0

سوءاستفاده دختر از حساب بانکی پدر

 
mohsen_alavi
mohsen_alavi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 8348
محل سکونت : تهران

سوءاستفاده دختر از حساب بانکی پدر

سوءاستفاده دختر از حساب بانکی پدر

دختر جوان 17 ساله که از حساب بانکی پدرش در طول سه ماه به صورت غیر مجاز برداشت و خرید و فروش کارت شارژ انجام می داد، توسط پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شد.

 

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، سرهنگ سید عبدالمطلب مرتضویان رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی اعلام شکایت فردی مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی وی ماموران، اقدامات خود را آغاز کردند.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد این برداشت ها به صورت اینترنتی و بیشتر از یک ماه صورت گرفته است که نهایتاً پس از استعلام های صورت گرفته عامل برداشت از حساب که دختر شاکی بود، شناسایی و به این یگان احضار شد.

رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در تحقیقات اولیه وی از گفتن حقیقت خودداری کرده ولی پس از رویت مستندات موجود به جرم خود اعتراف و اقرار کرد؛ رمز دوم اینترنتی عابر بانک پدرم را بدون اجازه او فعال کرده و روزانه چندین کارت شارژ برای خود و دوستانم خریداری و اکنون از کرده خود پشیمان هستم.

سرهنگ مرتضویان افزود: به هیچ عنوان کارت عابر بانک و اطلاعات حساب خود را در اختیار دیگران قرار نداده و در صورتیکه گمان کردید اطلاعات شما در اختیار دیگران قرار دارد سریعاً نسبت به تغییر آن اقدام کرده و مراتب را به بانک مربوط اطلاع دهید.

 

وبلاگ شیعه 12 امامی

 

خواهد آمد مرهم زخم علی(ع) در کوچه ها

 

چهارشنبه 16 مرداد 1392  1:49 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها