0

دانلود نصب‌کننده آفلاین آکروبات ریدر ایکس نسخه ۱۰

 
mahdihakimi
mahdihakimi
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 1430
محل سکونت : خراسان رضوی

دانلود نصب‌کننده آفلاین آکروبات ریدر ایکس نسخه ۱۰


کمپانی آدوبی بدون سر و صدا نسخه اصلاحی آکروبات ریدر ۱۰ را منتشر کرده که با عدد رومی X ارائه گردیده است. آدوبی آمدن  نسخه بعدی از گروه آکروبات را یک ماه قبل اعلام کرده و قول داد نسخه جدید مشکلات امنیتی کمتری خصوصا از طریق sandboxing داشته باشد که به اصطلاح “حالت ایمن” نامیده می شود، این مسئله در کنار سایر خصوصیات به روز شده در نسخه جدید خواهد بود.

استفاده از این نسخه و در حالت ایمن امکان بازکردن فایل های متنی PDF را برای کاربر در محیطی کاملا محدود و تحت شرایطی خاص می دهد، که به آن ” sandbox” اطلاق می شود.

چنانچه لازم باشد نرم افزار تراکنشی را در حالت که در sandboxed مجاز نیست، اجرا نماید، این عمل از طریق ” روند میانجی یا واسطه” صورت میگیرد که دارای قوانین سخت گیرانه خاصی از بایدها و نبایدها می باشد که امکان دسترسی به عملکرد های خطرآفرین را محدود یا مسدود می کند. اعمالی که در حالت sandboxed مجاز نیستند نظیر ثبت چیزی در پوشه موقت کاربر یا راه اندازی یک فایل ضمیمه در درون نرم افزار با استفاده از سایر نرم افزارهای متنی چون Microsoft Word می باشد.

خصوصیات Adobe Reader X :

  • مشاهده و تعامل با  فایل های PDF که شامل محتویات متنوع تری چون: ترسیمات، پیام های الکترونیکی، برگه های حسابرسی، ویدئوها  و سایر عناصر چند رسانه ای
  • نکته برداری و اشتراک گذاری با دیگران از طریق ساختن فایل های PDF با استفاده از نکات چسبنده و ابزارهای پررنگ کننده
  • استفاده از حالت مطالعه برای مشاهده محتوای مطالب بیشتر در صفحه یا  حالت مشاهده ۲ صفحه ای که امکان مشاهده گستردگی صفحات را فراهم می کند. امکان استفده از میانبر های صفحه کلید چون چاپ، بزرگنمایی و یافتن کلمه با جستجوگر نیز وجود دارد.
  • استفاده بیشتر از حالت ایمن در نرم افزار که به کاربر  اطمینان بیشتری در خصوص ایمن بودن مطالب مشاهده شده می‌دهد.
  • دسترسی  مستقیم از طریق acrobat.com موجود در نرم افزار برای استفاده از امکانات انلاین نرم افزار. انجام عملکردهای معمول چون ایجاد یک فایل PDF ، ذخیره سازی و اشتراک گذاری ایمن تر و اشتراک گذاری صفحه ای(در اینجا امکان پذیر است).
  • گسترش میزان دسترسی به فایل های PDF را از طریق ابزار تلفن همراه و با نسخه رایگان Adobe Reader برای Android  Windows Phone 7 و BlackBerry Tablet os

لینک دانلود ارائه شده در آدرسhttp://get.adobe.com/reader/، یک قالب نصب کننده آنلاین است. نسخه آفلاین نصب کننده این نرم‌افزار می‌تواند از این لینک، دانلود شود( حجم ۳۵ مگابایت).

شنبه 6 آذر 1389  12:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها