0

شرمنده ي شهدا

shhossein
shhossein
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 440

شرمنده ي شهدا

9s1x8m3duwzakbx2i2sh.jpg
بسم رب الشهدا والصدیقین
 عشق یعنی استخوان و یک پلاک   سال ها تنهای تنها زیر خاک

شما خوش سیرت های خوش سیما هستید که با بالهای زیباتر از بال فرشتگان به نزد خدا پرواز کردید این یادگار گرانبها استخوان های بی نام و نشان را به جا گذاشتید تا روزی من و امسال من خود را زیر خروارهای خاک در کنار استخوان های شما پیدا کنیم ، شما گذشته و حال و آینده ی عشق هستید ، عشق الهی ، عشقی که داستانش از لیلی و مجنون مادری پا فراتر گذاشته است . عاشق هایی هستید که می دانیم و امیدواریم درباره ی روزی از میان انبوه مردم جهان افرادی یعنی افرادی مثل شما پدیدار گردند .
خوشا به سعادت مادرانی که شما در دامانشان پرورش یافته اید ريا، خوشا به حال جمعیتی که راه شما را می پویند. واهداف شمارا دنبال می کنند .
پس بیارامید و بدانید که رسالت و مبارزه ی شما حتی زیر خروارها خاک هنوز ادامه دارد وشما قهرمانان واقعی سرزمین رستم وسهراب هستید.
خودتان و مرامتان که هیچ ، باید گفت که استخوان های شما راه رستگاری را از دور دست ها به ما آموزش می دهد . استخوان های تنها ، استخوان های عاشق دست مارا بگیرید ، می خواهم از گذشته جدا شوم می خواهم راه وروش زندگی صحیح را پیدا کنم ، میخواهم هرگاه بعد از عمری زندگی در سرای دنیا در زیر خروارها خاک قرار گرفتم در کنار شما عرق شرم بر استخوان هایم ننشیند .

بسيجي ناصر ملكي
                                                                پایان

reza-shojai[1].gif

پنج شنبه 17 مرداد 1392  2:45 AM
تشکرات از این پست
papeli ghkharazi
دسترسی سریع به انجمن ها