0

بهنام بهزادی به توکیو می‌رود

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

بهنام بهزادی به توکیو می‌رود

«قاعده تصادف» آخرین فیلم بهنام بهزادی از کارگردانان جوان و با استعداد سینمای ایران در بیست و ششمین فستیوال بین المللی فیلم توکیو در بخش رقابتی آن شرکت خواهد کرد.

بهزادی در گفت و گو با خبرنگار سینما پرس گفت: با اعلام اسامی فیلم‌های بخش رقابتی «قاعده تصادف» نیز در این بخش پذیرفته شد و من اطلاعی از دیگر فیلم ها و رقبا ندارم. احتمالا به توکیو خواهم رفت و در جشنواره شرکت خواهم کرد.

«قاعده تصادف» آخرین فیلم بهزادی است که مانند فیلم قبلی او «تنها دوبار زندگی می کنیم » مورد تحسین و توجه مخاطبان و منتقدین قرار گرفت و سال پیش دو جایزه از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.

داستان فیلم درباره گروهی جوان است که قصد دارند برای شرکت در یک جشنواره تئاتر به خارج از ایران بروند، اما...

در بخش رقابتی جشنواره بین المللی فیلم توکیو، فیلم کوجی فوکادا و نیز فیلمی از جون روبلز لانا نیز با قاعده تصادف بهزادی به رقابت خواهند پرداخت «ساعت های خالی» به کارگردانی آرون فرناندز

چن کیج کارگردان چینی فیلم «خدانگهدار محبوب من» ریاست هیات داوران قسمت رقابتی مراسم را بر عهده دارد. سوری بازیگر کره ای، کریس براون تهیه کننده استرالیایی، کریس وایتز کارگردان نویسنده و تهیه کننده آمریکایی و شینوبو تراجیما بازیگر ژاپنی از دیگر اعضای هیات داوران هستند.

فستیوال فیلم بین المللی توکیو از تاریخ هفدهم تا بیست و پنجم اکتبر (۲۵ مهر تا سوم آبان) ادامه خواهد داشت و یاسوشی شینا رییس جدید فستیوال تاکید را بر روی نمایش فیلم های تهیه شده در توکیو و پیدا کردن استعدادهای جدید آسیایی گذاشته است. همچنین بخش جدیدی در این جشنواره با عنوان "آینده آسیایی" به صورت رقابتی بین فیلم های اول و دوم کارگردان های آسیایی برگزار خواهد شد.

دوشنبه 1 مهر 1392  11:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها