0

کارگردان منطقه ی ۹ : لغو ساخت فیلم Halo را بزرگترین شانس من بود!

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

کارگردان منطقه ی ۹ : لغو ساخت فیلم Halo را بزرگترین شانس من بود!

 

بتازگی کارگردان عناوینی مانند District 9 و Elysium یعنی آقای Neill Blomkamp اذعان کرده که ساخته نشدن فیلم Halo برای او و همکارش Peter Jackson شانس بزرگی ایجاد کرده است.او ادامه داده که اگر این پروژه لغو نمی شد او واقعا بسراغ District 9 نمیرفت ! در ادامه جزییات را ببینید.
 
 
Blomkamp در مصاحبه با سایت LA Time Hero Complex توضیح داده که بعد از کنسل شدن پروژه، جکسون به او کمک کرده تا به پروژه ی خودش یعنی “منطقه ی ۹″ روی بیاورد.پروژه ی فیلم Halo به دلیل مشکلاتی نظیر تامین بودجه مدتها پیش متوقف شد!
وی توضیح داد که :
 
“خوشانسی من اینجاست که peter و fran اجازه دادند که من به دور از جنجال های Halo کار خودم (منطقه ی ۹) را انجام دهم.چیزی که اتفاق افتاد باعث شد که من به ایده های خودم احترام بزارم.درواقع اگر پروژه ی Halo شکست نمیخورد من نمیتواتنستم به این ویژگی دست پیدا کنم !”
 
درواقع پروژه ی منطقه ی ۹ ثابت کرد که او میداند که چگونه باید بودجه ی خود را صرف کند تا بتواند جلوه های فوق العاده ای ایجاد کند و درنتیجه ی همین هم استدیو های بزرگ فهمیدند که باید درصورت همکاری با او به ایده هایش اطمینان کنند.وی در ادامه توضیح داد :
 
“در نتیجه حالا ما درهمان جایی هستیم که باید در آن باشیم ! حالا دیگر ممکن نیست که کسی برای من کار بفرستد.البته این به این معنی نیست که من کارهایم را بهتر از بقیه بدانم.فرانچایز های بسیاری وجود دارند که من میخواهم در آنها فعالیت کنم .مشکل اینجاست زمانی که شما کاری را قبول میکنید،باید کنترل بسیاری بروی چیزی که میخواهید سرنوشتش را تعیین کنید داشته باشید.”
 
Blomkamp درحال حاضر درحال کاربروی عنوان جدیدی درکارنامه ی خود بنام Elysium است.تابحال نمایش های فوق العاده ای از این فیلم دیدیم و احتمالاباید منتظر کاری بسیار قوی تر از “منطقه ی ۹″ باشیم !
سه شنبه 15 مرداد 1392  1:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها