0

اولین اطلاعات از گیم پلی Dragon Age: Inquisition منتشر شد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

اولین اطلاعات از گیم پلی Dragon Age: Inquisition منتشر شد

 

همان طور که قبلا نیز گفته شده بود بازی Dragon Age: Inquisition بر روی کاور شمار بعدی مجله ی Game Informer خواهد بود. حال به تازگی از برخی صفحات این مجله اولین اطلاعات از گیم پلی این عنوان RPG نسل بعدی منتشر شده است که می توانید در ادامه مشاهده فرمایید.
 
 
اطلاعات :
 
وقایع بازی Dragon Age: Inquisition در سرزمینی با نام Thesdas  روی می دهد که در هرج و مرج می باشد و گروه Chantry وارد یک جنگ با mages ها شده است و در این بین گروه های  Seekers of Truth و the Templers هم دیگر ارتباط خودشان را با گروه Chantry قطع کرده اند. در این بین اوضاع سیاسی و اجتماعی هم بسیار آشفته شده و به یک باره یک قطره اشک از آسمان بر روی زمین می افتد و باعث باز شدن یک در می شود و در نتیجه شیاطین وارد دنیای انسان ها می شوند.
 
نقشه ی بازی از شرق Ferelden تا غرب Orlais کشیده شده است و با این که جهان بازی در مقایسه با قسمت های گذشته بزرگ تر می باشد ولی BioWare یک میلیون کیلومتر مربع فضا را برای اکتشاف برایتان نساخته است.
 
هیچ گونه مکان های تکراری نیز در بازی وجود نخواهد داشت و هر منطقه ی بازی کاملا بزرگ تر از Dragon Age های قبلی می باشد. هر محیط نیز پر از فعالیت های کوچک می باشد که منجر به یک گیم پلی فوق العاده خواهد شد و طوری طراحی شده است که شما را به کاوش در بازی تشویق خواهد کرد. همچنین توصیه می شود که بازیکنانی که سطح تجربه کمی دارند به محیط های وحشی بازی نروند چرا که با دشمنانی سرسخت روبرو خواهند شد.
 
شخصیتی که بازیکن کنترل آن را به دست خواهد گرفت با نام Inquisitor شناخته می شود و به مانند Dragon Age 2 کاملا دارای صدا نیز خواهد بود. بازیکنان توانایی انتخاب نام ، نژاد ، کلاس و جنسیت را برای شخصیت خود دارا خواهند بود و همچنین چندین نوع نژاد قابل بازی در این عنوان وجود دارد.
 
بازیکنان می توانند با ساخت دیگر شخصیت ها به رشد فرقه ی Inquisition کمک کنند و جمع آوری اقلام ، تکمیل ماموریت های فرعی به اضافه کردن قدرت این سازمان کمک شایانی خواهد کرد. همچنین برخی از مناطق نقشه نیز تا زمانی که سازمان Inquisition به اندازه ی کافی قدرتمند نباشد قابل دسترس نخواهند بود.
 
در هنگام مبارزات ، دشمنان رفتار ثابتی نخواهند داشت و بر اساس موقعیت بازیکنان کارهای تاکتیکی متفاوتی انجام می دهند. دشمنان مختلفی در بازی وجود دارد که از بین آن ها می توان به دشمنانی که از مخفی کاری استفاده می کنند ، دشمنانی که از ضربات قوی استفاده می نند و دشمنانی که نقش پشتیبانی را بر عهده دارند اشاره کرد.
 
تاثیر رفتار شما در بین اعضای گروه و سوئیچینگ بین دیگر شخصیت ها نیز بازگشته است.
 
سیستم مبارزات بازی از ترکیب  دو بازی Dragon Age: Origins و Dragon Age 2 به دست آمده است و بازیکنان قادر خواهند بود که زره ی هر عضو گروه را نیز سفارشی سازی کنند.
 
بازیکنان می توانند آیتم هایی که به دست می آورند را با یکدیگر ترکیب کرده و یک زره ی جدید بسازند و یا مهارت هایشان را ارتقا دهند.
 
BioWare اعلام کرده است که بازیکنان نباید نگران باشند که کدام پلتفرم را برای تجربه ی Dragon Age: Inquisition انتخاب کنند.
 
صحبت از انتخاب شد ، باید گفت که تصمیمات مهمی که شما می گیرید در کل بازی تاثیر خواهد گذاشت و این طوری نیست که فقط بر روی چند مرحله تاثیر بگذارد و حتی با این انتخاب ها تعیین می کنید که بعدا با چه چیز هایی در داستان روبرو می شوید. همچنین آب و هوا بر روی محیط ها تاثیر می گذارد و به عنوان مثال در هنگام باران باریدن شما گلی خواهید شد و سرعتتان نیز کند می شود ، یا در هنگام طوفان مبارزه کردن بسیار سخت خواهد شد.
 
Dragon Age: Inquisition در پاییز ۲۰۱۴ برای پلتفرم های PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 و Xbox One عرضه می شود.
چهارشنبه 16 مرداد 1392  9:33 PM
تشکرات از این پست
a_sadri
دسترسی سریع به انجمن ها