0

ماجرای انفجار گوشی گلکسی اس3 در جیب این دختر+ تصاویر

 
09303495228
09303495228
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1391 
تعداد پست ها : 8721
محل سکونت : خراسان جنوبی

ماجرای انفجار گوشی گلکسی اس3 در جیب این دختر+ تصاویر

ماجرای انفجار گوشی گلکسی اس3 در جیب این دختر+ تصاویر

احتمالا ماجرای فانی اشلاتر (Fanny Schlatter) دختر ۱۸ ساله سوئیسی که چندی پیش به دلیل انفجار گوشی تلفن همراهش دچار صدمات جدی شد را شنیده اید!

احتمالا ماجرای فانی اشلاتر (Fanny Schlatter) دختر ۱۸ ساله سوئیسی  که چندی پیش به دلیل انفجار گوشی تلفن همراهش دچار صدمات جدی شد را شنیده اید!

 

ماجرا از این قرار بود که گوشی گلکسی اس۳ (Galaxy S3) که یکی از محصولات جدید شرکت سامسونگ به شمار می‌رود، در جیب این دخترک منفجر شد و باعث سوختگی‌ها و جراحت‌های عمیقی در بدن وی شد.


پس از اعلام این خبر، سامسونگ با تاکید بر این که این شرکت کنترل کیفیت و رعایت استانداردهای ایمنی را رعایت می‌کند، گفت حادثه مزبور را برای کشف دلایل وقوع انفجار پیگیری می‌نماید.

 

 

سامسونگ بر گوشی منفجر شده تحقیقات و آزمایش‌هایی انجام داد و سرانجام پس از گذشت چند روز، با یافتن علت بروز این حادثه، نتیجه تحقیقات خود را اعلام کرد.

 

در گزارش منتشر شده از سوی این شرکت کره‌ای، استفاده از باتری متفرقه و غیرشرکتی که فاقد تاییدیه از سوی سامسونگ بوده علت بروز حادثه معرفی شده است. سامسونگ از کاربران خواسته از باتری‌های تقلبی استفاده نکنند زیرا این باتری‌ها فاقد موارد ایمنی است.

در چند ماه اخیر چندین حادثه مشابه آنچه که بر سر این دختر سوئیسی آمده گزارش شده است.

 

چهارشنبه 16 مرداد 1392  8:56 PM
تشکرات از این پست
only110
دسترسی سریع به انجمن ها