0

از اول هم به حجاب اعتقادی نداشتم!

monaaa
monaaa
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 1073

از اول هم به حجاب اعتقادی نداشتم!

یكی از حامیان سران فتنه كه در بحبوحه فتنه 88 از كشور گریخت و اخیراً با حضور در برنامه تلویزیونی صدای آمریكا كشف حجاب كرد، اعلام كرده كه اساساً از اول اعتقادی به حجاب نداشته است.

به گزارش گرداب به نوشته پایگاه اینترنتی ایران گلوبال، "فریبا داوودی مهاجر" در مورد علت كشف حجابش گفت: «شاید انتقاد شما مبنی بر اینكه چرا در مقابل دوربین تا مدت‌ها حجاب داشتم و در پشت دوربین نداشتم صحیح باشد. اما هر انسانی در زندگی شخصی مشكلات و مسائل مخصوص به خود را دارد كه نمی‌تواند آن را علناً بیان كند. من نزدیك به 27 سال چادری بودم و برداشتن آن بعد از این مدت حتماً می‌توانست تبعات مختلفی را در خانواده ایجاد كند یا حتی موجب بروز مشكلاتی برای اطرافیان شود. اما زمانی رسید كه دیدم زمان آن رسیده است كه باید با خودم و مخاطب شفاف باشم. و خوب همین سوال شما را در برنامه پارازیت از من پرسیدند. من باید تصمیم می‌گرفتم. پارازیت طنز است ولی برنامه جدی است. همه برنامه‌های طنز جدی هستند اگر مرز خود را با لودگی حفظ كنند.»

داوودی مهاجر كه اخیراً به جمع حقوق بگیران صدای آمریكا پیوسته ادامه داد: «من اعتقاد خود را مدت‌ها بود به حجاب به دلائل مختلف از دست داده بودم و نمی‌توانستم به دلائل شرایط سیاسی و یا موقعیت سیاسی‌ام دروغ بگویم و تظاهر كنم. اما قبل از این برنامه تصمیم داشتم به عنوان اعتراض به حجاب اجباری در ایران و اعتراض به خشونت علیه زنان حجابم را در ملأ عام بردارم. همانگونه كه زنها در ملأ عام تحت خشونت قرار می‌گیرند و تحقیر می‌شوند. یك نفر مقابل دوربین روسری‌اش را بعد از سال‌ها كه چادری بوده بردارد. ضمن آنكه به همه زنانی كه حجاب را خود انتخاب كرده‌اند احترام می‌گذارم. من سال‌ها بود كه می‌دیدم از حجاب اجباری برای خشونت علنی علیه زنان استفاده می‌كنند و به همین دلیل تصمیم گرفتم مقابل دوربین حجابم را بردارم. ولی باید اعتراف كنم ضمن آنكه نقد شما را می‌پذیرم ولی در شرایطی قرار داشتم كه مجبور بودم مقابل دوربین محجبه حاضر شوم.»

گفتنی است داوودی مهاجر دارای پرونده‌های مالی سنگینی در داخل كشور است و برخی تحلیلگران علت اصلی گریختن او از كشور را ناتوانی برگرداندن پول‌های بالا كشیده شده می‌دانند. داوودی مهاجر مدت‌ها است آرزومند دریافت یكی از جوایز سرویس‌های اطلاعاتی غربی است و اخیراً به او گوشزد كرده‌اند كه "حجاب" وی یكی از موانع اصلی اعطای جایزه به ایشان است!

امیرالمومنین علی علیه السلام :

کسى کــه کردارش او را بــه جایى نرسانــد ، افتخارات خانــدانش

او را بــه جایى نخواهد رسانیــد.
نهج البلاغه ، حکمت 23

یک شنبه 7 آذر 1389  7:41 PM
تشکرات از این پست
gazalsabz
gazalsabz
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 1125

پاسخ به:از اول هم به حجاب اعتقادی نداشتم!

واقعا که فقط تاسف می خوریم که عده ای به  خاطر منافع شخصی خود دست به هر کاری می زنند

یک شنبه 7 آذر 1389  11:48 PM
تشکرات از این پست
ahmad88
ahmad88
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 582

پاسخ به:از اول هم به حجاب اعتقادی نداشتم!

سیاست این بازی های کثیف را دارد

ahmet

دوشنبه 8 آذر 1389  1:13 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها