0

آموزش طراحی سایت

 
fp42001
fp42001
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : اسفند 1391 
تعداد پست ها : 12

آموزش طراحی سایت

آموزش طراحی سایت

 
 
 
 
 
 

یک فایل HTML چیست؟

 
 • HTML مخفف زبان نشانه گذاری فرا متنی است(hyper text markup language).
 • یک فایل HTML یک فایل متنی حاوی برچسب های کوچک نشانه گذاریست
 • بر چسب های نشانه گذاری به مرورگرهای وب بیان می کنند که صفحه را چگونه نشان دهد
 • یک فایل HTML باید دارای پسوند html. یا html. باشد
 • یک فایل HTML می تواند توسط یک ویرایشگر متنی ساده ساخته شود
 
 
 

یک صفحه html بسازید

 
اگر در حال کار با ویندوز هستید برنامه note pad را اجرا کنید. متن زیر را تایپ کنید.

<html>
<head>
<title>title of page </title>
</head>
<body>
This is my first home page.<b> This text is bold </b>
</body>
</html>

فایل را تحت عنوان "mypage.htm"ذخیره کنید.
مرورگر اینترنت خود را باز کنید، از منوی فایل گزینه "open" یا "open page" را انتخاب کنید. یک جعبه گفتگو ظاهر خواهد شد .گزینه "brows" یا "choose file" را انتخاب کنید و در مکانی که فایل HTML خود را ساخته اید قرار گیرید. آن را انتخاب کنید و روی گزینه "open" کلیک کنید.حالا شما یک آدرس در جعبه گفتگوی خود مشاهده خواهید کرد. بعنوان مثال "C:\mypage.html" گزینه ok را کلیک کنید و مرورگر صفحه را به شما نشان خواهد داد.
 
 
 

نرم افزار مناسب برای طراحی سایت

 

نرم افزار های بسیاری جهت طراحی سایت وجود دارد که من نام چند تا رو براتون می زارم

 

   

rapid css

 

  dreamweaver

 

    FrontPage

 

Sharepoint

 

   از لحاظ کاربری به نظر بنده نرم افزار rapid css کاربردی تر و محیط بهتری دارد

برای شروع با کار ابتدا به منوی

file

new

html page را انتخاب نمایید

 

 

پس از کلیک بر روی گزینه html page صفحه پایین رویت می شود  

      
 
 
 

المنت و تگ چیست؟

 

زبان HTML شامل مجموعه ای از تگ ها و المنت ها است. در واقع همین تگ ها هستند که به Internet Browser می فهمانند که چیزی را باید نمایش دهد. پس برای یادگیری HTML باید المنت های مختلفی را یاد بگیریم. هر المنت عمومی شامل تگ شروع و پایان و محتوای المنت می باشد. در واقع تگ ها برچسب هایی هستند که برنامه نویس برای نشانه گذاری شروع و پایان المنت ها از آن استفاده می کند. فرمت تگ به این گونه است که شامل علامت کوچکتر « > » برای شروع و علامت « < » برای پایان هستند. 
به طور کلی دو نوع تگ داریم : تگ باز مثل <HTML > و تگ بسته مثل < HTML/> . تفاوت اصلی تگ های شروع و پایان در این است که تگ پایان در ابتدای نام خود حاوی کاراکتر « / » می باشد. 
در ادامه به شرح و بررسی چند المنت ساده در زبان HTML می پردازیم: 
المنت b برای bold کردن کلمات و جملات استفاده می شود. بدین صورت که هر متنی که درون تگ باز <b> و تگ بسته <b/> قرار گیرد درBrowser به صورت Bold نمایش داده می شود. ( المنت b مخفف کلمه یbold می باشد.) 


 

<b> This is a bold text </b>

نمونه کد کامل

 

<html>
<head>
<title>title of page </title>
</head>
<body>

    <b> This text is bold </b>

</body>
</html>

 
این مثال در Browser به صورت زیر نمایش داده می شود:

This is a bold text

 

 

 

 

باری رویت صفحه می توانید به شکل زیر عمل نمایید

 

 

 
 
 

تگ های اصلی

 

تگ html

اولین تگی که باید در صفحات خود از آن استفاده کنید تگ html است که باید آنرا در ابتدای فایل HTML خود قرار دهید و تگ پایانی آن را هم باید در پایان صفحه درج کنید:

<html>

</html>

تگ head

صفحات HTML به دو قسمت head و body تقسیم می شوند. از قسمت head معمولا برای درج عنوان صفحات و سایر اطلاعات اضافی مربوط به صفحه استفاده می شود. از قسمت body هم برای درج متون و تصاویر و به طور کلی هر آنچه را که صفحه باید نمایش دهد استفاده می کنیم. به منظور ایجاد بخش head از تگ head استفاده می کنیم که آنرا بعد از تگ <html> قرار می دهیم و برای مشخص کردن ناحیه انتهایی قسمت head از تگ پایانی <head/> استفاده میکنیم.

<html>
<head></head>
</html>

تگ body

تگ body را دقیقا بعد از تگ پایانی <head/> درج می کنیم و تگ پایانی آنرا هم در آخر صفحه قبل از تگ <html/> قرار می دهیم.

<html>
<head></head>
<body></body>
</html>

 

ادامه آموزش

 
 
 
 
 
 
 

 

چهارشنبه 17 مهر 1392  9:18 AM
تشکرات از این پست
isar1342 siryahya digitalmarketing99 negin9
aref71
aref71
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 25
محل سکونت : مازندران

پاسخ به:آموزش طراحی سایت

آموزش خوبیه ، لطفا آموزش جاوا اسکریپت و سی اس اس هم قرار بدید

پنج شنبه 18 مهر 1392  12:21 PM
تشکرات از این پست
alirezaaliakbari92
alirezaaliakbari92
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : خرداد 1393 
تعداد پست ها : 13
محل سکونت : تهران

پاسخ به:آموزش طراحی سایت

از این نرم افزار برای طرا حی بلاگ هم میشود استفاده کرد؟ تشکرازشما

 پایگاه مجازی حضرت جوادالائمه(ع)

پنج شنبه 15 خرداد 1393  9:37 PM
تشکرات از این پست
aryadidcctv
aryadidcctv
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : شهریور 1393 
تعداد پست ها : 1

پاسخ به:آموزش طراحی سایت

سلام دوستان خوبم

یه نظر بهم بدید راجب سایت جدیدی که زدم به دل خودم زیاد نمیشینه نمیدونم چرا؟!؟

با نظراتتون راهنماییم کنین ممنون میشم

دوربین مداربسته

یک شنبه 30 شهریور 1393  9:47 AM
تشکرات از این پست
siryahya
soheil7522
soheil7522
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : دی 1395 
تعداد پست ها : 2

رفع مشکل آنتن دهی موبایل

عموما مناطقی که با مشکل انتن کاذب موبایل مواجه هستند ، باید از دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل قوی استفاده کنند و دستگاههای ضعیف قادر به حل مشکل در این مناطق نیست ، دلیل آنهم این موضوع است که سیگنال تقویت شده توسط بوستر موبایل باید از لحاظ قدرت در حدی باشد که بتواند بر سایر سیگنالهای موجود غلبه کند و از لحاظ شدت سیگنال باید سطح سیگنال قوی تری داشته باشد تا تلفن همراه شما تنها بر روی سیگنال موبایل تقویت شده شما رجیستر شود . 

برخی مناطق نیز بدلیل اینکه از bts ها بدور هستند و فاصله زیادی دارند و یا موانع متعددی مانند ساختمانهای پرتعداد ، بین دکلها و مکان مورد نظر قرار گرفته اند دارای سطح سیگنال پایینی هستند . در اینگونه مکانها که به نقطه کور آنتن دهی مشهور هستند با نصب تقویت کننده آنتن موبایل که دارای قدرت خروجی ضعیفی نیز هست ، میتوان مشکل را مرتفع نمود و میزان آنتن دهی موبایل را به سطح مطلوب جهت برقراری تماس و پیام رساند . 

 در انتخاب دستگاه تقویت آنتن موبایل ، می بایست دقت لازم بعمل آید که چه نیازی را میخواهیم برآورده کند و یا دستگاه را صرفا برای رفع مشکل مکالمه می خواهیم و یا از دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل انتظار  رفع مشکل اینترنت را نیز داریم . بوستر موبایل تک باند یا تک کاناله تنها قادرند که باند فرکانسی 860 مگاهرتز تا 980 مگاهرتز را شامل شود . اینترنتی که این دستگاهها قادر به پشتیبانی از آن هستند ، نسل اول اینترنت  یا همان توجی است 

تقویت آنتن دوباند دوباند قادر است که باند 900 و همچنین باند 1800 (1760-1830) را ساپورت نماید . این بدان معناست که علاوه بر تقویت سیگنال موبایل در دو اپراتور همراه اول و ایرانسل ، شما قادرید که اینترنت 4جی را بوسیله این دستگاه تقویت سیگنال موبایل انتقال دهد ولی قادر به انتقال اینترنت تری جی نیستید ، دلیل این امر نیز این است که اینترنت فورجی بر توسط اپراتورها بر روی باند 1800 انتقال داده میشود ولی که دستگاه تقویت انتن دوکانال قادر به ساپورت آن نیست 

دسته دیگر تقویت کننده های موبایل ، سیستم های سه کانال هستند که فرکانس 900/1800/2100 را پشتیبانی کرده ، یعنی باند 2100 را نسبت به به دستگاههای دوکاناله اضافه تر دارند  . بوسیله این سیستم های آنتن دهی شما می توانید مکالمه روی کلیه باندها ، اینترنت تری جی و اینترنت فورجی را در دسترس داشته باشید

از لحاظ مقرون به صرفه بودن و داشتن یک انتخاب هوشمندانه ، سیستم تقویت آنتن دوباند دارای امتیاز خرید بالایی هستند ،ارزانترین دستگاه تقویت آنتن موبایل تک باند هست ولی دارای امتیاز خرید پایینی قرار دارد ، زیرا تنها اینترنت توجی را ساپورت کرده و در کلانشهرها پاسخگو نبوده ،

 ریپیتر موبایل و یا تکرارکننده های سیگنال موبایل در مناطق دور افتاده بکار میرود . معمولا در این مناطق که خارج محدوده شهری و مسکونی هستند ، ایراد ضعف آنتن دهی بدلیل وجود موانع طبیعی شامل کوهها و تپه ها و فاصله زیاد آنها تا دکل های مخابراتی بوجود می آید . مواقعی از ریپیترهای موبایل استفاده میشود که بخواهند یک محیط حداقل با شعاع 500 متری پوشش داده شود . 

نصب ریپیتر های موبایل ، یک کار بسیار تخصصی است و افراد عادی شاید بتوانند بوسترهای تقویت کننده را خود نصب کنند ، ولی قطعا در ریپیتر های موبایل باید کارشناسان و افراد متخصص ، اینکار را انجام دهند ریزا بدلیل توان بالای ریپیترهای موبایل امکان وجود اختلال و  یا اصطلاحا لوپ شدن آنتن امری محتمل است . 

پیش نیازهای اجرای یک سیستم تکرارکننده آنتن موبایل یا ریپیترهای موبایل شامل دو دکل که باید مابین دو آنتن گیرنده که ممکن است از نوع پارابولیک باشد و یا از نوع لگاریتمی و آنتن فرستنده که از نوع آنتن سکتور هست ایجاد میگردد . مورد دیگر منبع تغذیه و یا همان پاور دستگاه میباشد که در صورت وجود برق شهری در مجاورت پروژه ، کار بسادگی انجام میپذیرد و در صورت نبود برق شهر ، باید هزینه نسبتا بالایی را صرف تهیه برق و پنل خورشیدی و سیستم های سولار نمود . 

از پیش نیازهای دیگر ریپیترهای موبایل چاه ارت یا چاه گرانه است که باید ایجاد گردد . ریپیترهای موبایل به دسته بندی های زیر تقسیم میگردد: 

wide band repeater : این دسته از ریپیترها زمانی استفاده میشود که بخواهیم تمامی اپراتورها را ساپورت نماییم

select band repeater :  وقتی تنها یک شرکت خدمات دهنده مد نظر ما باشد ، یا بخواهیم یک اپراتور را به کارفرما تحویل دهیم

channel selective repeater : ممکن است فرکانس های متعددی از دکلهای اپراتورهای مختلف بما برسد و باعث ایجاد اختلال در فرکانس مدنظر ما باشد که بوسیله این سیستم تقویت آنتن دهی موبایل میتوانیم فرکانس ها و سیگنالهای زاید را فیلتر کرده و تنها فرکانس مدنظر خود را به ورودی دستگاه برسانیم . 

frequency shifting repeater : این سیستم افزایش آنتن دهی موبایل زمانی بکار میرود که در آن منطقه ، زاویه ارسال سیگنال تقویت شده و زاویه دریافت سیگنال کم بوده و موجب اختلال در سیستم شود . 

تکرارکننده های موبایل را میتوان در کلیه مناطق دورافتاده شرکت های خارج شهر ، سایت های تولیدی پالایشگاهها ، کارگاههای کوهستانی شرکت های راهسازی ، محدوده سدها و معادن تولیدی نصب نمود . 

مراحل نصب هم شامل مرحله یک که در آن کارشناسان به محل اعزام شده و با تست و بررسی سیگنالهای موجود محیط ، امکان سنجی های لازم را نموده و نقشه اجرای پروژه را ارایه میدهند و در مرحله دو با آماده سازی تجهیزات مورد نیاز اقدام به انتقال تجهیزات کرده و مرحله نصب را آغاز مینمایند . 

منبع

 

 شرکت سیگنال بوستر با هدف ارائه محصولات تقویت کننده انتن موبایل ، تجهیزات و خدمات مرتبط با ان ،با اتکا بر دانش فنی مهندسین و متخصصین و سابقه درخشان در عرصه ارتباطات  اقدام به راه اندازی  وبسایت تخصصی signalbooster نمود.

چهارشنبه 22 شهریور 1396  12:24 AM
تشکرات از این پست
helenmusic
helenmusic
کاربر جدید
تاریخ عضویت : دی 1396 
تعداد پست ها : 4
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:آموزش طراحی سایت

واقعا آموزش بسیار خوب و به جایی بود دوست عزیز خیلی ممنونم از شما بابت آموزش بسیار خوبتون

 

دانلود آهنگ جدید

دوشنبه 18 دی 1396  3:50 AM
تشکرات از این پست
perfumeMah7
perfumeMah7
کاربر جدید
تاریخ عضویت : خرداد 1397 
تعداد پست ها : 2

پاسخ به:آموزش طراحی سایت

سلام
این مطالب شاید به دردتون بخوره

ادکلن مردانه معروف

ادکلن زنانه معروف

تفاوت عطر و ادکلن

خوشبوترین عطر مردانه

بهترین عطر زنانه با ماندگاری بالا

بهترین ادکلن های مردانه

بهترین عطر مردانه از نظر خانمها

 

یک شنبه 27 خرداد 1397  8:53 PM
تشکرات از این پست
perfumeMah7
perfumeMah7
کاربر جدید
تاریخ عضویت : خرداد 1397 
تعداد پست ها : 2
یک شنبه 27 خرداد 1397  8:57 PM
تشکرات از این پست
theaminlotfi
theaminlotfi
کاربر جدید
تاریخ عضویت : دی 1397 
تعداد پست ها : 3
محل سکونت : آذربایجان شرقی

کار در منزل – پیداکردن نیاز مشتری ها

کار در منزل – پیداکردن نیاز مشتری ها

 

کار در منزل – پیداکردن نیاز مشتری ها

کار در منزل  و راه اندازی کسب و کار خانگی با پیشرفت تکنولوژی در جامعه ایران بسیار مورد اهمیت قرار گرفته است و با توجه به این مسئله در رسانه امین تصمیم گرفته ایم که به شما دوستان عزیز مقاله جامع و کاملی در رابطه با راه اندازی کار در خانه تولید کنیم .

در این مقاله با هم نگاهی خواهیم داشت به کسب و کارهای خانگی که می توانند درآمدهای میلیونی داشته باشند و یاد خواهیم گرفت که چگونه میتوانیم ما هم یک کسب و کار خانگی راه اندازی کنیم در حالیکه این کسب و کار شغل دوم ما خواهد بود شاید بتواند درآمده اول ما باشد .

و همینطور در این مقاله اشاره ای به کسب درآمد از اینترنت و کسب و کار اینترنتی در منزل نیز خواهیم داشت .

پس همراه من باشید…

این مقاله برای چه کسانی می تواند مفید باشد :

  • افرادی که می خواهند درآمد خود را افزایش دهند .
  • افرادی که علاقه مند به کار پاره وقت هستند .
  • افرادی که علاقه مند به کار اینترنتی هستند .
  • کسانی که میدانند کسب و کارهای کوچک درآمدهای میلیونی دارند .
 • هر کسی که می‌خواهد در زندگی خود تغییر بزرگ ایجاد کند .

پس با این حال با تعاریفی که کردیم همه افرادی که در یک جامعه زندگی می کنند و می خواهند در زندگی خود از لحاظ مالی تغییراتی ایجاد کنند می توانند با مطالعه این مقاله جامع یاد بگیرند که چگونه می توانند در خانه به جای تماشای تلویزیون به کسب درآمدمشغول شوند .

شاید شما هم تا به حال دیده باشید که  در جامعه کسانی هستند که از طریق شبکه‌های مجازی و یا از هر راه دیگر با روزانه ۴ ساعت فعالیت بعد از شغل اصلی شان  توانسته اند درآمدهای خوبی به دست آورند .

به نظر شما فرق این افراد در جامعه با کسان دیگر چیست ؟

 یکی از دلایل مهمی که این افراد می‌توانند از لحاظ مالی در جامعه پیشرو باشند خلاقیت آنهاست .

استفاده از خلاقیت و نگاه به مسائل روزمره از نگاه دیگر ، در طول تاریخ بشریت همیشه کارساز بوده است .

ولی در این میان موضوع مهم دیگری هم وجود دارد :

به نظر شما این کار ساز بودن  محدودیت هم دارد یا خیر ؟

تا کجا می‌توان از کارهای پاره وقت روزانه درآمد داشت ؟

اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال ها هستید پس این مقاله را تا پایان مطالعه کنید چرا که مطالب مفیدی در رابطه با کار در منزل و کسب و کار خانگی به شکل غیر آنلاین و اینترنتی  برای شما نوشته شده است .

و همچنین با ۶ ایده بسیار ناب که شما با کسب دانش در آنها و راه اندازی آن کسب و کارها میتوانید به درآمدهای میلیونی برسید .

چند مزیت بسیار مهم برای کار در منزل

 

کار در منزل و راه اندازی کسب و کار خانگی مزیت های بسیار زیادی دارد .

از مهمترین مزیت های کار در منزل این است که  به صرف هزینه‌های زیاد نیاز ندارید با توجه به وضعیت اقتصادی که این روزها در جامعه ما مشاهده می‌شود و از طرف دیگر بسیاری از شرکت ها که رو به ورشکستگی هستند بسیار حائز اهمیت است که بتوانیم کسب و کاری را راه اندازی کنیم که هزینه های زیادی برای ما نداشته باشد .

یکی دیگر از مهمترین مزیت های کسب و کار خانگی این است که معمولا همه ما در خانه امکاناتی را برای راه‌اندازی آن داریم  و فقط کافیست که زاویه نگاه خود را عوض کرده و باور کنیم که  می‌توانیم درآمدهای خوبی داشته باشیم .

سومین مزیت کسب و کار خانگی این است که می تواند شغل دوم شما باشد .

یعنی شما می توانید به شکل پاره وقت بعد از شغل اصلی خود آن را انجام دهید ولی بسیار دیده شده است که کار در منزل و کسب و کارهای خانگی توانسته اند که به جایی برسند که درآمد اول شخص باشند .

برای راه اندازی کسب و کار خانگی عجله کنید

 

راه اندازی کسب و کار خانگی و کار در منزل برای ما ایرانی ها  شبیه رفتن به کلاس زبان  و گرفتن رژیم است که می خواهیم از شنبه شروع کنیم ولی در هیچ کدام از هفته ها هیچ شنبه ای برای شروع ما وجود ندارد .

پس اگر علاقه مند به راه اندازی کار در خانه هستید بدانید که هم اکنون وقت این است که دست به اقدام بزنید .

چراکه با وجود این وضعیت اقتصادی و از طرفی وجود افراد خلاق و از طرف دیگر پیشرفت تکنولوژی و راحت تر شدن دسترسی ها افراد زیادی هستند که به فکر راه اندازی کار در منزل هستند و همینطور بسیاری دیگر هستند که علاوه بر این که دست به اقدام زده‌اند این روزها موفق شده و صاحب درآمدهای میلیونی هستند .

پس بسیار بهتر است که به جای به تعویق انداختن کارها دست به عمل بزنید و شروع کنید .

نگاهی به کسب و کارهای خانگی موفق

بسیاری معتقدند که کار در منزل برای خانمها می باشد که البته تفکر آنها بسیار هم بیجا نیست ولی  این روزها مردها هم به کسب و کارهای اینترنتی خانگی نیز رو آورده اند .

البته بحث ما در این مقاله نگاه به جنسیت افراد در کسب و کار ها نیست بلکه می خواهم با هم به این توجه داشته باشیم که بسیاری از خانمها با کار در خانه توانسته اند شرکت های  بزرگی را به وجود آورند .

و همینطور در این عرصه مردان بسیاری هم بودند که از یک زیرزمین یا گاراژ توانسته اندغول های صنعتی جهان را بسازند .

پس شما هم ناامید نشوید و دست به کار شده و اگر هم شکست خوردید دوباره شروع کرده و به سمت هدف خود حرکت کنید .

اپل ، آمازون ، فیس بوک و…

یکی از ممهمترین کسب و کارهای خانگی که از یک گاراژ شروع شده و هم اکنون  غول صنعت دیجیتال جهان به حساب می آید شرکت اپل می باشد  که نیاز به توضیح ندارد که محصول  آن چیست و سازنده این شرکت کیست .

و همینطور کمپانی آمازون که به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان شناخته شده است از یک آپارتمان کوچک به دنیا آمده است و همینطور کمپانی فیسبوک که از یک اتاق دانشجویی به دنیا معرفی شد .

همانطور که می‌بینید همه این کسب و کارها و هزاران مثال دیگر در اول یک کسب و کار کوچک خانگی بودند ولی با گذشت زمان بزرگ شده و به غول های صنعت دیجیتال تبدیل شدند .

چگونه با کار در منزل پولدار شوید

همیشه برای هرکاری راه و رسمی و جود دارد برای پولدار شدن از طریق کار در منزل و کسب و کار خانگی هم راه ها و روش هایی وجود دارد و شما میتوانید از طریق ان ها به پول و درآمدهای خوبی برسید .

 

بدانید که این روش ها اصول و پایه برای هرکاری هستند که با رعایت کردن آن میتوانید به سادگی پیش روی کنید در ادامه به این قوانین پایه ای اشاره خواهم کرد :

۱ . یک چهره حرفه برای خودتان بسازید

همیشه افراد سراغ کسانی می آیند که در کسب و کار خود حرفه ای باشند در واقع شما هر قدر در کسب و کار خودتان حرفه ای جلوه کنید و برای خودتان چهره ای حرفه ای پیدا کنید مشتریان شما بیشتر خواهد شد شما برای حرفه ای شدن به دو مورد بسیار مهم نیاز دارید اول اینکه باید در کاری که انجام میدهید تخصص و دانش زیاد داشته باشید دوم اینکه از شبکه های اجتماعی نهایت استفاده را ببرید.

۲ . برنامه داشته باشید

همه ی ما می دانیم که موفقیت در هر کاری وابسته به انجام کارهای کوچک روزانه است که کارهای کوچک روزانه بعد از گذشت یک سال یا چند سال روی هم جمع شده و یک موفقیت بزرگ را نصیب ما می کنند ولی این دانسته ما هیچگاه یاری کننده خوبی نخواهد بود مگر اینکه برای انجام کارهای ما برنامه های دقیق و زمانبندی های خوب داشته باشیم .

این برنامه به شما کمک خواهد کرد که دقیقا بدانید که در چه زمانی چه کاری را باید انجام دهید زمان خود به شکل مفیدتری استفاده کنید

۳ . محل کار مشخص داشته باشید

برای موفقیت در یک کسب و کار خانگی شما می توانید در هر گوشه ای از منزل خود شروع به کار کنید ولی سعی کنید که آن بخش از منزل را تبدیل به محل کار خود کنید و همینطور شما می‌توانید قرارهای کاری خود را بیرون از خانه و در کافی شاپ ها تنظیم کنید .

۴ . دلسرد نشوید و همیشه یاد بگیرید

احساس ناامیدی یکی از احساسات مشخص در ما انسان‌هاست و بخصوص در حین انجام کاری که سختی های خاص خود را دارد بیشتر به سراغ ما می آید باید توجه داشته باشید که این ناامیدی شما را دلسرد نکند چرا که دلسردی باعث خواهد شد که شما دست از تلاش کردن و پیشروی بردارید

و همچنین مورد دیگر این است که به هیچ عنوان دست از مطالعه و یادگیری بر ندارید چرا که همه ما می‌دانیم امروز افرادی موفق هستند که زودتر از دیگران یاد می گیرند و زودتر از دیگران دست به عمل می زنند اما بدانید که ماهی هر وقت از آب شکار شود تازه است .

رسانه امین

امین لطفی

جمعه 28 دی 1397  3:32 PM
تشکرات از این پست
digitalmarketing99
digitalmarketing99
کاربر جدید
تاریخ عضویت : آذر 1399 
تعداد پست ها : 2
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:آموزش طراحی سایت

ممنون از مطلب خوبتون. 

پیشنهاد میکنم برای راه اندازی سایت حتی بدون برنامه نویسی هم فکر کنید. برای این کار آکادمی آغازینو آموزش های خوبی هم داره. من خودم خیلی ازش استفاده کردم.

 

پنج شنبه 20 آذر 1399  5:11 PM
تشکرات از این پست
negin9
negin9
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1397 
تعداد پست ها : 427
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:آموزش طراحی سایت

آموزش هائی که به درد دانشجویان بخورد را مد نظر قرار دهید.

پنج شنبه 20 آذر 1399  11:20 PM
تشکرات از این پست
Ramin02875
Ramin02875
کاربر جدید
تاریخ عضویت : تیر 1400 
تعداد پست ها : 1

پاسخ به:آموزش طراحی سایت

بنظرتون طراحی سایت های فروشگاهی خرید سنگ قیمتی مثل سایت های فروشگاهی دیجی کالا، لبخند درون (labkhandedaroon.ir) ،gemselect.com و gempundit.com که از بهترین سایتهای فروش انواع سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی هستن چجوری هست؟

چهارشنبه 2 تیر 1400  5:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها