0

یهود و همه چیز در مورد دین یهودیت

 
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

یهود و همه چیز در مورد دین یهودیت

سلام خدمت دوستان گلم در این تاپیک در مورد دین یهود بحث خواهد شد

خدا با ماست

سه شنبه 15 مرداد 1392  1:40 PM
تشکرات از این پست
YaSiN313
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:یهود و همه چیز در مورد دین یهودیت

 

چرا قوم یهود با مسلمانا دشمنی دارند؟ (قسمت اول)

بسم الله الرحمن الرحیم

 

چرا قوم یهود با مسلمانان دشمنی دارند؟

مگر میان این دو قوم چه گذشته است که این قدر اسلام مورد غضب یهود است؟ و در نهایت، دلیل دشمنی و ریشه عداوت یهود با اسلام چیست؟ 

۱) حسادت؛ عامل سقوط 
۲) نژاد پرستی یهود 
۳) مال اندوزی و دنیا طلبى 
۴) قساوت و توحش 
۵) روحیه ستمگرى 

***

۱) حسادت :

حسادت یکی از ریشه‌های دین‌گریزی است و می‌توان آن را از شعبه‌های دنیادوستی به‌شمار آورد، تا جایی که امام صادق(ع) آن را ریشه کفر دانسته و فرموده است:‌‌‌‌‌‌‌«وَ اِیَّاکُمْ اَنْ یَحْسُدَ بَعْضُکُمْ بَعْضاً فَاِنَّ الْکُفْرَ اَصْلُهُ الْحَسَد؛ مبادا برخی از شما نسبت به دیگری حسودی کند؛ زیرا ریشه کفر حسادت است.»
(…علامه مجلسى، بحار الأنوار، مؤسسة الوفاء، بیروت – لبنان، ۱۴۰۴ ه . ق، ج ۷۸، ص ۲۱۷…)

قبل از بعثت پیامبر اسلام(ص)، یهود، در انتظار ظهور پیامبری بود که آنها سیادت اجتماعی آینده خود را در سایه وی مطرح کنند؛ از اینرو به کفار می‌گفتند که در آینده نزدیک ما با قبول پیامبری خاتم بر شما پیروز خواهیم شد؛ ولی همین که پیامبر(ص) مبعوث شد، از پذیرش دعوت آن حضرت امتناع کردند و به بهانه‌جویی پرداختند؛ چنانچه قرآن کریم در این زمینه می‌فرماید: «وَ لَمَّا جَاءَهُمْ کِتَابٌ مِّنْ عِندِ اللَّهِ مُصَدِّقٌ لِّمَا مَعَهُمْ وَ کاَنُواْ مِن قَبْلُ یَسْتَفْتِحُونَ عَلىَ الَّذِینَ کَفَرُواْ فَلَمَّا جَاءَهُم مَّا عَرَفُواْ کَفَرُواْ بِهِ فَلَعْنَةُ اللَّهِ عَلىَ الْکَفِرِین»؛[بقره /۸۹] « و هنگامى که از طرف خداوند، کتابى براى آنها آمد که موافق نشانه هایى بود که با خود داشتند، و پیش از این، به خود نوید پیروزى بر کافران مى دادند [که با کمک آن، بر دشمنان پیروز گردند. با این همه،] هنگامى که [این کتاب، و] پیامبرى را که از قبل شناخته بودند نزد آنها آمد، به او کافر شدند. لعنت خدا بر کافران باد!»

در این آیه صحنه‌ای دیگر از لجاجتها و هواپرستیهای یهود را مطرح می‌کند که آنها بر اساس بشارتهای تورات، منتظر ظهور پیامبر بودند و حتّی به همدیگر نوید پیروزی می‌دادند و یکی از دلایل اقامت آنها در مدینه این بود که آنها می‌دانستند آن شهر، محلّ هجرت پیامبر است و به همین سبب از پیش در آنجا سکنا گزیده بودند؛ ولی بعد از ظهور پیامبر اسلام(ص)، با آنکه نشانه‌های وی را موافق با آنچه در تورات بود یافتند، کفر ورزیدند.

(…تفسیر نور، قرائتى محسن، مرکز فرهنگى درسهایى از قرآن، تهران، چاپ یازدهم، ۱۳۸۳، ج ۱، ص۳۴۵٫ به نقل از تفسیر‌نور‌الثقلین…)

و در آیه بعدى، علت کفر یهود را این‌گونه بیان می‌کند: «بِئْسَمَا اشْترََوْاْ بِهِ أَنفُسَهُمْ أَن یَکْفُرُواْ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ بَغْیًا أَن یُنزَِّلَ اللَّهُ مِن فَضْلِهِ عَلىَ مَن یَشَاءُ مِنْ عِبَادِهِ فَبَاءُو بِغَضَبٍ عَلىَ غَضَبٍ وَ لِلْکَافِرِینَ عَذَابٌ مُّهِین ؛[ بقره /۹۰] « ولى آنها در مقابل بهاى بدى، خود را فروختند که به ناروا، به آیاتى که خدا فرستاده بود، کافر شدند. و معترض بودند، چرا خداوند به فضل خویش، بر هر کس از بندگانش بخواهد، آیات خود را نازل مى کند؟! از این رو به خشمى بعد از خشمى [از سوى خدا] گرفتار شدند. و براى کافران مجازاتى خوارکننده است.»

در این زمینه گزارشهایی نیز وجود دارد که ما به دو نمونه اشاره می‌کنیم:

الف. وقتی بحیرا، راهب مسیحى، رسول خدا(ص) را در کودکی شناخت، ابوطالب را از ادامه سفر به شام منع کرد و گفت: او را از یهود برحذر دار! چون او عرب است و یهود می‌خواهد پیامبر موعود از بنی‌اسرائیل باشد و به او حسادت می‌کند.

(…الطبقات الکبرى، محمد بن سعد بن منیع أبو‌عبدالله البصری الزهرى، دار صادر، بیروت، ج۱، ص۱۲۳…)

ب. مورخان و مفسران به نقل از ابن عباس آورده‌اند که یهود، پیش از اسلام به اوس و خزرج می‌گفتند: به واسطة پیامبر خاتم یا موعود بر شما غلبه خواهیم کرد؛ اما پس از مبعوث شدن آن حضرت، سخن خود را انکار کردند. «معاذ بن جبل» و «بشر بن براء» به آنان گفتند: تقوا پیشه کنید و اسلام آورید! چون خود شما در زمانی که ما مشرک بودیم، محمد(ص) را برای ما وصف می‌کردید و می‌گفتید که مبعوث خواهد شد و به واسطة او بر ما پیروز خواهید شد. «سلام بن مشکم» یهودی گفت: کسی که از او سخن می‌گفتیم، محمد(ص) نیست و چیزی که برای ما شناخته شده باشد، نیاورده است. در اینجا آیة ۸۹ سورة بقره نازل شد.

(…سیرة ابن هشام، ج۱، ص۵۴۷؛ التبیان، ج۱، ص۳۶۵؛ درالمنثور، ج۱، ص ۱۹۶٫ به نقل از پیامبر و یهود حجاز، ص ۹۹…)

خدا با ماست

سه شنبه 15 مرداد 1392  1:47 PM
تشکرات از این پست
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:یهود و همه چیز در مورد دین یهودیت

چرا قوم یهود با مسلمانا دشمنی دارند؟ (بخش دوم)

 

بسم الله الرحمن الرحیم

چرا قوم یهود با مسلمانان دشمنی دارند؟

مگر میان این دو قوم چه گذشته است که این قدر اسلام مورد غضب یهود است؟ و در نهایت، دلیل دشمنی و ریشه عداوت یهود با اسلام چیست؟ 

۱) حسادت؛ عامل سقوط 
۲) نژاد پرستی یهود 
۳) مال اندوزی و دنیا طلبى 
۴) قساوت و توحش 
۵) روحیه ستمگرى 

***

۲) نژاد پرستی یهود:

نژاد‌پرستی از مهم‌ترین تعالیم یهود شمرده می‌شود؛ به گونه‌ای که «یهود» و «نژاد پرستی» در طول تاریخ هیچگاه از یکدیگر جدا نبوده؛ بلکه با یکدیگر پیوند عمیقی داشته‌اند.

این عقیده یهود که خود را نژاد برتر می‌دانند، بر سایر عقاید آنها مانند چتری سایه افکنده است، تا جایی که حتی آیین حضرت موسی(ع) را در نژاد خود محصور ساخته‌اند و اگر کسی از غیر نژاد یهود بخواهد این آیین را بپذیرد، برای آنان پذیرفتنی نیست؛ و لذا در میان ملل دیگر، تبلیغی نداشته و ندارند و آیین یهود را آیین انحصاری خویش دانسته‌اند. همین وضع خاص آنها سبب شده است که در انظار سایر ملل منفور شوند؛ زیرا مردم دنیا کسانی را که برای نژاد خود امتیازی قائل باشند، هرگز دوست ندارند. و ما می‌بینیم که اسلام با آن شدیداً مبارزه می‌کند؛ چون نژاد‌پرستى، شعبه‌ای از شرک است.

((…تفسیر نمونه، ناصر مکارم شیرازى، دار الکتب الإسلامیة – تهران، چاپ اول، ۱۳۷۴ ش ، ج۱، ص ۳۵۸ …))

از جمله آیاتی که نژادپرستی آنها را تأیید می‌کند، این آیه می‌باشد: «قُلْ یَأَیهُّا الَّذِینَ هَادُواْ إِن زَعَمْتُمْ أَنَّکُمْ أَوْلِیَاءُ لِلَّهِ مِن دُونِ النَّاسِ فَتَمَنَّوُاْ المْوْتَ إِن کُنتُمْ صَادِقِین ؛ «بگو: «اى یهودیان! اگر گمان مى کنید که [فقط] شما دوستان خدائید نه سایر مردم، پس آرزوى مرگ کنید اگر راست مى گویید [تا به لقاى محبوبتان برسید]!»[جمعه/۶ ]

هنگامی که پیامبر(ص) جمعی از یهودیان را به دین اسلام دعوت کردند و آنها را از مجازات خدا بیم دادند، آنان در برابر این تهدید حضرت گفتند: «ما را تهدید مکن؛ ما فرزندان خدا و دوستان او هستیم. که اگر بر ما خشم کند، همانند خشمی است که انسان نسبت به فرزند خود دارد؛ یعنی به زودی این خشم فرو می‌نشیند!»

((…مجمع البیان فى تفسیر القرآن، فضل بن حسن طبرسى، انتشارات ناصر خسرو، تهران، چاپ سوم، ۱۳۷۲ ش، ج ۳، ص ۲۷۲٫ ذیل آیه ۱۸ سوره مائده…))

در آیاتی از قرآن کریم و منابع یهود به نژادپرستی و ادعای برتری این قوم اشاره شده است. «قوم برگزیده» عنوانی است که در تورات و تلمود فراوان به چشم می‌خورد، به گونه‌ای که مردم جهان به دو بخش اسرائیلی و غیر اسرائیلی تقسیم شده‌اند: «اعتقاد یهودیان به اینکه قوم برگزیده‌ای هستند، در آیین یهود مقوله‌ای اساسی است و در تلمود آمده است که: یسرائیل (بنی اسرائیل) به دانه زیتون شباهت دارد؛ چون زیتون امکان آمیختن با دیگر مواد را ندارد.»

((…موسوعه الیهود، ج۵، ص ۷۲ به نقل از پیامبر و یهود حجاز، ص ۳۷ …))

این عقیده یهود در رفتارهای آنان تبلور کرده است، تا جایی که در قرآن با ذکر نمونه‌هایی از آن به نقد و بررسی آنها پرداخته است؛ ازجمله در سوره مائده به یکی از ادعاهای بی اساس و امتیازات موهومی که آنها داشته‌اند اشاره کرده، می‌گوید: «وَ قَالَتِ الْیَهُودُ وَ النَّصَارَی نَحْنُ اَبْنَاءُ اللهِ وَ اَحِبَّائَه»؛ «یهود و نصارى گفتند: «ما، فرزندان خدا و دوستان [خاصّ] او هستیم.»[مائده/۱۸] 

این تنها امتیاز موهومی نیست که آنها برای خود قائل شدند؛ بلکه در آیات دیگر بارها به این‌گونه ادعاهای آنان اشاره شده است؛ به طور مثال: در آیه ۱۱۱ سوره بقره ادعای آنها را درباره اینکه غیر از آنان کسی داخل بهشت نمی‌شود و بهشت مخصوص یهود و نصاری است بیان کرده و ابطال می‌نماید[«وَ قالُوا لَنْ یَدْخُلَ الْجَنَّةَ إِلاَّ مَنْ کانَ هُوداً أَوْ نَصارى تِلْکَ أَمانِیُّهُمْ قُلْ هاتُوا بُرْهانَکُمْ إِنْ کُنْتُمْ صادِقِینَ»]

و در آیه ۸۰ همین سوره ادعای یهود را مبنی بر اینکه آتش دوزخ جز ایام معدودی به آنان نمی‌رسد ذکر نموده و آنها را سرزنش می‌کند.[«وَ قالُوا لَنْ تَمَسَّنَا النَّارُ إِلاَّ أَیَّاماً مَعْدُودَةً قُلْ أَتَّخَذْتُمْ عِنْدَ اللَّهِ عَهْداً فَلَنْ یُخْلِفَ اللَّهُ عَهْدَهُ أَمْ تَقُولُونَ عَلَى اللَّهِ ما لا تَعْلَمُون ».]

از آیات مورد بحث استفاده می‌شود که روح تبعیض نژادی یهود – که امروزه نیز در دنیا سرچشمه بدبختیهای فراوان شده است – از آن زمان در یهود بوده و آنان برای نژاد بنی‌اسرائیل امتیازات موهومی قایل بوده و هستند. متأسفانه همچنان آن روحیه بر آنها حاکم است و در واقع، پیدایش کشور غاصب اسرائیل نیز از همین روح نژاد پرستی است.

آنها نه فقط در این دنیا برای خود برتری قایل هستند؛ بلکه معتقدند که «این امتیازات نژادی در آخرت نیز به کمک ‌آنها می‌شتابد و گنهکارانشان برخلاف افراد دیگر، تنها مجازات کوتاه مدت و خفیفی خواهند دید و همین پندارهای غلط، آنها را آلوده انواع جنایات، بدبختیها و سیه‌روزیها کرده است.»

((… تفسیر نمونه ، ج ۱، ص ۳۲۴ و ۳۲۵٫ ..))

مسلم است که قومی با این همه ادعا و سراسر غرور، هرگز حاضر نخواهد شد ،از پیامبری تبعیت کند که از قوم و قبیله آنها نمی‌باشد.

خدا با ماست

سه شنبه 15 مرداد 1392  1:53 PM
تشکرات از این پست
YaSiN313
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:یهود و همه چیز در مورد دین یهودیت

اسراییل در آینه ی حقیقت

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اسراییل در آیینه حقیقت:
 
دوستان عزیزم امیدورام همگی شما که تا به امروز مطالب این صفحه را دنبال کرده اید بدانید که هر روز به آخرین مرحله از اجرای نقشه شیطانی و ماسونی تخریب مسجد الاقصی نزدیکتر میشویم سنگ بنای معبد سوم و نقشه و طرح آن کاملا آماده و حاضر به اجرا شده و فقط تخریب مسجد الاقصی باقی مانده است و با تخریب اولین خانه توحید و محل گذر پیامبران الهی و محل عروج اشرف انبیا محمد مصطفی (ص) به آسمان آخرین مرحله نظم نوین جهانی انجام میشود و با ساخت معبد دروغین سلیمان و قرار دادن بت بزرگ شاه سلیمان و تمام بت های عصر باستان در این معبد شیطانی فراماسونها و شیطان پرستان آماده ظهور دجال میشوند و با این ساخت این معبد به ارباب خود خوش آمد میگویند و نتیجه ۳ قرن تلاش خود برای سکولار کردن جهان و بی دینی و بی بند باری و فحشا را جشن میگیرند ۳ قرن تلاش برای خالی کردن دنیا از خدا و احکام الهی در این مدت همجنس بازی زنا فحشا سکس ضربدری نظریه دروغ داروین و…… همچنین ایئدولوژی های بی خدایی مثل کمونیسم مورمونیسم سکولاریسم مارکسیسم لیبرالیسم و….. همه و همه توسط فراماسونها و شیطان پرستان به رهبری سران یهودی صهیونیسم و فقط و فقط به بهانه آزادی و حقوق بشر دروغین روز به روز جهان ما را در کثافت و گناه و فحشا فرو برده و کار به جای رسیده که قوم لوط در قرن ۲۱ بازگشته و جالب هست برای توهین به خدا و خداپرستان در شهر صدوم یعنی همان شهری که خدا قوم لوط را مجازات کرد دست به رژه زده و با این کار به جنگ با خدا و توهین و دهن کجی با خدای یکتا میروند و در مقدس ترین سرزمین دست به رژه میزنند و دولت اسراییل نیز از انها حمایت میکند در شهر استراسبورگ فرانسه مقر اتحادیه اروپا را به شکل برج شیطانی بابل میسازند و با این کار میگویند ما شیطان پرستان یک بار دیگر جمع شده ایم و به جنگ با خدا میرویم. تخریب مسجد الاقصی آخرین مرحله نظم نوین جهانی هست و باید به اجرا دربیاید اما پرسش اینجاست زمانی که خبر تخریب مسجد الاقصی به ما برسد ما در چه وضعیتی از ایمان و آگاهی هستیم؟؟آیا مثل میلیاردها انسان غافل مشغول خوشگذرانی هستیم و این خبر را کم اهمیت میدانیم و یا با آگاهی کامل برای ظهور مهدی دعا میکنیم وآماده جهاد با شیطان و شیطان پرستان هستیم؟؟

 

خدا با ماست

سه شنبه 15 مرداد 1392  2:21 PM
تشکرات از این پست
YaSiN313
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:یهود و همه چیز در مورد دین یهودیت

حقوق بشر و انسانیت در عقاید صهیونیست ها

بسم الله الرحمن الرحیم

حقوق بشر و انسانیت در عقاید صهیونیست ها:

قسمت هایی از کتاب ضد بشری تلمود

* نطفه غیر یهود مثل نطفه بقیّه حیوانات است.

* کشتن مسیحی از واجبات مذهبی ما است و پیمان بستن با او، یهودی را ملتزم به اداء نمی کند.

* اگر یک نفر غیر یهودی، یک یهودی را بزند مثل آن است که به عزت الهیه جسارت کرده است، و جزای چنین شخصی جز مرگ چیز دیگری نیست و باید او را کشت.

* سگ افضل از غیر یهودی است زیرا در اعیاد باید به سگ نان و گوشت داد ولی نان دادن به اجنبی و غیر یهودی حرام است.

* غیر یهودی هر چند نیکوکار و صالح باشد باید او را به قتل رساند و حرام است غیر یهودی را نجات بدهید.

* تعدی و تجاوز به ناموس غیر یهودی مانعی ندارد، زیرا کفار مثل حیوانات هستند و حیوانات را زناشویی نیست.

* یهودی حق دارد زن های غیر مؤمنه را به زور برباید و زنا و لواط به غیر یهودی عقاب و کیفری ندارد.

*ما ملت برگزیده خداوند هستیم بر همین اساس خداوند برای ما حیوانات انسانی خلق کرده، زیرا می دانست که ما احتیاج به دو قسم حیوان داریم، یکی حیوانات غیر ناطقه و بی شعور مانند چهارپایان و دیگری حیوانات ناطقه و با شعور مانند مسیحیان و مسلمانان و بودائیان. و برای آنکه بتوانیم از همه آنها سواری بگیریم، خداوند ما را در جهان متفرق ساخته است.
امام خمینی (ره) : اسرائیل دشمن بشریت است

Human rights and humanity in the Zionists ideology
Parts of the Anti-Human book (Talmud);

1-Seeds of the non-Jewish is like common animal’s seed.

2-Killing the Christian is our religious obligations and if a Jewish swore an oath to a Christian, he is not obliged to perform it.

3-If a non-Jewish hurts a Jew, as it has been the audacity to esteem of God and punishment for this person is nothing but death and he must be killed immediately.
4-A Dog is better than non-Jews because should be given meat and bread to dog in feasts but giving food to foreigners and non-Jews is forbidden.

5-Any non-Jewish Must be killed , even he was righteous and benefactor , it is forbidden to rescue non-Jews

6- It is Legitimate to abuse and rape to any non-Jews, because the non-Jews are like animals and animals have no Matrimony.

7-The Jewish has the right to kidnap Infidel(non-Jewish) women ,and commit adultery and pederasty to any non-Jews and Jews will face no Punishment at all .

8-We are chosen people of God , Therefore God created human-animals for us, Because He knew that we’ll need two kinds of animals ,one , the non-rational and brutish animals such as quadrupeds, and other rational and intelligence animals like the Christians ,Muslims and Buddhists, And God divided us in the world for able to get riding of all of them .

Imam Khomeini (r.h): Israel is the Enemy of humanity

حقوق الإنسان فی العقائد الصهیونیة:
بعض المقاطع من کتاب “التلمود” الغیر البشریة:
- إن النطفة الغیر الیهودیة تکون بمثابة نطفة باقی الحیوانات.
- إن قتل المسیحی هو من واجبات مذهبنا و لا یلزم الیهود أن یتعاهد معهم.
- إذا تعدى فرد غیر یهودی على شخص یهودی، کأنما هتک العزة الإلهیة ولا یمکن قصاص هذا الشخص إلا بقتله.
- إن الکلب هو أفضل من غیر الیهود، لأنه فی الأعیاد یجب إطعام الکلاب بالخبز واللحم ولکن إطعام غیر الیهود هو أمر حرام.
- إن غیر الیهود مهما کان صالحا یجب أن یقتل ولا یمکن إنقاذه فی الشدة وإنه أمر حرام.
- إن التجاوز وهتک حرمة الغیر الیهود هو أمر جائز، لأن الکفرة هم مثل الحیوانات ولا یوجد لدى الحیوانات النکاح.
- یحق للیهودی أن یخطف النساء الغیر مؤمنات ولیس هنالک عقاب للزنا واللواط بغیر الیهود.
- نحن الشعب المختار من قبل الله ولهذا السبب خلق الله لنا حیوانات فی هیئة الإنسان، لأنه کان یعلم بأننا نحتاج إلى نوعین من الحیوانات، القسم الأول هو الحیوانات الأصم وعدیم الشعور مثل البهائم، والقسم الآخر هو الحیوانات الناطقة وذوالشعور مثل المسیحیون والمسلمون والبوذیون. ولکی نستفید من کل هؤلاء الحیوانات وزعنا الله فی العالم.

الإمام الخمینی (رح): إن الإسرائیل هو عدو البشریة.

خدا با ماست

سه شنبه 15 مرداد 1392  2:46 PM
تشکرات از این پست
YaSiN313
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:یهود و همه چیز در مورد دین یهودیت

یهود

بسم الله الرحمن الرحیم

 

یهود:

 

یک کاتولیک، پروتستان، مسلمان و یهودی در حین صرف شام با هم صحبت میکردند.
… کاتولیک : من یک موقعیت عالی دارم …. می خواهم سیتی بانک را بخرم!
… پروتستان : من خیلی ثروتمندم و میخواهم جنرال موتورز را بخرم!
مسلمان : من یک شاهزاده ثروتمند افسانه ایم…. میخواهم مایکروسافت را بخرم!
…… …
سپس آنها منتظر شدند تا یهودی صحبت کنه….
یهودی قهوه خود را هم زد، خیلی با حوصله قاشق را روی میز گذاشت، یک جرعه از قهوه اش خورد، یک نگاهی به آنها انداخت و با آرامی گفت:
نمیفروشم!!!

۸۰ درصد بانکدار های جهان یهودی هستند
۸۰درصد ثروت ایالات متحده امریکا در دست یهودی هست
اقتصاد انگلیس کاملا زیر نظر یهودی ها و خاندان روچیلد هست
۸۰ درصد مجلس دوما روسیه را یهودیان رهبری میکنند
۸۰ درصد کارخانه ها و سرمایه گذاران چین یهودی هستند
سازمان فراماسونری توسط یهودیان بنیان گذاشته شده و رهبری میشود
جهان ما ما نیز بازیچه ای در دست یهود است
همه این یهودیان از ارمان صهیونیست و اسراییل حمایت میکنند
شورای سیزده تاجدار یهودی الاصل هستند
حالا بهتر درک میکنید چرا امریکا و اروپا تا پای جان از اسراییل حمایت میکنند

 

خدا با ماست

سه شنبه 15 مرداد 1392  2:58 PM
تشکرات از این پست
YaSiN313
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:یهود و همه چیز در مورد دین یهودیت

اسراییل کانون نظم نوین جهانی و اخرین خانه دجال

خدا با ماست

سه شنبه 15 مرداد 1392  3:44 PM
تشکرات از این پست
YaSiN313
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:یهود و همه چیز در مورد دین یهودیت

هولوکاست (بخش اول)

بسم الله الرحمن الرحیم

 

هولوکاست (بخش اول):

اتاق های گاز ،واقعیت یا افسانه؟!

«ذونواس» پادشاه یهودی یمن در جایگاه مخصوصی که برای او تدارک دیده اند، نشسته است و خاخام های یهود، اطراف او به احترام ایستاده اند، مقابل جایگاه گودال های خندق مانند و عمیقی در زمین حفر شده و آتش سوزان و پرحجمی که در گودال برافروخته اند تا چند متر بالاتر از سطح زمین زبانه می کشد. آن سوی میدان، جمع انبوهی از مردان، زنان و کودکان در حالی که غل و زنجیر بر دست و پا و گردن آنها زده اند در محاصره سربازان و صاحب منصبان مسلح سپاه ذونواس به زانو نشسته اند. شیون زنان، ناله دردناک مردان و گریه سوزناک کودکان فضا را آکنده است. خاخام بزرگ یهود با اشاره «ذونواس» فرمان او را برای آخرین بار و با صدای بلند به اسرا که جمع انبوهی از مردان و زنان و کودکان یمنی هستند، ابلاغ می کند… زمان واقعه قبل از ظهور اسلام است، مردم یمن آن روزگار از سال ها قبل به دین مسیح گرویده اند و اکنون «ذونواس» پادشاه یمن که چندی است به آئین یهود درآمده، فرمان هولناک خود را از زبان خاخام بزرگ دربار خویش اعلام می کند؛… اسرا تنها دو راه پیش روی دارند، یا از مسیحیت اعلام انزجار کرده و به دین یهود درآیند و یا در آتش سوزان و پرلهیب بسوزند. اسرا، اما که از پیروان پاکباخته مسیح (ع) هستند، دست از ایمان خویش برنمی دارند و بعد… به فرمان پادشاه یهودی، تمامی آنان را زنده زنده به درون آتش انداخته و می سوزانند… کودکان نیز، به جرم آن که پدران و مادران آنها مسیحی مومن و خداپرست بوده اند، از زنده سوختن در آتش خشم پادشاه و خاخام های یهود در امان نمی مانند…”

این واقعه هولناک در فاصله زمانی بعد از ظهور حضرت مسیح (ع) و قبل از بعثت پیامبر اسلام (ص) در یمن اتفاق افتاده است
این ماجرا در سوره مبارکه بروج اینگونه آمده است:
«والسماء ذات البروج… سوگند به آسمان که دارنده برج هاست و سوگند به روز موعود و سوگند به گواهی دهنده و آنچه به آن گواهی دهند، که «اصحاب اخدود» به هلاکت رسیدند. {آنان که} آتشی از هیزم ها افروخته و درحالی که بر کناره آتش نشسته بودند، بر آنچه بر سر مومنان می آوردند، نظاره می کردند، (اصحاب اخدود) تنها به این علت از مومنان انتقام گرفتند که آنان به خدای عزیز و حمید ایمان آورده بودند…»
«اخدود» به معنی شکاف زمین و گودال است و…
هولوکاست (holocaust)، به معناى «سوزاندن با آتش است که به طور کامل از میان برود» و واژه اى است یونانى که از دو واژه holos به معنى همه و kaustus به معنى سوزاندن و نابود کردن ترکیب شده است و در لغت، به معناى «همه سوزى» است. واژه به (عبری شوآ) اصطلاحی مذهبی به معنای قربانی کردن حیوان نر طبق سنت یهود است. برخی از زبان شناسان این واژه را برگرفته از همان جنایت یهودیان در یمن باستان می دانند که به تدریج و در گذر ایام مفهوم عام تری یافته و به سوزاندن زنده زنده انسان ها اطلاق شده است.
از نیمه دوم قرن ۱۹ میلادی و چند سال بعد از پایان جنگ جهانی دوم، واژه «هولوکاست» در فرهنگ سیاسی، مفهوم و معنای ویژه ای یافته و تقریباً به یک اسم خاص بدل شده است. از آن هنگام به بعد،هولوکاست به نظریه ای اطلاق میشود که ادعا دارد شش میلیون یهودى در طول جنگ جهانى دوم (در فاصله ی سالهای ۱۹۳۹ تا ۱۹۴۴) بر اثر اعمالى از قبیل اعدام در اتاق هاى گاز و سوزانده شدن در کوره هاى آدم سوزى اردوگاه هاى کار اجبارى نازى ها، کشته شده اند. در اوایل دهه ۸۰ قرن نوزدهم، تعدادی از اعضای آژانس بین المللی صهیونیست ها، از جمله، «پی یر ویدال ناکه»، «سرژ ولز»، «فرانسوا براریدا» تحت سرپرستی «رنه ساموئل سپرات» خاخام معروف فرانسه، با استناد به داستان ساختگی کشتار ۶ میلیون یهودی در جنگ جهانی دوم و به عنوان پیشگیری از فراموش شدن مظلومیت این قوم! پیش نویس قانونی را تهیه کرده و در ژوئیه سال ۱۹۹۰ میلادی در فرانسه به تصویب رساندند که براساس آن «هرگونه تردید در باره «هولوکاست»، اعم از تردید درباره کشتار -مورد ادعای- یهودیان در جنگ جهانی دوم، وجود اتاق های گاز و حتی کمترین تردید در رقم ۶ میلیونی یهودیان کشته شده، جرم تلقی می شود! و هرکس در فرانسه از این قانون تخلف کرده و در سه موضوع یاد شده تردید کند به یک ماه تا یکسال زندان و پرداخت ۲هزار تا ۳۰۰هزار فرانک جریمه محکوم می شود.» جرج بوش، قانون مبارزه با «آنتى سیمیتیزم» را براى به اصطلاح کنترل این پدیده در جهان امضا کرد. هدف از قانون یهودستیزى دولت بوش، این است که تمام انتقادها علیه رژیم اسرائیل را به سکوت کشانده و ددمنشى ها و دروغ هاى این رژیم را از بین ببرد.
سرانجام با تلاش رژیم صهیونیستى، این افسانه، جنبه اى جهانى به خود گرفت و مجمع عمومى سازمان ملل، با تصویب قطع نامه اى، روز ۲۷ ژانویه ۷ را به عنوان روز یادبود هولوکاست، نام گذارى کرد!
واژه هولوکاست هر ساله با فرارسیدن ۲۷ ژانویه روز جهانی یادبود هولوکاست بطور گسترده تری در رسانه ها منعکس می شود و رژیم غاصب اسرائیل هر ساله با استفاده از تبلیغات مربوط به آن جهانیان را نسبت به ظلمی که به ادعای آنها در گذشته بر یهودیان روا داشته شده سرزنش می کند.
هولوکاست امروزه ابعاد پیچیده ای دارد شاید بتوان این پدیده سراسر اغراق و بزرگنمائی شده را قطعنامه وجدان آزرده اروپائیها برای تسلیم کردن سرزمین ملت فلسطین به ملتی که گمان می کنند بر آنها ستم کرده اند، می باشد
.علاوه بر یهودیان اروپایی که قربانیان اصلی هولوکاست بودند، گروه‌های دیگری از جمله اسلاوها، کولی‌ها، معلولین، کمونیست‌ها، سوسیالیست‌ها و همجنس‌گرایان لایق زندگی تشخیص داده نمی‌شدند. روش‌های کشتار آنان گرسنگی دادن، کار اجباری، شکنجه، اعدام با گلوله(که بعداً برداشته شد)یا اتاق گاز(گازهای سمی منوکسید کربن یا سیکلون ب) بود. انکارکنندگان هولوکاست وقوع این موارد را رد می‌کنند.
صهیونیستها با به تصویر کشیدن اتاقهای دروغین گاز و کورههای آدم سوزی این نکته را به جهانیان القا کردند که ستمهای بسیاری براین قوم رفته و وجدان جهانیان باید برای جبران گناه و ظلمی که بر یهودیان اعمال کرده بیدار شود و خدمتی را به این مردم نماید تا از این پس این قوم به اصطلاح برگزیده خداوند دیگر در هیچ برهه از تاریخ مورد ظلم دیگران واقع نشود.
برای این منظور غرب به سرکردگی انگلیس و آمریکا دست به کار شد و نطفه فساد و غارت زمین را در فلسطین مظلوم کاشت و ملت فلسطین را در خاورمیانه طی حکمی محکوم کرد تا تاوان گناهی مشکوک را که به اصطلاح اروپائیان عامل ارتکاب آن بودند بپردازند. لذا امروز ما در سرزمین فلسطین شاهد این هستیم که این قوم به اصطلاح برگزیده و ستمدیده آنچه که مدعی هستند در طول تاریخ بر سر آنها آمده بر ملت فلسطین اعمال می کنند. آنطور که به نظر میرسد صهیونیست این افسانه را تبدیل به بهانه و توجیهی برای اشغال خاک کشوری که حتی در داستان ساختگی هم نقشی در این حادثه ندارد،کرده اند!بر فرض رخ دادن هولوکاست،کسانی که باید تاوان این نسل کشی یهودیان را بدهند کشورهای اروپایی هستند نه فلسطین!
در سال های سیاه قرون وسطی در اروپا دادگاه های انگیزاسیون- تفتیش عقاید- «گالیله» دانشمند بزرگ و فرهیخته را تنها به این گناه! مستحق اعدام دانستند که با تحقیقات علمی خود نشان داده بود برخلاف نظریه هیئت بطلمیوسی، زمین مرکز عالم و ثابت نیست، بلکه به دور خود و خورشید می چرخد! گالیله در اثبات نظریه خود دلایل علمی و غیرقابل انکاری ارائه می کرد و استدلال! قضات دادگاه قرون وسطی این بود که، کلیسا، زمین را ثابت می داند و نتیجه هیچ تحقیق علمی نباید این نظریه پذیرفته شده را نفی کند و در غیر این صورت، کسی که آن را نفی کند مستحق اعدام است!… و سرانجام گالیله برخلاف نتیجه تحقیقات علمی و قطعی خود، مجبور به توبه شد!… اگرچه به قول جری آدامز، آهسته خطاب به زمین گفت، «من توبه کردم! ولی تو به چرخش خود، ادامه بده»!
بعد از رنسانس و تاکنون، اروپائیان و مخصوصاً فرانسوی ها از سال های سیاه قرون وسطی به تلخی یاد می کنند و دادگاه های انگیزاسیون و از جمله اجبار گالیله به توبه کردن را باعث شرمساری و ننگ تاریخ می دانند و این در حالی است که هم اکنون اروپا، آمریکا و… درباره «هولوکاست» دقیقاً و بدون کم و کاست از همان قوانین شرم آور و خالی از کمترین نشانه عقل و شعور پیروی می کنند و هرگونه تحقیق و تجسس درمورد این حادثه را محکوم میکند!
– تاکنون ده ها مورخ برجسته اروپایی و صدها استاد بلندآوازه و متخصص شناخته شده بررسی اسناد تاریخی، با ارائه اسنادی که هیچ صاحب نظری نمی تواند در صحت آنها کمترین تردیدی روا دارد، به روشی کاملا علمی اثبات کرده اند که ماجرای قتل عام ۶ میلیون یهودی، کوره های آدم سوزی، اتاق های گاز و همه آنچه صهیونیست ها در این باره ادعا می کنند، دروغ محض و یک داستان ساختگی با اهداف نه فقط سیاسی محض، بلکه جنایتکارانه است و شاید تعجب کنید که از این دانشمندان و محققان تمامی آنهایی که اروپایی بوده اند، بدون استثناء- تاکید می شود، بدون استثناء- به دادگاه جلب شده و تنها به دلیل آن که تحقیقات علمی آنان با آنچه دولت های اروپایی درباره هولوکاست پذیرفته و تصویب کرده اند، تفاوت داشته، محاکمه و به زندان و جرایم نقدی محکوم شده اند! و دولت های غربی به این سؤال پاسخ نمی دهند که چگونه می توان از یک سو ادعای آزادی عقیده و اندیشه را داشت و در همان حال، اگر تحقیقات علمی و مستند دانشمندان با ادعای بی اساس و افسانه سرایی صهیونیست ها تفاوت داشته باشد، این دانشمندان و محققان مستحق محاکمه، زندان و جریمه هستند؟!…
تعداد دانشمندان و محققان برجسته ای که نتیجه تحقیقات علمی و مستند آنها حکایت از جعلی بودن هولوکاست می کند و تنها به این علت، محاکمه، محکوم و از جامعه علمی کشورهای اروپایی طرد شده اند، بیشتر از آن است که حتی فهرست آنان قابل اشاره در این نوشته محدود باشد و فقط به عنوان نمونه و به مصداق اندکی از بسیارها می توان به پروفسور روژه گارودی، مارک وبر،، دیوید ایروینگ، آرمان امادروس و داریوژ راتایژاک، پروفسور روبر فوریسون، پروفسور کریستوفرسون- صاحب کتاب معروف «دروغ آشویتس»ــ و نویسندگان صدها رساله علمی دیگر که جعلی بودن داستان قتل عام یهودیان در آلمان نازی را اثبات کرده اند، اشاره داشت؛ این گروه متخصصان اغلب به «تجدیدنظر طلبان» مشهور میباشند.
ایروینگ در کتابی با نام “جنگ هیتلر” که ۱۷سال پیش چاپ شد، مساله هولوکاست را انکار کرده بود که به همین خاطر در اتریش محاکمه و به سه سال زندان محکوم شد.
اتاق هاى گاز
یکى از مهم ترین ادعاهاى یهودیان و متفقین بعد از جنگ جهانى دوم، این بود که آلمان ها، یهودیان را در اتاق هاى گاز مى کشتند. تحقیقات علمى اى که درباره مکان هاى مورد ادعا، انجام شده، عدم صحت آن را ثابت مى کند.
پروفسور روبر فوریسون،یکی از تجدید نظر طلبان،استاد دانشگاه معروف «لیون» فرانسه و کارشناس عالی رتبه بررسی و ارزیابی اسناد و مدارک تاریخی، با شهرتی جهانی است. او تحقیقات علمی و مستند خود را در کتابی با عنوان «اتاق های گاز، واقعیت یا افسانه؟» جمع آوری کرده که توسط آقای سید ابوالفرید ضیاءالدینی به فارسی نیز ترجمه شده است.
او هزاران سند را در این زمینه بررسی کرده است و طی سال ها تحقیق، از تمامی مراکز مورد ادعای صهیونیست ها، نظیر اتاق های گاز، موزه ساختگی کوره های آدم سوزی، داخائو در مونیخ آلمان و… بازدید کرده و با صدها شاهد به گفت وگوی دقیق و علمی پرداخته و در نهایت بدون کمترین تحلیل و تنها به زبان اسناد، نشان داده است که ماجرای کشتار یهودیان در آلمان نازی یک دروغ بزرگ تاریخی و فریب شرم آور افکار عمومی است. چیزی که از صهیونیست های وحشی به هیچ وجه دور از انتظار نیست.
به عنوان مثال، فوریسون به عکس های ساختگی از اتاق های گاز مورد ادعای صهیونیست ها اشاره کرده و ضمن رد این ادعا با استناد به مدارک غیرقابل انکار، با تعجب می پرسد، اگر این عکس ها واقعی است، چگونه سربازان آلمانی- مورد ادعا- بدون ماسک و بی آن که کمترین پوششی بر دهان، بینی و چشم خود داشته باشند در اتاق های مالامال از گازهای کشنده ایستاده و بر جان کندن یهودیان محکوم نظارت می کنند؟! و یا، درباره یکی دیگر از عکس های مورد ادعای صهیونیست ها که جمعی از یهودیان را در محاصره چند تانک نشان می دهد، با ارائه اسناد و شواهدی خواندنی و غیرقابل تردید، نشان می دهد که تانک ها در این عکس، انگلیسی هستند نه آلمانی و…
«پرفسور روبر فوریسون» مى گوید: «من تا سال ۱۹۶۰ به واقعیت کشتار بزرگ در اتاق هاى گاز اعتقاد داشتم. پس از چهارده سال اندیشه و مطالعه شخصى و آن گاه چهارسال تحقیق بى وقفه و خستگى ناپذیر، همانند بیست نفر از نویسندگان «رویزیونیست» (تجدیدنظرطلب) تاریخى، اطمینان یافتم که با یک دروغ بزرگ تاریخى مواجه هستم. از اردوگاه هاى «آشویتس» و «بیرکناو»، چندین مرتبه بازدید کردم. در اردوگاه هاى «اشتروتهوف» (در آلزاس فرانسه) و «مایدانک» (در لهستان)، مکان هایى را که به عنوان «اتاق گاز» معرفى مى شدند، بررسى کردم. در مرکز اطلاع رسانى یهود در پاریس، آرشیوها، دست نویس ها، شهادت هاى کتبى، اسناد مربوط به بازجویى محکومان جنگ جهانى دوم و دادگاه نورنبرگ و هزاران سند و مدرک دیگر به جا مانده از آن دوران را مطالعه کردم. براى یافتن پاسخ سؤال هاى خود، بى وقفه از متخصصان و تاریخ دانان پرسش کرده ام. سال ها، اما بیهوده به دنبال فقط یک بازمانده از بازماندگان جنگ بودم که به چشم خود اتاق هاى گاز را دیده باشد؛ به حتى یک مدرک، فقط یک مدرک راضى بودم؛ اما همین یک مدرک را هم نیافتم. در مقابل، آن چه یافتم، تعداد بى شمارى مدارک مجعول بود. پس از آن، با سکوت، مزاحمت، دشمنى، توهین و بالاخره ضرب و جرح و محاکمه مواجه شدم».
} قیمت و هزینه ی زیادی داشته در نتیجه گران ترین شیوه ی hcn پرفسور روژه گارودى، محقق مسلمان فرانسوى نیز با تحقیقات خود در این زمینه دریافت که از یک سو {گاز
اعدام محسوب مى شودو از سوى دیگر مکان هایى که یهودیان از آن به عنوان اتاق گاز نام مى برند اصلاً قابلیت چنین کارى را ندارند؛ زیرا این گاز باید در یک پوششى از فولاد اکسیدنشدنى باشدو درب ها نیز باید مجهز به لولاهایى از پنبه نسوز کائوچویى مخصوص یا تفلون باشد. متخصصان پزشکى قانونى پس از بازدید از این مکان ها اظهار داشتند که {  گاز hcn} فوق العاده خطرناک است و در این مکان ها هیچ تجهیزاتى براى مهار این گاز در نظر گرفته نشده است. 

کوره هاى آدم سوزى:

 

از دیگر ادعاهاى صهیونیست ها این است که نازى ها، یهودیان را در کوره هاى آدم سوزى مى سوزاندند. این ادعا، امروزه به عنوان یک دروغ تاریخى شناخته شده است.
«وئیس مارشالکو»، درباره اتاق هاى گاز و کوره هاى آدم سوزى اسناد جالبى ارائه مى کند. یکى از این اسناد، مقاله اى از «شم»، روزنامه زیرزمینى ناسیونالیست هاى یهودى فرانسه است که در ۸ ژوئیه ۱۹۴۴م. درباره وضعیت ۹ اردوگاه از اردوگاه هاى نگهدارى و توقیف یهودیان در آلمان توضیح مى دهد. در این گزارش، حتى یک کلمه هم از قلع و قمع یهودیان یا بدرفتارى با آنان نیست. در این گزارش همچنین هیچ حرفى از اتاق هاى گاز، اردوگاه هاى مرگ و یا بچه کشى به میان نمى آید. درست در نقطه مقابل آن، گزارش «شم» مى گوید که [بچه هاى ۲ تا ۵ ساله را به کودکستان هاى مختلف برلین مى فرستادند تا از کمک هاى ویژه اى برخوردار شوند]. مارشالکو توضیح مى دهد که چگونه زیر نظر یهودیان در پایان سال ۱۹۴۵م. اردوگاهى چون «داخو» مورد تخریب و بازسازى هدف دار قرار گرفت.
او مى نویسد: «قبل از هر چیز، منظره زیباى سرسبز و بوستان گونه اردوگاه باید به کلى تخریب مى شد؛ چون براى سینماروهاى آمریکایى، پذیرش این امر که یهودیان را در دل باغ و بوستان و بسترى از گل و گیاه شکنجه مى کردند، کار مشکلى بود؛ به ویژه وقتى آنها را به سینماها کشانده بودند تا صحنه هاى مخوف و ترسناک (اردوگاه ها) را نشانشان دهند. از این رو، به کارگران جدید اردوگاه دستور دادند مثلاً یک گودال خون که لوله اى از آن به خارج مى رفت، بسازند تا طورى به نظر آید که از این گودال، خون یهودیان از طریق آن لوله، تخلیه مى شده است. محوطه استحمام زندانى ها، اتاق رخت کنى آنها و محوطه هاى ورودى، تماماً باید بازسازى مى شدند تا به صورتى درآیند که به کوره آدم سوزى اى که یهودیان ادعا مى کردند، شبیه باشند».

خدا با ماست

سه شنبه 15 مرداد 1392  3:50 PM
تشکرات از این پست
YaSiN313
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:یهود و همه چیز در مورد دین یهودیت

هولوکاست(بخش آخر)

بسم الله الرحمن الرحیم

هولوکاست (بخش اخر):

شش میلیون کشته یهودى: 

بر اساس تحقیقات و مستندات تاریخى، چنین چیزى نیز اصلاً واقعیت نداشته است. 
مارشالکو بر مبناى شواهد متعدد آمارى نشان مى دهد که تمام یهودیان اروپا در سال ۱۹۳۳م. بالغ بر ۵٫۶۰۰٫۰۰۰ نفر بوده اند و این رقم، مورد تأکید یهودیان آمریکا نیز مى باشد. اگر از این تعداد، یک میلیون یهودى بیرون خط مولوتف – روبین تروپ، کسر شود و اگر یهودیان ساکن در کشورهاى بى طرف و متفقین را هم کسر کنیم، رقم ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ باقى مى ماند؛ در حالى که بنا به نظر کارشناسان، جمعیت یهودیان ساکن در قلمرو هیتلر و هیملر، به نیم میلیون هم نمى رسید
مارشالکو مى افزاید: «در بالاترین سطح ممکن، تعداد یهودیان جان باخته را نمى توان بیش از ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار نفر دانست؛ اما در مقایسه با این، ملل مسیحى تلفات به مراتب بیشترى را متحمل شدند. اجازه دهید ملت کوچک مجارستان را در نظر آوریم که کل جمعیت آن شاید از تعداد یهودیان امروز بیشتر نباشد. تعداد قربانیان جنگ مجارستان، چه آنهایى که در بمباران هاى هوایى مرده بودند و یا این که در اردوگاه هاى مرگ سیبرى از گرسنگى جان باخته اند و یا یخ زده باشند، حداقل به رقم یک میلیون نفر مى رسید».

انکار هولوکاست:

انکار هولوکاست به تفکری گفته می‌شود که بر اساس آن، نسل‌کشی توسط آلمان نازی در جریان جنگ دوم جهانی موسوم به «هولوکاست» اتفاق نیافتاده ‌است و یا در تعداد قربانیان «بزرگ‌نمایی» شده‌است.
یکی از انکار کنندگان هولوکاست رئیس جمهور فعلی ایران آقای احمدی نژاد است که طی مصاحبه ای، ماجرای کشتار ۶ میلیون یهودی به دست نازی ها و در جریان جنگ جهانی دوم را یک داستان جعلی نامیده و اظهار داشت اگر دولت های غربی این داستان ساختگی را قبول دارند و درپی دلجویی از یهودیان هستند می توانند برای جبران این قتل عام، بخشی از خاک کشورهای خود، مخصوصا یک یا چند ایالت از دو کشور آلمان و اتریش را برای تشکیل دولت یهود در اختیار آنها بگذارند و پرسیده است که چرا باید هزینه جنایات غربی ها علیه یهودیان را مردم مسلمان و مظلوم فلسطین بپردازند؟
اظهارات آقای احمدی نژاد بلافاصله با واکنش شدید آمریکا، رژیم صهیونیستی، کشورهای اروپایی و حتی دبیرکل سازمان ملل متحد روبرو شد و دولت های آلمان و اتریش، سفرای کشورمان را احضار کردند و سازمان ملل قرار است در اعتراض به اظهارات احمدی نژاد بیانیه ای صادر کند و این واکنش ها همچنان ادامه دارد…
بر فرض هم که هولوکاست اتفاق افتاده باشد، نباید با تکیه بر آن اشغال سرزمین فلسطین را موجه جلوه دهند و اگر این دروغ بزرگ را قبول کرده اند، باید تاوان جنایتی را که علیه ۶ میلیون یهودی مرتکب شده اند، خود بپردازند.
ادعای دیگری در رابطه با پیدا شدن گوری دسته جمعی جنگل وولتوری منصوب به قربانیان یهود هولوکاست شد که طبق گزارشات خود یهودیان محل یافت شده اکنون توسط پلیس رومانی مسدود شده و غیر قابل دسترسی است….
آن‌ها با این کار تلاش می‌کنند از بقایای اجساد و دیگر اشیای موجود در آن‌جا نهایت محافظت را به‌عمل آورند و بنابراین روزنامه‌نگاران و نیز مردم عادی از دسترسی به این مکان منع شده‌اند!!!!اگر چنین مکانی وجود دارد چرا نباید اجازه ی بازدید به محققان و مردم و روزنامه نگاران ندهند؟!

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا یهود تا این حد اصرار برای حقیقی نشان دادن افسانه ی هولوکاست می ورزد!و هرگونه مخالفت و تحقیق و پژوهش را در اینباره محکوم به مجازات مالی و جانی میکند!و حالا جواب:
از دیدگاه صهیونیست ها، برپایى دولت اسرائیل، نتیجه منطقى ظلم بر یهودیان در هولوکاست است. تعجب آور این است که آنها مى خواهند به واسطه وقوع «آشویتس»۹ و کوره هاى آدم سوزى خیالى، خود را مستحق برپایى یک دولت بنمایانند؛ آن هم در گوشه دیگرى از جهان و با غصب سرزمین ملتى که هیچ گونه ربطى به جنایات واقعى یا ساخته و پرداخته آنان ندارد. چنان که «آبراهام هشل» مى گوید:«دولت اسرائیل، پاسخ خدا به آشویتس است» و « موشه زیمرمن»، رئیس گروه مطالعات آلمانى در دانشگاه عبرى اورشلیم تأکید مى کند :«هولوکاست،توجیه اصلی تاسیس دولت اسرائیل است.»
سازمان صهیونیسم، در شرایط جنگ جهانى، اولین مرحله از پروژه تسلط بر جهان را کلید زد. این سازمان، چاره را در این دید که از هرج و مرج به وجود آمده در جنگ جهانى استفاده کند و با «مظلوم نمایى» هرچه تمام تر، چنین جلوه دهد که جهان مسیحیت به آنان حمله کرده و تعداد زیادى از آنان را کشته است؛ پس آنان ناچارند به جاى دیگرى بروند و کجا بهتر از خاورمیانه و آن هم فلسطین؛ سیاستى که نه بر اساس اجبار، بلکه کاملاً مورد خواست و مطابق اهداف صهیونیسم بود. «هانا آرنت» معتقد است: «سیاست ناسیونال سوسیالیست ها در مورد یهودیان، سیاستى بود که کاملاً طرفدار صهیونیسم بود». «هاینتس هوهنه»، روزنامه نگار آلمانى نیز در تأیید این نظر مى گوید: «صهیونیست ها، استقرار فاشیسم در آلمان را نه به مثابه یک مصیبت ملى، بلکه به عنوان فرصتى تاریخى و بى مانند در وصول به هدف هاى صهیونیستى خویش مى دیدند».
علاوه بر تأسیس اسرائیل و تلاش براى تحقق اهداف صهیونیسم بین الملل، صهیونیست ها سه هدف عمده سیاسى دیگر را از مظلوم نمایى یهود و تقدس بخشیدن به هولوکاست، تعقیب مى کنند؛
پیش گیرى از خیزش عمومى جهانیان علیه صهیونیسم.۱
۲٫ مظلوم نمایى و برانگیختن احساسات نژاد یهود و ایجاد اتحاد سیاسى آنان
۳٫ انگیزه هاى اقتصادى
صهیونیست ها با ماجراى هولوکاست و طرح دعاوى حقوقى علیه کشورهاى آلمان، اتریش، لهستان، سوئیس و…، تا کنون میلیاردها دلار به جیب زده اند. به عنوان نمونه، آلمان ملزم شد از سال ۱۹۵۲ تا سال ۲۰۰۲م. به روش هاى مختلف، به بازماندگان به اصطلاح قتل عام یهود غرامت بپردازد و بر اساس توافق هاى حاصله، «دولت این کشور، زیر فشارهاى باج خواهانه صهیونیست ها، مجبور شد موافقت خود را با اعطاى سالانه ۵۰ میلیون مارک تا سال ۲۰۰۲م. به رژیم صهیونیستى اعلام نماید».
گلدمن (مجرى اصلى طرح) مى گوید: «هدف از این افسانه سازى ها و دروغ پردازى ها، صرفاً گرفتن غرامت براى قربانیان جنگ نبود؛ بلکه هدف از آن، تهیه بودجه لازم جهت پایه ریزى حکومتى بود که کوچک ترین حقى در این رابطه نداشت؛ زیرا زمانى که این جنایات انجام شد، چنین دولتى وجود خارجى نداشت؛ اما از این مسئله، براى فراهم آوردن تسلیحات لازم براى جنایات جدید بهره گرفت».

و اما انگیزه هاى روانى در طرح و تبلیغ هولوکاست:

 
سوء استفاده از گرایش هاى فطرى بشر به حمایت از مظلوم، رساترین تعبیرى است که مى توان آن را محور همه فعالیت هاى جنبش صهیونیسم در طى قرن بیستم دانست؛ مفهومى که در ایجاد دولت نامشروع صهیونیستى در فلسطین و تحکیم پایه هاى آن، بسیار مؤثر بوده و یهودیان با تمسک به این شیوه تا کنون توانسته اند بر تمامى جنایت ها، قانون شکنى ها و فزون خواهى هاى خود در سرتاسر جهان سرپوش گذارند.
«پل فرام»، مدیر انجمن کانادایى آزادى بیان مى گوید: «من با رئیس جمهور ایران موافقم و معتقدم اشتباه است که فلسطینیان تاوان گناه اروپایى ها را بپردازند و کشور خود را از دست بدهند. من همچنین بر این باورم که داستان دروغین هولوکاست، براى این که به اروپاییان و ساکنان آمریکاى شمالى این حس داده شود که گناهکارند، ایجاد شده است. افسانه هولوکاست، به یهودیان اجازه مى دهد تا میلیاردها دلار از آلمان و دیگر کشورها غرامت بگیرند. هولوکاست همچنین اذهان مردم آمریکاى شمالى و اروپا را براى پذیرش ددمنشى ها و خشونت هاى اسرائیل آماده مى کند».
در یک جمع بندى، اهداف اروپا و آمریکا از این اقدام، عبارتند از:
– تخلیه حداکثرى جماعت یهود از درون سرزمین هاى یهودى به یک مکان مشخص
– تمرکزدهى به یهود در محل اتصال سه قاره و استقرار اسرائیل در قلب خاورمیانه، براى ایجاد یک پایگاه دیدبانى بر منابع غرب در خاورمیانه
– ایجاد منطقه امنیتى غرب در قلب مناطق اسلامى، براى نظارت و دیده بانى بر منافع امنیتى غرب از درون منطقه

جمع بندى:
– نحوه برخورد غرب با هولوکاست و جلوگیرى از تحقیقات علمى و مستند دانشمندان، نه تنها با ادعاى آزادى عقیده و بیان منافات دارد، بلکه خود حاکى از ساختگى و غیرواقعى بودن این قضیه است.
– مدعیان حقوق بشر با بزرگ نمایى بخشى از جنایات جنگ جهانى دوم – در مقابل سایر جنایاتى که در این جنگ اتفاق افتاد؛ مانند بمباران اتمى ژاپن توسط آمریکا و همچنین سایر نسل کشى هایى جهان – سیاسى بودن جانبدارى خود از حقوق بشر را به اثبات رسانده اند.
– بر اساس تحقیقات علمى و مستندات تاریخى انجام شده توسط محققان و متخصصان، ماجراى هولوکاست و کوره هاى آدم سوزى، اتاق هاى گاز قتل عام ۶ میلیون یهودى و هر آن چه صهیونیست ها در این باره ادعا مى کنند، دروغ محض و یک افسانه ساختگى است.
– با دروغ بودن افسانه هولوکاست، اساس تشکیل دولت اسرائیل و توجه مضاعف به این مولود بى هویت انگلیس و آمریکا، زیر سؤال مى رود.
– بر فرض قبول هولوکاست، با چیزى جز «ادعاى ظلم مسیحیان در حق یهودیان» مواجه نیستیم ؛ اما وقتى غرب با دفاع از هولوکاست، ادعاى ظلم به آنها را مى پذیرد و ادعاى جبران خسارات وارده به یهود را دارد، چرا این خسارت را از جیب ملت هاى دیگر پرداخت مى کند؟
اروپا در صورت پافشارى بر وقوع هولوکاست و جبران خسارت، باید قسمتى از زمین هاى خود را در اختیار صهیونیست ها قرار دهد. تنها این گونه، غرب مى تواند خود را از چالشى بزرگ در مقابل یهود – که خود را مظلوم مى دانند – و یک میلیارد مسلمان رهایى بخشد.
– واقعیت این است که افسانه هولوکاست با فلسفه وجودى دولت اسرائیل و منافع حیاتى صهیونیسم بین الملل و دولت هاى غربى ارتباطى ناگسستنى دارد و برجسته کردن مسئله هولوکاست، صرفاً سرپوش نهادن بر ماهیت نامشروع اعمال توسعه طلبانه و جنایات رژیم اسرائیل در فلسطین و جهان مى باشد.
معرفی برخی مقالات و کتاب ها در این رابطه:
روژه گارودى، محاکمه صهیونیسم اسرائیل؛ ترجمه جعفر یاره، احمد نخستین، مجید خلیل زاده،
یورى ایوانف، صهیونیسم، ترجمه ابراهیم یونسى،
روژه گارودى، محاکمه آزادى، ترجمه جعفریان و دیگران، مؤسسه اندیشه معاصر
اسرائیل شاهاک، تاریخ یهود، مذهب یهود، بار سنگین سه هزاره، ترجمه مجید شریف، نشر چاپخش،
پروفسور روبر فوریسون، اتاق هاى گاز در جنگ جهانى دوم واقعیت یا افسانه؟ ترجمه دکتر سید ابوالفرید ضیاء الدینى
روژه گارودى، اسطوره هاى بنیان گذارى سیاسیت اسرائیل، ترجمه حمیدرضا آژیر
فاتحین جهانى
جنگ هیتلر ایروینگ
فتح جهان با دروغى به نام« کوره یهودى سوزى» سایت علمى یهود
پس پرده ی هولوکاست،محمد تقی تقی پور؛ موسسه مطالعات و پژوهشهای سیاسی 
ماجرای هولوکاست،مجید صفاتاج؛سیب سبز

خدا با ماست

سه شنبه 15 مرداد 1392  3:54 PM
تشکرات از این پست
YaSiN313
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:یهود و همه چیز در مورد دین یهودیت

جنگ با خدا (قسمت اول)

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

جنگِ با خدا (بخش اول) :

سخنرانی استاد (عباسی)

از درگیریهای کوچک گرفته تا جنگ های بزرگ جهانی ریشه واقعی تمامی مشکلات «« ربا است »»

بانک کارِ یهوده ,نزول کارِ یهوده ,اسکناس کارِ یهوده . آقا اباعبدالله هی به میدان رفت ، دید نمیفهمن  ,۶ ماهه برد، نفهمیدن ,عبا وعمامه پیغمبر برد ، نفهمیدن… رفت ، رفت ، رفت ..آخر اومد آنالیز کرد واسه من و شما که واسه امروزِ ما بمونه

گفت : «« ملعت متونکم من مال الحرام »» شکم هاتون از مالِ حرام پر شده ، واسه همین جلو من وایستادید ، نمیفهمید .

حیزی و دزدی جامعه در کفِ جامعه ، فسادِ اخلاقی و فسادِ سیاسی ریشش در همین فسادِ اقتصادیه لذا این پدیده جنگِ با خداست . ما در این جنگِ با خدا ایستاده ایم در این جنگ ، جنگِ نر

م هیچی نیست جز اینکه جنگِ با خدا داره رخ میده یا شما اینسوئید ، یا آنسو قسمتِ سومی و بخشِ نظاره گری نداره . در برهه ای به سر میبریم که مشکلات بی شماری گریبان بشر را فر گرفته است در حالی که انتظار بر آن بود که با پیشرفت تکنولوژی ، جامعه بشری رو به سعادتمندی گام نهد این حداقل آرزوی انسان هایی بود که عنان خود را به طور کامل در اختیار سردمداران، بنیانگذاران و مبلغان تجدد قرار داده بودند .برنامه ریزی حکمرانان مستکبر شیطان پرستِ حاکم بر دنیا چنان بود تا انسان به جای خدا ، خود را محور امور قرار دهد توجیه آنها مانع بودنِ دین در پیشرفت علم،آزادی و لذت بشر بوده است آنها مدعی بودند با کنار گذاشتنِ دین اوجِ لذت مادی را برای بشریت رقم خواهند زد .

اما این ادعا با رخ دادهایی که در چند سالِ اخیر در قلبِ تمدنِ مدرن و سکولارشان اتفاق افتاده و موجب اختلالاتِ اقتصادی ، اجتماعی و اخلاقیِ غیرِ قابلِ باوری در نظم ایجاد شده شان شده است ، پوچ می نماید.

با وجود پیشرفت تکنولوژی و فوران اطلاعات در جامعه بشری امروز ،انسان با جهلی عمیق تر از هر زمان دیگر روبروست.

ما در این مطلب به چگونگی شکل گیری و توسعه سیستم اقتصادی بانک محور و استفاده از آن جهت سیطره هر چه بیشتر بر مردم دنیا خواهیم پرداخت و در نهایت مدل اقتصادی جایگزین را برای سعادتمندی حقیقی انسان بررسی میکنیم .

قارونهای عصر حاضر و حاکمان پشت پرده دنیا برای مقابله با خدا و سیطره بر بشر از هر ابزاری سود برده اند . با کنکاش دقیق در حال و گذشته برنامه هایشان ، استفاده از این ابزار اساسی تر به نظر می آید . آلوده کردن دامن جامعه به «« ربا »» . آنها رسیدن به این هدف را با یک سیستم پیچیده اجرایی کرده اند ، «« بانک  »» .

بندگان شیطان با طراحی و همه گیر کردن این سیستم ، بشر را وارد جنگی سراسر خسران با خدا نمودهاند .

ایلات متحده در ۱۳۸۰ ، قبل از ۱۱ سپتامبر ۴ تریلیون دلار بدهی داشت . ایلات متحده  در دهمین سالگرد بعد از ۱۱ سپتامبر ، ۱۴٫۵ تریلیون دلار بدهی داره ، ایلات متحدهی ۴ سال دیگه خودشون میگن ۲۲ تریلیون دلار بدهی داره . آمریکا در حال فروپاشیست . از چه چیز ؟ از اقتصادش . این اقتصاد چون ربوی ( بر مبنای ربا ) بوده ، چون در جنگ با خدا بوده ، داره تقاصش رو هم ، پس میده .

حتمن تو پنج ، شش سالِ آینده وضعیتمون از امریکا بد تر خواهد شد !

امروزه اغلب اقتصاد دانان ، سیاستمداران و دولتمردان بر این باورند که بهره های بانکی بالا سبب رکود و کاهش فعالیت های اقتصادی و به تبع آن بالا رفتن نرخِ بیکاری و کاهش تولید میشود .

ریشه ای که علما و البته متخصصین صندوق بین المللی پول و دیگران توصیه میکنند اینه که ربا ، عنصر مهم و ضروریِ اقتصاده ! ریشه تمامی مشکلات و مسائلی که کوچکترین اشاره ای هم به اونا نمیشه ، همین رباست . و بانک بزرگ و مرکزی جهان ، از دیر باز همچنان بر مسند قدرت باقی مونده و تا تمام مردم ، مِن جمله مردم بریتانیا رو به نابودی و هلاکت نکشونه ، دست بردار نیست.

با بررسی درچگونگی بوجود آمدن بانک ، عاملان شکل گیری و فراگیر شدن این سیستم ، مشخص میشوند :

«« یهود »»

مثلثی یهود به وجود آورد طی ۷۰۰ سال که اولین ثِقل و ستونش ، اسمش بانکه  که کاملا تارو پودش بر رباست ،

دومین ستونی که اینها ایجاد کردند ، اسمش بازار بورس و سهامه ،

و سومین میدانی که ایجاد کردن که بسیار میدان مخوفیست ، «« جریان اوراق قرضست »» .

یهود طی ۷۰۰ سال این سه نهاد عظیم و اصلی رو در اروپا بوجود آورد .

نهادینه شدن صهیونیزم در جهان و نهادینه شدن یهود و نگاه اقتصادی یهود در جهان ، با این سه تا نهاده .

با وجود تحریف تورات ، به خوبی از نسخ تورات خطی میتوان فهمید که ربا در شریعت یهود مانند سایر ادیان آسمانی حرام بوده است و ربا خواران علاوه بر استحقاق کیفرهای اخروی ، به مجازات های دنیوی از قبیل کفاره دادن و تازیانه خوردن محکوم شده اند. اما یهود با دست بردن در تورات ، ربا را به یک حکم مشروط تبدیل کرد :

از برادرت هیچ سوی طلب نکن ، نه بر پول نقد و نه بر طعام و نه بر هر چیزی که قرض داده میشود . فقط به بیگانه میتوانی قرض ربوی بدهی ( عهد قدیم ، سفر لاویان ، باب ۲۵ آیه های ۳۵-۳۷ )

رشید رضا از علمای اهل سنت از استاد خود شیخ محمد عبدو نقل کرده : نسخه اصلی تورات ، فاقد عبارتِ به بیگانه میتوانی قرض ربوی بدهی بوده است ، اما در نسخ فعلی این عبارت وجو دارد.

متون تاریخی یهود نشان میدهد که آنان حتی به یکدیگر هم رحم نمی کردند و علاوه بر گرفتن ربا از یهودیان ، بدهکاران را به اسارت میگرفتند و گاهی به عنوان برده به سایر ملتها می فروختند. «« قرآن »» نیز بر ربا خواری یهودیان صحّه میگذارد : یهودیان ربا میگرفتند با اینکه ازآن نهی شده بودند و اموال مردم را به ناحق میخوردند و ما برای کفر پیشگان از آنان عذابی دردناک آماده کرده ایم . ( سوره نسا – آیه ۱۶۱ )

اگر مکتب دیگه ای رو جایگزین نکنیم ، حتمن تو پنچ ، شش سال آینده وضعیتمون از امریکا بدتر خواهد شد !

رد پای ربا خواران در تمدن های باستانی نیز هویداست . از سومر و بابل گرفته ،تا امپراطوری روم . بطوری که نفوذ رباخواران در امپراطوری روم به آن حد بود که موجبات قتل تیبریوس کراسوس و ژولیوس سزار ، دو تن از امپراطوران روم را فراهم کردند . با فرو رفتن اروپا در جهل دوره قرون وسطی و با توجه به حرام بودن بی قید و شرط ربا در بین مسیحیان ، فضا برای جولانِ صرافان ، وام دهندگان و رباخواران یهودی باز شد.

بانک :

پس از اشغال بیت المقدس در قرن یازدهم میلادی طیِ جنگهای صلیبی ، انبوه زائران مسیحی از اروپا راهی فلسطین می گردند .

به دلیل نبود امنیت مالی در راه های منتهی به فلسطین ، شوالیه های یهودی سیستمی را برای برطرف کردن این مشکل ایجاد کردند . زائرین مسیحی طلاهای خود را در یکی از شعب اروپا تحویل داده و پس از رسیدن به بیت المقدس ، از شعبه آنجا طلای خود را دریافت مینمودند و به ازای آن مقدار معینی از طلایشان را بعنوان بهره به یهودیان میپرداختند.

در سال ۱۲۷۵ میلادی پس از آنکه اوضاع نابسامانی از رباخواری یهود در انگلستان بوجود آمده بود ، ادوارد اول قوانین بسیار سختی علیه رباخواری وضع کرد و در نهایت در سالِ ۱۲۹۰ میلادی ، دستورِ اخراجِ تمام یهودیان را از بریتانیا صادر کرد . ۱۶ سال بعد ، یهودیان در فرانسه نیز کار را به جایی رساندند که فیلیپِ چهارم ، پادشاه فرانسه حکم به اخراج آنان داد . پس از آن بود که در سال ۱۳۱۵ ، لوئیِ دهم اجازه داد یهودیان به انگلیس بازگردند.

تا جایی که نهایتا در لهستان بودلان خندلسکی که در سال ۱۵۹۵ تا ۱۶۵۷ زندگی میکرده ، چهار شاخشو برداشت علیه یهودیا ، شدیدا وارد جنگ شد . یه کشاورزِ بدبخت . چنان مردم پر بودند ، داشتند میترکیدند . این ها چهار شاخ برداشتند ، بیل برداشتند افتادن به جون یهود . یک از بزرگترین قیامها علیه یهودیا در اروپای شرقی شکل گرفت .

به علت رباخواری و اعمال دیگر ، یهود همواره چهرهای منفور در بین مردم اروپا شناخته میشد و با توجه به غیر قانونی بودنِ ربا در اروپا ، در بعضی موارد حتی مورد غضب حاکمان قرار میگرفت . برای حل این مشکلات آنان با استفاده از ثروت افسانه ای که به واسطه ربا کسب کرده بودند با نفوذ در بدنه حاکمیتی اروپا و کلیسای واتیکان ، شروع به پایه ریزی سیستم قانونی رباخواری و در ادامه ایجاد حاکمیت یکپارچه مورد نظرشان کردند .

یک شهر قلب شکل گیری این سیستم ربا خواری بود … ونیز

اینها اول آمدند شروع کردند ربا دادن به تاجرانِ مسیحی . تجار مسیحی رو آلوده کردن به ربا

دو نوع دکترین دارن . دکترینِ یک اینه که به همه ربا بدید ، از هیچ کس ربا نگیرید

دوم میگن که به همه وام بدهید و قرض بدهید ، از هیچ کس وام و قرض نگیرید

یهودی ها شروع کردن ربا دادن. رو صندلی هایی می نشستند ؛ اسمش بانک بود . رو صندلی ها ربا میدادند، بعد ساختمون گرفتن ، اسمِ ساختمونارو گذاشتن بانک . از این خانواده بعدا سه تا پاپ برای واتیکان و دوتا ملکه برای فرانسه تولید شد. این خانواده قبلا اونجا تو اون محله ی پستِ ونیز که بودند ، بدنام بودند .

میلیونها توریستی که از اینجا دیدن میکنن ، معمولا فراموش میکنن بپرسن که خانواده مدیچی پولِ اینها رو از کجا آوردن ؟

پاسخ اینه که اونا به عنوان دلالِ ارزای خارجی ، جزء اعضایِ اتحادیه ی صرافان بودند که باعث ترقی و توسعه اون هم شدند .

آمدن جیووانی دبیچی (جیووانی دبیچی مدیچی ) باعث شد که فعالیتهای خانواده مدیچی کاملن وجهه ی قانونی پیدا کنه . مدیچیها بخشی از این موفقیت رو مدیون روشهای حسابداریِ خلاقانه ای میدونن که اونها رو از قوانین ضد ربا ، خلاص کرد .

هیچ بهره ای در کار نبود ،. فقط برای تبدیل یک ارز به ارزِ دیگه ، کمیسیون دریافت میشد. وقتی پرداختِ پول به یک تاجر ، برای مدت زمانی جلو انداخته میشد ، مبلغ کمیسیون بالاتر میرفت . به همین ترتیب کسی که پولش رو در بانکِ مدیچی میذاشت مبلغی تحتِ عنوان دیسکرتسیونه دریافت میکرد تا ریسکِ پولِشو جبران کنند. این همون ربا بود ، اما تحتِ عنوان پرداختِ جریمه به شکلِ زیرکانه ای پنهان میشد . حالا برای اولی بار ، ربا واردِ سیستمِ بانکداری شد .

یهودیان با ایجاد نظام مالی و پولی و ساز و کارِ اقتصادیِ فاسد ، آرام آرام شروع به جذب نخبگان ، اندیشمندان و سیاستمداران ، تحتِ لوایِ سیستم های مخفی نمودند .آنان با استفاده از همین اشخاص ، موفق به طراحی مکاتب زندگی مختلفی برای جهانیان شدند : نئو نازیسم ، فاشیزم ، مارکسیزم و لیبرالیزم ؛

 تمام این مکاتب بشری یک نقطه مشترک داشتند : «« نادیده گرفتن خدا در شئون زندگی  »»

در کوسه ی اومانیزم یا اصالت بشر، رحمی وجود داره به نامِ مدرنیته و در اون رحمِ مدرنیته ، جنین هایی شکل میگیره به نامِ ایدئولوژی های مدرن . ایدئولوژی های مدرن که هر تعداد باشن بشمارتشون ، سه تاشون رسیدن به مرحله به اصطلاح فاینال ، به مرحلهی نهایی . یکیشون ناسیونالیزم بود ، یکیشون سوسیالیزم بود ، یکیشون لیبرالیزم .

یه شقّ سومی به نامِ نازیسم و فاشیزم در ایتالیا و آلمان بود که ترکیبی بود . اون رو در جنگ جهانی دوم نابود کردند و بلعیدند.جنگ جهانی سوم ، جنگی بود که بین لیبرالیزم و سوسیالیزم بود . درنهایت سوسیالیزم نابود شد و بلعیده شد .زمانی بود که در سالِ ۱۹۸۹ و ۹۰ با فروپاشی شوروی ، آقای فرانسیس فوکویاما ، مسئله پایانِ تاریخ رو مطرح کرد . این مسئله پایان تاریخ چیه ؟ یعنی یک سبکِ زندگی وجود داره ، اونم لیبرالیزمه.

بانکداران به منظور چپاول ثروت ملتها و ساخت تمدنی بر پایه سودِ بیشتر ، علاوه بر تصرف نظامی از شیوه هایِ دیگری نیز استفاده نمودند .

بنیانهای نظری که در این دانشگاه ها درس داده میشه از ذهن یهود تراوش کرده . یهود ارادش در جنگِ با خداست .

دنبال جان لاک و دیگران نباشید اینایی که به شما نشون میدن و میگن اینا آدرس غلط دادنه . اونی که به شما گفت غرب جلو رفته چون آدام اسمیت کتابِ ثروت و ملل رو نوشته ، اونی که به شما گفت غرب جلو رفته چون مارکس وبر در اون جا اومده در خصوص جامعه شناسی ، اینا همه آدرسِ غلط به شما نشون میدن .

غرب، غربِ کریستف کلمبه که افتاد تو دریا رفت امریکارو پیدا کرد و آقای واسکودوگاماست که دماغه امید نیک رو دور زد و راه چپاول ملتها رو تو اقیانوسِ هند نشون داد و آقای تاسمانی راه افتاد رفت استرالیا پوستِ کله مردمِ اونجا رو کندن .غرب اینه ، غرب تاسمانی، غربِ واسکودوگاما ، غرب ماژلان و غربِ کریستف کلمب.

ادامه مطلب… در بخش دوم

خدا با ماست

سه شنبه 15 مرداد 1392  4:01 PM
تشکرات از این پست
YaSiN313
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:یهود و همه چیز در مورد دین یهودیت

جنگ با خدا(قسمت آخر)

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

جنگ با خدا (بخش آخر) :

سخنرانی استاد (عباسی)

اگه ایالات متحده با دلار میتونه از افریقای جنوبی طلا بخره چی میشه ؟

اگه بیاد از ایران نفت بخره چی؟

این بانک فراماسونها کاغذایی رو برای ما چاپ میکرد که برای من و شما ارزش داشت ، واسه خودش کاغذ بود تا دلش میخواست چاپ میکرد . این دلاره بیاد پائین برایِ منِ ایران که بهش نفت میدم و برای اون بدبخت آفریقای جنوبی که بهش طلا میده بدبختی و بیچارگیه . برای ِ خودش ذرهای اثر نداره .

ما اگه نریم زیر دو خم اقتصادِ پول مبنا و مدل و مکتبِ دیگهای رو جایگزین نکنیم، حتما تا پنج ، شش سالِ آینده وضعیتمون از آمریکا بدتر خواهد شد.

یهودیان صهیونیست که با اجرا و مدیریت برنامههای از پیش طراحی شدهشان آماده برپایی حکومت جهانیِ خود بودند ، به ناگاه با اتفاقی بزرگ ، خوابشان پریشان شد … «« انقلاب ِ اسلامیِ ایران  »»

دعوایِ شوروی و آمریکا در نظامِ دو قطبی تویِ پارادایمِ غرب بود . تویِ پارادایمِ اومانیزم بود . تویِ شکم کوسه ی اومانیزم بود.در رحمِ مدرنیته بود . نظامِ دو قطبیِ اصلی زمانی رخ داد که حالا شوروی رفت کنار ، معلوم شد قطبِ اصلیِ جدید ، جمهوری ِ اسلامیِ ایرانه . پرچم دین رو برده بالا . بعد از داروین کی فکر میکرد بشر دوباره بره سراغِ دین؟ 

با پیروزی انقلابِ اسلامی در ایران ، نظمی که صهیونیزم در طولِ دویست سال ایجاد کرده بود با چالشی بزرگ روبرو شد .آنها با درکِ خطر الگو شدنِ نظامِ خدا محور برای ملت های جهان از طریقِ مزدورانِ آگاه و ناآگاهِ خود در ایران به شدت به اقداماتِ لیبرالی سرعت بخشیدند . به ناگاه پس از جنگ شاهد رشدِ قارچ گونه ی سیستم بانکی و مناطق آزادِ تجاری به عنوانِ شاخص های نظامِ سرمایه داری در ایران بودیم . از آن زمان تا کنون سیستمِ بانکی روز به روز فربه تر گردیده ، به طوری که در چند سال اخیر به شکلِ نگران کننده ای بر تعداد موسساتِ مالی و بانکها افزوده شده است .

نتیجهی این اقدامات ، شدت یافتنِ مصرف گرایی ، افزایشِ فاصله طبقاتی ، ضربه خوردن فرهنگ و هویتِ ملی مذهبی و سست شدنِ بنیانهایِ خانواده میباشد .

امروز بانک همه جارو گرفته . دوستِ عزیزِ دانشجو سر تا تهِ خیابون هایِ مشهد و شهرهایِ خودتون و جاهایِ دیگه رو بگردید. زیباترین ساختمونی که میبینید ، ساختمونِ بانکه . از ساختمون های بزرگ تا ساختموهایِ کوچیکِ محله ها. این اتفاق در سی سالِ گذشته افتاده . یعنی بی سروصدا جریانِ لیبرالیستِ اقتصادی ، آرام آرام آمده جنگِ با خدا رو علنی کرده. در حکومتی که به نامِ دین با خونِ همین شهدایی که شما امروز تشییع کردید برپاآمده ، این ها نقدینگی رو در کشوری که بزرگترین مشکلاتِ اقتصادی رو داشته ، عظیم ترین تحریمِ اقتصادی رو طی کرده ، از دستِ مردم نقدینگی رو گرفتن ، معماری رو منحرف کردن از آنچه که قلبِ نظامِ معماریِ ما مسجد بود ، بناهای دینی و اسلامی بود ، به سمتِ بانک . دقیقن در اواسطِ دفعِ مقدس ، برج سازی در تهران با برجهایِ بانک شروع شد . از همین ساختمونِ به اصطلاح برجِ سپهرِ بانکِ صادرات . التقاطی فکر کردن خیانتی بزرگِ به اسلام و مسلمینه. بانکداری ِ اسلامی معنی اصلیش یعنی جنگِ با خدایِ اسلامی . ربایِ اسلامی.

مرجع تقلید نشسته توی تلویزیون میگه آقا بررسی کارشناسی کردیم ، ۲۴ درصد رباست . متخصص دانشگاهی نشسته میگه آقا به این دلیل اینجوریه ، بعد بیانیه میدن آقا شما… بانک شده . شما دارین جنگِ با خدا رومدیریت میکنید . 

حیزی و دزی جامعه ، در کفِ جامعه ، فساد اخلاقی و فسادِ سیاسی ریشش در همین فساد اقتصادیه . لذا این پدیده جنگِ با خداست . ما در این جنگِ با خدا ایستادهایم . 

در این جنگ ، جنگِ نرم هیچی نیست جز اینکه جنگِ با خدا داره رخ میده ! یا شما اینسوئید ، یا اونسو . قسمتِ سومی و بخشِ نظاره گری نداره.

روزی که کفِ صحرایِ کربلا روبروی حسین (ع) ایستادن ، گفت : «« میدونید چرا شمشیری که پدرم داد دستِ شما ، پدربرزگم داد ، جدّ من داد دستِ شما تا از دینش دفاع کنید ، به سمتِ من گرفتید ؟ چون پولِ حرامِ بیت المال زیرِ پوستتون قرار گرفته »» .
با پیروزی انقلابِ اسلامی ، در پیِ آن نظام و دولتِ اسلامی استقرار یافت . اما همچنان ایجادِ جامعه اسلامی آرمانی که خود مقدمه تشکیلِ امتِ اسلامیِ واحد می باشد ، میسر نشده است . ایجادِ چنین جامعهای منوط به مبارزهای سخت و نفسگیر با زر سالارانیست که در بستر سیستم اقتصادی فاسد در حالِ جویدنِ ریشه هایِ اخلاق ، عقیده و فرهنگِ جامعه میباشد .
چند سال ِ قبل از این ، من توصیه هایِ معکدی رو راجع به مقابلهی با فسادِ اقتصادی به مسئولینِ کشور کردم . استقبال هم کردند ، اما خب ! اگرعمل میکردند دیگه حالا این فسادِ بانکی اخیر که حالا همه ی روزنامه ها و همه ی دستگاه ها و همه ذهن ها رو پر کرده ، پیش نمی آمد . اگر از همون وقت که گفته شد ، فساد ریشه دار میشود ، ریشه پیدا میکنه ، شاخ و برگ پیدا میکنه ، کندنش مشکل میشه هرچی که بگذره . اینا گفته شد ، اینا تاکید شد . مردمم بدانند که این چیزها دنبال میشه و متوقف نمیشه و انشاالله دستهای خائن قطع خواهد شد به توفیق الهی و به بدکاره و خرابکارو مفسد هم ترحم نباید بکنن.

اجرا نشدن اصولِ اولیه و مبنائیِ اسلام در بُعدِ مالی و اقتصادی ، موجبِ آلوده شدن سیستمِ اداریِ کشور به فساد گردیده است . این بر خلافِ فرمانِ هشت مادّه ایِ مقامِ معظّمِ رهبری در مورد مبارزه با مفاسدِ اقتصادی که در تاریخِ ۱۰ اردیبهشتِ ۱۳۸۰ صادر شده است میباشد . آیا مسئولین اجرائی ، قضایی و مقننه پاسخی برایِ این نافرمانی دارند ؟

با توجه به آگاهی تمامی مسئولان از عدم مشروعیت بانک و خطرات آن برای سلامتِ جامعه ، چه دلیلی بر ادامه روندِ رو به رشدِ توسعه نظامِ سرمایهداری وجود دارد؟ 

آیا تسریع در افتتاح تعداد بیشماری از موسسات ِ مالی و بانکها در چند سالِ اخیر ، از روی جهالت بوده یا برنامه ریزی شده می باشد؟ 
با توجه به شکستِ نظامِ لیبرالیِ غرب ، پاسخِ مسولان برای فرصت سوزی جهتِ ارائه نظامِ اقتصادی ِ جایگزین چیست؟
ایجاد و مدیریتِ سیستمِ بانکی و به موازاتِ آن افزایشِ روز افزونِ برنامه های تبلیغی آن در رسانه ها بویژه صدا و سیما ، چه چیزی را نشان میدهد ؟ فکر میکنید عدم تمایلِ عملیِ برخی مسئولین در اصلاحِ ساختارِ اقتصادی مبتنی بر نظامِ مالیِ اسلامی ، چه میزان به علت وابستگیشان به مافیایِ ثروت و قدرتِ سرمایه داری می باشد ؟

دلیلِ اینکه عموما در درونِ سیستم بعضی ها هستن که حاضر نیستن این اصلاح صورت بگیره ، چون منفعتِ خودشون و مجموعه هاشون هست . پرسشِ من اینه ؛ دولتِ سازندگی که رسما حزبِ کارگزارانِ سازندگی ، سخنگوش اومد گفت : ما لیبرال دموکراتیم ! دولتِ اصلاحاتم که آمد گفت آقا جان ما لیبرالیسمو می پذیریم ! خیله خب ! جامعه و حکومت با اینا برخورد کردن . اما دولتِ اصولگرا میتونه این سوال رو جواب بده که آقا چرا مدیرانِ اقتصادیِ شما لیبرالیستن ؟ چرا تئوریسین اقتصادیِ دولتِ نهم و دهم ، یک لیبرال ِ ؟

ما زمانی که آقایِ هاشمی تو قدرت بود گفتیم آقا لیبرالیزمو تو این مملکت پیاده نکن برادرِ عزیز . آقایِ خاتمی اومد ، گفتیم آقا جان ! این جوانِ ۲۹ ساله ( یعنی شهرامِ جزایری)، خورده تا خرخره رفته ! یه فرش صادر نکرده به اسمِ در واقع صادرکننده نمونه فرش شناخته میشه ! آقا برخورد کنید ! مشکل درست کرده بود برایِ این ، قوه قضائیه ! ما اگر روزِ اول داد میزنیم ، دوستانِ عزیز این کار اشتباست ، حالا دعواتون سرِ اختلاس ۳۰۰۰ میلیاردِ ؟ این سیستم اساسش آلوده و فاسده!

یک آدمی مسئولِ این سیستمِ تبلیغات تو تلویزیون بود ، از هم ولایتیهای رئیسِ وقتِ صداوسیما (آقای لاریجانی) . این گفته بود که در انتخابات ، آقای ِ لاریجانی از ناطقِ نوری ( تو انتخاباتِ دومِ خرداد )، از ناطقِ نوری حمایت کرد . بعد که آقای خاتمی رای آورد ، آقایِ لاریجانی به هم ریخته بود ! گفت رفتم تو اتاقش دیدم به شدّت ناراحته . پرسیدم چی شده ؟ گفت ما از ناطقِ نوری حمایت کردیم ، الآن آقای خاتمی رای آورده ، دیگه نمیتونیم با اینا کار کنیم . ما باید استعفا بدیم،استعفامونو بدیم به رهبری . میگه من بهش گفتم حلّش میکنم ، اصلا یک ریال بودجه هم از دولتِ خاتمی نمیگیریم !حلش میکنم ! میگه رفتم اداره بازرگانی صدا و سیما رو فعال کردم ، راه انداختم گفتم از راهِ تبلیغ ، از راهِ تبلیغ ! پولِ صداوسیما رو درمیاریم ! 

خوب دقت کنید ! عملِ جناحیِ علی لاریجانی در انتخابات منجر به این شد که میخواست استعفا بده ، یه آدمی اومد خودشو کرد هیزم جهنم این آدم . لذا اون فردی که این بازی رو شروع کرد ، بعدا تویِ این دولت شد وزیر ! به طرزِ بدی آبروش رفت و استیضاح شد ! انقدر قصه خورد که به طرزِ بدی از دنیا رفت . این عبرته ! عبرتِ اینکه کسانی که این وادی رو انجام میدن حداقلِ مرگی که منتظرشونه اینه . چه اونروزی که دخانیات پشتیبانِ سازمانِ تبلیغات بود ( پشتیبانیش بود ) ! چه امروز که راهِ تبلیغ در تلویزیونِ رسمیِ حکومت به عنوانِ رسانه ملی ، اقتصادِ … و مصرف گراییست ! شما مطمئن باشید از این تلویزیون ، هیچکس دعوت به صلاح و رستگاری نمیشه

موافقید ، پیامِ بازرگانیِ تلویزیونِ ایران ، قبل از شروعِ پر بیننده ترین برنامه آن در شبِ عیدِ غدیرِ ۱۳۹۰ را با هم ببینیم ؟
فرصتِ گلِ استثنایی !

سپردهی سرمایه گذاری زرین ! 

بسته هایِ رویایی !

بانکِ شخصیِ شما !

موسسه مالی و اعتباری ِ عسگریه ! 

آیا تبلیغ ِ بانک و مصرف گرایی ، ربطی به پیامِ غدیر دارد ؟

پنج خودرویِ بنز به برندگان اهدا گردید !

ثابـتِ نرخِ سودِ سپردههایِ سرمایه گذاری !

تعاونی اعتبارِ ثامن الائمه !

بانکِ همه مردم (بانکِ کشاورزی )

عیدِ سعیدِ غدیر ، عیدِ انتخاب ِ درست ترین راه مبارک . بانکِ …

شما مطمئن باش از این تلویزیون هیچکس دعوت به صلاح و رستگاری نمیشه ! 

در نظام مالی و فرهنگی لیبرالی ، برنامه کاملا مشخص است . توسعه افکارِ مصرف گراییِ صرف ، با وجودِ محدودیتِ منابعِ مالی ، مردم را مجبور به استفاده از وامهایِ بانکی میکند . 

صدا و سیمای جمهوری اسلامی ، به عنوانِ بازویِ این جریانِ اقتصادی به بهترین نحو ، وظیفها ش را در ترویجِ این افکار ، بازی میکند . به عنوانِ نمونه چند سالیست شاهدِ مطرح شدنِ پولهایِ کلان و زندگیهایِ آنچنانی در سریالهایِ تلویزیون میباشیم . بررسیِ چهار سریالی که در رمضانِ ۱۳۹۰ پخش شد بخوبی این موضوع را تایید میکند .

سقوط یک فرشته – شبکه یک … ۲۰۰ – ۱۰۰ میلیون تومان 

سی امین روز – شبکه دو … ۱۰ میلیارد تومان 

پنج کیلومتر تا بهشت – شبکه سه … ۹۰۰ – ۷۰۰ میلیون تومان

سه دونگ سه دونگ شبکه پنج (تهران) ۳۰۰ میلیون تومان 

شک بر انگیز نمیباشد ؟

مغضوبینِ درگاهِ الهی با ایجاد و بسطِ دینِ مدرنیته تعادل و توازن را در زندگی بشر به هم زده و موجبِ ظلم ، بی عدالتی و فساد در بالاترین سطح شدها ند . این همان فسادِ «« آخرالزمانی »»ای میباشد که به واسطه اعمالِ مردمان ، در زمین آشکار میگردد . 
شرایطِ جهان ، نشان دهنده ی بیداری توده های مردم از خوابی عمیق و غفلتی طولانی مدت میباشد . در این بین نقشِ نظامِ اسلامیِ حاکم بر ایران به عنوانِ موتور محرکه ای در سرعت بخشیدن به این انقلاب انفسی ملتها ، غیرِ قابلِ انکار است.
صهیونیزم با درکِ این موضوع برایِ زدنِ ریشه های فرهنگی و اخلاق در جامعه ی ایرانی ، به شدت به تکاپو افتاده است.
هرکس به چیزی شناخته شده و اساسش بر اون بود ، از اساسِ خودش مصرف کرد و اون رو خنثی کرد ، خودش فرو میریزه . نظامِ غرب ، نظام کپیتالیستیه ، نظامِ سرمایه داری .چجوری میفهمیم غرب داره میریزه ؟ از اونجایی که سرمایه داری داره فرومیریزه . جمهوریِ اسلامی یک نظامِ دینیه ، دین یه مقوله ی فرهنگیه . هر وقت اساسِ فرهنگیِ جمهوریِ اسلامی و اعتقاداتِ دینی و حیا و غیرت و عفّت و ایمان و تقوایِ مردم کم شد ، یعنی جمهوریِ اسلامی داره میپاشه .

اینجا دیگه جمهوریِ اسلامی رو به فضا رفتنش و داشتنِ انرژیِ هسته ایش و سلولهایِ بنیادیش و سد و اتوبان و جاده و سوپر کامپیوتری که دانشگاهِ کجا و کجا تولید کردن ، نشناسید !

با توجه به غوطه ور شدنِ غرب در مشکلاتِ مختلفِ اقتصادی و اجتماعی ، ملتها نظامِ سرمایه داری را عاملِ این تبعیض ، نابرابری و بی عدالتی میدانند بنابر این با اشغالِ وال استریت ، این معبدِ سرمایه داری ، اعتراض به تمامیتِ آن را به نمایش میگذارند . سرداده شدنِ شعارهایِ ۹۹ درصد ، در خیابانهایِ کشورهایِ گوناگون ِ جهان ، برایِ همیشه اسطورهی لیبرال دموکراسی ،این آخرین مکتبِ دست سازِ بشری را در هم شکست و آنرا نیز همچون مارکسیسم از وضعیت هژیمونی استیلایی به زیر کشید .

همزمان با آن ، بیداریِ اسلامیِ ایجاد شده در منطقه ، بیش از هر زمانِ دیگر نیاز به یک مکتبِ جایگزین را ضروری میسازد . این بهترین فرصت برایِ جمهوریِ اسلامیِ ایران است تا الگویِ خود با محوریتِ خدا در شعونِ زندگی را طراحی و به جهان عرضه کند . 
ما اگر نریم زیرِ دو خمِ اقتصادِ پول مبنا ، و مدل و مکتبِ دیگهای رو جایگزین نکنیم ، حتما پنج ، شش سالِ آینده وضعیتمون از امریکا ، بدتر خواهد شد .

امروز که من اینجا خدمتِ شما نشستم این بحثو میگم ، نمیگیم بشود ! میگویم آقا طرح هایِ جایگزین تو این زمینه تهیه شده و اینکه اقتصادِ قرآنیِ برکت مبنا به جایِ اقتصادِ مدرنِ پول مبنا که در اون ما به جایِ اینکه سازو کارهارو ، سه مفهومِ قرآنی داریم : «« خلة »» ، «« انفاق »» و «« برکت »» که این تویِ (سورهی) بقره میاد ، قبل از آیت الکرسی . اینکه شما یک معامله دارید ، یک مبادله دارید ، یک مبایعه .معامله بایستی با خلت بیانجامه (رابطهی دوستی و خلیلیت ایجاد کنیم ) ، معامله بایستی به انفاق بیانجامه ، طبیعتا مبایعه یا بیع شما ، برکت توش در میاد . اگر این سه عنصر رو حذف کردید ، حتما سازو کارِ معامله شما ، ماهیتِ ربا پیدا میکنه . به هر شکل ، از هر زاویهای وارد بشید . سرِ این قضایا ، بله ! فردا نمیشه جایگزین کرد . در دورهی گذار هم ما نیاز به بانک داریم .

راهِ مواجهه با شیطان چیه ؟ راهی که انبیاء و ائمه به ما نشون دادن ، «« حفظ خود »» . اگر جمهوری ِاسلامی خودش رو حفظ کنه و جمهوریِ اسلامی حفظ بشود ، خود به خود ایالاتِ متحده ، اروپا ، کلّ کفر نابود میشه . برایِ مواجهه با کفر ومواجهه با باطل ، لازم نیست برید به جنگش . کافیه جمهوریِ اسلامی رو حفظ کنید .

دقت کنید دوستان به کلمه ای که مقامِ معظمِ رهبری در نشست ِ اندیشه هایِ راهبردی فرمودن، فرمود «« مطلق عدالت پیاده نشده »» ، نفرمود نسبی . خب شیطان میترسه. اینا تازه حکوتِ دینی رو شروع کردن … …تازه میگن اغلب پیاده نشده ، مطلق .
اوضاع جهان نشان دهندهی آنست که دو جبهه ی نور و ظلمات به سرعت در حالِ جدا شدن از هم میباشند . این بدان معناست که در آیندهای نه چندان دور ، دیگر ابهامی بینِ حق و باطل وجود نخواهد داشت . این همان هدفی بود که انبیاء و اولیاء ، در پیِ ایجادِ آن بودند . به همین دلیل اهریمنانِ صهیونیست به همراهِ اغوا شدگانشان ، به منظورِ جایگزین کردنِ مکتبِ جهانیِ موردِ نظرِ یهود در حالِ برنامه ریزی جهتِ وارد کردنِ دنیا به یک جنگِ جهانی میباشند.

فکر میکنید آنها بتوانند این آرزویشان را محقق کنند ؟ یا اینکه شاهدِ برپاییِ جبهه ی متحدِ اسلامی در آینده ای نزدیک هستیم؟ 
ما اگر نریم زیرِ دو خمِ اقتصادِ پول مبنا ، و مدل و مکتبِ دیگهای رو جایگزین نکنیم ، حتما پنج ، شش سالِ آینده وضعیتمون از امریکا ، بدتر خواهد شد .

خدا با ماست

سه شنبه 15 مرداد 1392  4:06 PM
تشکرات از این پست
YaSiN313
دسترسی سریع به انجمن ها