0

آنجلوتي: حريف هاديگر از ما نمي ترسند

 
muhammadf
muhammadf
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 34
محل سکونت : اصفهان

آنجلوتي: حريف هاديگر از ما نمي ترسند


بازیکنانی مثل جان تری و فرانک لمپارد به دلیل مصدومیت شانس حضور در این دیدارها را از دست دادند و آنچلوتی از شاگردانش خواسته تا بار دیگر برای حریفان ترسناک باشند.

 

در آستانه دیدار حساس چلسی مقابل نیوکاسل، مربی ایتالیایی آبی پوشان در این رابطه گفت:« در ابتدای فصل و زمانی که 0-6 به پیروزی می رسی، می توانی تیمها را تحت فشار قرار دهی ولی الان خیلی از تیمها اعتماد به نفس بیشتری برای بازی مقابل ما کسب کرده اند. این کاملا طبیعی است و ما هم در بازی کردن مقابل برخی تیمها با مشکل مواجه شده ایم.»

گل دیرهنگام فلوران مالودا، پیروزی چلسی مقابل زیلینا در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را رقم زد و آنجلوتی در صحبتهایی در این رابطه گفت:« گل پیروزی بخش ما در دقایق پایانی به ثمر رسید.این برایم تعجب آور بود.از ابتدای فصل ما هیچ وقت در گلزنی یا کسب پیروزی نداشتیم ولی در دیدارهای اخیر، به ویژه در بازیهای خارج از خانه، نمی توانستیم به گل برسیم. آمار گلزنی ما از 21 به 6% در مبدل ساختن شوتهایمان به گل تبدیل شد و ما باید در این زمینه پیشرفت کنیم.»

آنجلوتی در مورد آخرین شکست تیمش در لیگ برتر مقابل ساندرلند گفت:« مقابل ساندرلند واقعا ضعیف بودیم. در بازیهای دیگر خوب بازی کردیم و فرصتهای زیادی برای گلزنی خلق کردیم و البته گاهی وقتها بابدشانسی هم مواجه شدیم. باید بیش از اینها متمرکز باشیم. بگفتم که ، آنچه در هفته های ابتدایی شاهدش بودیم، فوتبال واقعی نبود و فوتبال پلی استیشن بود. ولی فکر نمی کنم برای ما ممکن باشد که بتوانیم در هر 4 دیدار لیگ به یک گل برسیم.»

مربی ایتالیایی چلسی ادامه داد:«زمان مناسبی برای صحبت کردن در مورد بازیکنان غایب تیممان نیست. ما باید با توجه به بازیکنانی که در اختیار داریم، تمرکز کنیم. آنها توانایی های خوبی دارند و پیش از این هم نمایش خوبی را به اجرا گذاشته اند. مصدومان هم به زودی بازمی گردند وزمانی که آماده باشند، به حمایت تیم خواهند آمد.»
آنجلوتی در دیدار مقابل نیوکاسل، ژوزه بوسینگوا را که پیش از این در دیدار کارلینگ کاپ مصدوم شده بود، در اختیار خواهد داشت


شنبه 6 آذر 1389  11:55 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها