0

انتقاد مجری معروف از «جشن رمضان»تلویزیون

 
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

انتقاد مجری معروف از «جشن رمضان»تلویزیون

محمود شهریاری که بیش از یک دهه در کنار کاظم احمدزاده برنامه جشن رمضان را اجرا می‌کرد، با انتقاد از جشن رمضان امسال، گفت: حیف است برنامه‌ای که پس از سال‌ها به یک مأموریتی رسیده و مخاطبان زیادی به دست آورده است را یک دفعه کمر همت ببندند و نابودش کنند.

 

این مجری تلویزیون که مدتی است با گروه «فیتیله» همکاری می‌کند، خاطرنشان کرد: من برنامه‌ی جشن رمضان امسال را خیلی دنبال نکردم ولی باید بگویم نسبت به برنامه امسال انتقاد دارم؛ چرا که بسیار ضعیف بود. حتی تماشاچی حاضر نمی‌شد برود و در آنجا برنامه را زنده ببیند، وای به حال اینکه پای تلویزیون بنشیند و آن را نگاه کند.


 


 

وی توضیح داد: به نظرم مدیران شبکه باید یک فکر جدی برای جشن رمضان کنند. یک برنامه که پس از سال‌ها به یک مأموریت رسیده و مخاطبان بی‌شماری را به دست آورده، یک دفعه کمر همت می‌بندند که نابودش کنند.

شهریاری در پایان با بیان اینکه جشن رمضان طی دو سال اخیر تنزل پیدا کرده است، تصریح کرد: حدود 10، 15 سال است که جشن رمضان را به همراه احمدزاده اجرا کردیم و این برنامه با اجرای من و احمدزاده متولد شد، به همین خاطر یک تعلق خاطری نسبت به آن داریم و دوست داریم همیشه در اوج باشد اما متأسفانه طی دو سال اخیر جشن رمضان تنزل پیدا کرده است و حتی جایگاه تماشاگرانش را هم از دست داده است.
 

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

چهارشنبه 16 مرداد 1392  9:11 PM
تشکرات از این پست
a_sadri papeli
دسترسی سریع به انجمن ها