0

وزير پيشنهادي تعاون،كارورفاه اجتماعي در حوزه كار صاحبنظر است

 
zeze12
zeze12
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1390 
تعداد پست ها : 563
محل سکونت : فارس

وزير پيشنهادي تعاون،كارورفاه اجتماعي در حوزه كار صاحبنظر است

عليرضا حيدري روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادي ايرنا در خصوص سوابق كاري وزير پيشنهادي تعاون ،كار و رفاه اجتماعي ، افزود: تحصيلات علي ربيعي منطبق بر حوزه كار است و به جرات مي توانم بگويم كه وي داراي نظريه در حوزه كار است.
وي درباره حوزه كاري وزارت تعاون،كار و رفاه اجتماعي بيان داشت: وزارتخانه اي با چنين وسعت نياز به وزيري دارد كه بتواند بر جميع مسائل حوزه كار، تعاون و تامين اجتماعي اشراف داشته باشد.
حيدري يكي از مسايل اساسي در حوزه كار را برقراري عدالت در روابط كار عنوان كرد.
اين كارشناس حوزه كار با اشاره به اجراي سند ملي كار شايسته گفت: تحقق كار شايسته مي تواند مشكلات بيشماري را در حوزه روابط كار حل كند.
وي تاكيد كرد: پاسداري از حرمت و عزت انسانها مهمترين موضوع كار شايسته است وبر اساس كار شايسته همه آحاد جامعه اعم از زنان ، مردان و يا كودكان بايد مورد احترام قرار گيرند.
وي گفت: بسياري از كشورها با بهبود روابط كار توانسته اند گام هاي مهمي در حوزه كار بردارند و ما مي توانيم با استفاده از اين تجارب و بدون تحميل هزينه بر كشور براي تجربه اندوزي، روابط كار خود را در كشور بهبود بخشيم.
حيدري در خصوص سازمان تامين اجتماعي گفت: هم اكنون دخل و خرج سازمان تامين اجتماعي با هم همخواني ندارد و وزير كار در دولت يازدهم بايد به فوريت به آن بپردازد.
وي در پايان اظهار اميدواري كرد كه در صورت اعتماد نمايندگان مجلس به وزير پيشنهادي كار و دادن راي بالا ، مشكلات حوزه كار كاهش يابد.

سه شنبه 15 مرداد 1392  5:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها