0

مورينيو خطاب به ونگر: درباره رئال مادريد اظهار نظر نکن

 
muhammadf
muhammadf
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 34
محل سکونت : اصفهان

مورينيو خطاب به ونگر: درباره رئال مادريد اظهار نظر نکن

سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد در پاسخ به اظهار نظر آرسن ونگر درباره رئال مادريد گفت بهتر است اين مربي فرانسوي به جاي اين حرف ها به هواداران خود توضيح دهد که چرا پنج سال است هيچ جامي نبرده است.

 

تیم فوتبال رئال مادرید در حالی در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان مقابل آژاکس به برتری 4 بر صفر رسید که دو اخراجی در پایان این دیدار داشت.

تصاویر تلویزیونی نشان داده که خوزه مورینیو از طریق دروازه بان رئال مادرید به ژابی آلونسو و سرخیو راموس خبر داده که تعمدا کارت زرد دوم خود را بگیرند تا در فاصله یک بازی مانده به پایان مرحله گروهی، برای دور حذفی رقابت ها، احتمال غیبت آنها از بین برود.

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال ، در این خصوص واکنش نشان داده و گفته که شنیدن این چیزها تاسف آور است و نمی تواند آن را بپذیرد.

بر پایه گزارش سان، مورینیو در پاسخ به انتقادات ونگر گفت: او باید به هوادارن آرسنال توضیح دهد که چطور از سال 2005 موفق نشده حتی یک جام کوچک ببرد. ونگر به جای اینکه دریاره رئال مادرید صحبت کند باید بگوید چطور به تیم براگا که برای نخستین بار است در رقابت های لیگ قهرمانان حضور پیدا می کند، با دو گل باخته است.

مورینیو افزود: آقای ونگر داستان تاریخی شما در خصوص بازیکنان جوان آرسنال هم قدیمی شده چرا که آنها دیگر بزرگ شده اند. سانیا،  کلیشی، والکات، فابرگاس، سانگ، فن پرسی و آرشاوین دیگر بچه نیستند. آنها همگی بازیکنان تراز اولی هستند.

شنبه 6 آذر 1389  11:49 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها