به تحقيقات علمي مي­پردازند که دشمنان اين ملت بايد بدانند هرگز نمي توانند با اقدامات تروريستي ، مسير پر افتخار جهاد علمي پژوهشي ايران عزيز را متوقف کنند.


در اين اطلاعيه تصريح شده است: شهادت استاد مسعود علي محمدي که سال گذشته حادث شد و همچنين شهادت مظلومانه استاد شهرياري و ترور نافرجام استاد عباسي که تأسف و تألم قلبي جامعه بسيجيان و دانشگاهيان کشور را به همراه داشت و عموم ملت شهيد پرورمان را داغدار هجران اين استاد عزيز نمود ؛ يقيناً سرعت برنامه ها و تحقيقات علمي را صد چندان مي نمايد و خون مطهر اين شهيدان عزيز درخت تناور علم و دانش را تا قله هاي بي نهايت عالم سرافراز مي نمايد.


اين اطلاعيه مي افزايد استکبار جهاني ، صهيونيسم بين الملل و عيادي جيره خوارشان نيز بايد بدانند که با اين اقدامات کور نه تنها فعاليت هاي علمي متوقف نمي گردد، بلکه خيل عظيم شاگردان آن اساتيد شهيد، با انگيزه اي قويتر وارد عرصه و ميدان جهاد علمي گرديده و شگفتي هاي خارق العاده اي را خلق خواهند نمود .


در پايان اين اطلاعيه آمده است: بسيجيان سلحشور ضمن تبريک و تسليت شهادت استاد بسيجي دکتر شهرياري که استاد تمام دانشگاه و از برجسته ترين نخبگان علمي کشور بوده و در اوج شايستگي کم نظير علمي مصداق بارز آيه شريفه «انما يخشي الله من عباده العلما» واهل تهجد و شب زنده داري بود. و آرزوي سلامتي استاد بسيجي دکتر عباسي ؛ آمادگي بيش از پيش اساتيد و دانشجويان و دانشمندان بسيجي را در تحقق عيني و عملي مطالبات علمي مقام معظم رهبري (دامت برکاته) اعلام نموده و پاسخ ترورهاي ناجوانمردانه دشمن را با پيشرفت هاي بهت آور علمي خواهند داد.

 
 
دوشنبه 8 آذر 1389  4:21 PM
تشکرات از این پست
warzw1
warzw1
warzw1
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1388 
تعداد پست ها : 424
محل سکونت : اصفهان
دوشنبه 8 آذر 1389  4:32 PM
تشکرات از این پست
mohadamhossien
mohadamhossien
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 118
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:اطلاعيه سازمان بسيج در پي شهادت استاد بسيجي دکتر شهرياري

این کار مربوط به کوردلان اسلام و ایران قهرمان است

دوشنبه 8 آذر 1389  11:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها