0

اشكان دژاگه: بازي در تيم ملي ايران برايم افتخار است

muhammadf
muhammadf
کاربر تازه وارد
تعداد پست ها : 34

اشكان دژاگه: بازي در تيم ملي ايران برايم افتخار است

"اشکان دژآگه" در اين‌باره گفت: از سالها حضور در فوتبال آلمان و بازي در تيم هايي مانند هرتا برلين و ولفسبورگ و همچنين تيم هاي نوجوانان، جوانان و زير 23 سال آلمان تجربه هاي ارزشمندي اندوخته ام که اميدوارم بتوانم آن را دراختيار تيم ملي کشورم قرار دهم.

وي گفت: از اينکه افشين قطبي براي موفقيت تيم ملي ايران در جام ملتهاي آسيا به بازيکنان لژيونر ايراني نيز نگاه دارد احساس خوبي دارم و اگر به تيم ملي دعوت شوم، تمام توان خود را براي موفقيت در جام ملتهاي آسيا بکار خواهم گرفت.

دژآگه در پاسخ به اين سوال که آيا موافقت فيفا و فدراسيون فوتبال آلمان در اين زمينه حاصل شده است، گفت: اين کار ازسوي فدراسيون فوتبال ايران درجريان است. آنها مدارکي از من خواسته اند که همه آنها را ارايه کرده‌ام. ضمن اينکه فدراسيون آلمان در اين مورد مشکلي ايجاد نکرده و موافقت نامه هاي لازم را صادر کرده است.

وي از اينکه سرمربي تيم ملي ايران در کنفرانس خبري اخير خود اعلام کرده که براي ديدن تمرينات و بازي او به آلمان خواهد رفت، ابراز خوشحالي کرد و به سايت قطبي گفت که بي‌صبرانه منتظر آقاي قطبي هستم تا از نزديک با ايشان آشنا شوم و توانايي هاي خود را به نمايش بگذارم.

دژاگه در پايان اين گفت وگو از زحمات والدين ايراني بويژه پدرش که در رسيدن او به اين جايگاه تلاش و ممارست فراواني کردند، قدرداني کرد و گفت که همه چيز را مديون آنان هستم.

دژآگه 24 ساله، مدتي است که مورد توجه افشين قطبي قرار گرفته و سرمربي تيم ملي ايران در کنفرانس مطبوعاتي روز بيست و چهارم آبان ماه 89 ، رسما اعلام کرد که قصد دارد از اين بازيکن دعوت بعمل آورد و نام او را درميان 50 بازيکن اعلام شده به کنفدراسيون آسيا براي مسابقات جام ملتهاي آسيا قرار داده است.

شنبه 6 آذر 1389  11:53 AM
تشکرات از این پست
mozaaf89
mozaaf89
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 61

پاسخ به:اشكان دژاگه: بازي در تيم ملي ايران برايم افتخار است

لطفا در بقیه کشورها جستجو کنید ببینید دیگه بازیکن فوتبال ایرانی نیست که بیاورید.

شنبه 6 آذر 1389  1:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها