0

شایعه_مایکروسافت و یک بازی رونمایی نکرده در مراسم GamesCom 2013

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

شایعه_مایکروسافت و یک بازی رونمایی نکرده در مراسم GamesCom 2013

 

به تازگی شرکت آمریکایی مایکروسافت به طور رسمی اعلام کرده است که در طول نمایشگاه باشکوه GamesCom سال ۲۰۱۳ میلادی که در ماه جاری به طور رسمی آغاز می گردد،از یک عنوان تحت انحصار خود که هنوز از آن رونمایی نشده،پرده برداری می کند که این خبر میتواند شادی دوستاران این کمپانی را به همراه داشته باشد.
 
New XBOX ONE
 
از آنجا که شرکت مایکروسافت تا به این لحظه از تعدادی عناوین تحت انحصار خود از قبیل نسخه ی جدید سری بازی های پرمخاطب Gears Of War و Alan Wake به طور رسمی رونمایی نکرده،اما یکی از منابع خبری نزدیک به این شرکت به تازگی اعلام کرده است که در طول مراسم GamesCom 2013 این کمپانی از یک عنوان مختص کنسول نسل هشتمی Xbox One رسما پرده برداری می کند که در واقع این خبر در طی مصاحبه ای با وب سایت خبری GameFront بدست آمده است و تنها در حد شایعه میتوان از این خبر یاد کرد.
 
در مصاحبه ی وب سایت GameFront با یکی از منابع نزدیک به مایکروسافت آمده است:
 
بله،از یک بازی رونمایی نشده بر روی کنسول Xbox One برای اولین بار در مراسم GamesCom 2013 پرده برداری می شود.
 
آیا این پروزه،مختص استودیو Lionhead “سازنده ی سری Fable” و ساخت عنوانی با بهره گیری از موتورگرافیکی UE 4 بوده و یا نسخه ی از سری بازی های CrackDown در راه است؟
 
مراسم GamesCom 2013 از تاریخ ۲۱ الی ۲۵ ماه آگوست سال ۲۰۱۳ در شهر “کلن” آلمان برگزار می شود و دومین رویداد مهم مرتبط با صنعت بازی های رایانه ای شناخته می شود.
چهارشنبه 16 مرداد 1392  9:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها