0

بازی های شیطانی

 
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

بازی تراوین و اهداف پنهان آن

بسم الله الرحمن الرحیم

 

‎بازی تراوین و اهداف پنهان آن:

این بازی با توجه به روندش که ساخت زمین و همسایگی با دیگر بازیکنان هست باعث میشه که شما روابط و برخوردهای جالبی با افراد دور و برتون داشته باشید . چون با بازیکنان مختلفی بازی و تعامل دارید بنابراین با شخصیتهای متفاوتی هم برخورد می کنید که می تونه هم جالب و هم دردسر ساز باشه.

شما باید هر چه سریعتر قوی بشید و با دیگران دوست بشید و اتحاد تشکیل بدین تا بتونید از هم محافظت کنید

*اهداف بازی*
در این بازی از شما توسط آموزش دهنده ای راهنمایی و هدایت میشید که در ابتدا به شما آموزش میده دو راه برای بازی دارید:
*۱* روش اقتصادی و بازرگانی
*۲* روش نظامی
ولی عملا وقتی که مشغول به بازی میشین متوجه میشید که راه اقتصادی اصلا کاربردی نیست و باعث پیشرفت شما نمیشه و بازی طوری طراحی شده که شما باید نیرو بسازین و به همسایه هاتون حمله کنید و منابعی که اونها در حال تولیدش هستن رو غارت کنید .
این اتفاق با توجه به اینکه بازی حدودا ۱ سال طول میکشه باعث میشه تا کاملا توی ذهن بازی کننده جا بیفته که تنها راه پیشرفت ( در زندگی ) تجاوز به حقوق دیگران و استفاده از اموال دیگران است !

در بازی شما باید با غارت اطرافیانتون قویتر بشید.

یک اتفاق جالب دیگر و عجیب این بازی این هست که شما این قابلیت رو دارین که نیرویی رو تربیت کنید به نام رییس ،رییس قبیله و سناتور ( در نژادهای مختلف ) که این توانایی رو داره که به یکی از دهکده های بازیکنان دیگر حمله کرده و پس از چند بار حمله آن دهکده و اهالی آن به امپراطوری شما می پیوندند !
شاید این آموزشی باشه برای ضمیر ناخودآگاه افراد تا این امر براشون عادی بشه که اگر توی دنیای واقعی هم کشور یا کشورهایی خواستند شبیه روش این بازی کشور گشایی کنند و کشورهای دیگر رو غارت کنن این افراد که کم هم نیستن به راحتی قبول کنن این مسئله رو و قبح این عمل شکسته بشه
در این بازی شما یا باید بازیکنی قدرتمند و تهاجمی باشین یا باید نیرویی باشید در اختیار یک اتحاد قدرتمند در غیر این صورت شما هیچ شانسی برای پیروزی و حتی ادامه ی بازی ندارید.

این نوع بازی که شما مجبور به انتخاب آن می شوید در صدد این است تا به شما تلقین کند که در دنیای واقعی یا باید جزئی از یک کشور قوی بود و یا اگر در کشور قدرتمندی نیستید ،کشورتان باید در راستای اهداف قدرتهای بزرگ جهانی حرکت کند ( در غیر این صورت به زودی نابود خواهید شد )

جورج بوش: کشورها یا با ما هستند یا بر علیه ما ! هیچ کشور بی طرفی نداریم !

اما نکته ی اصلی و عجیب این بازی که هدف نهایی اون هم هست اینه که شما باید به کمک اعضای اتحادتون در آخرای بازی یک ساختمون رو که معروف به شگفتی جهان ( هست رو بسازین و به سطح ۱۰۰ برسونید که بازی با قهرمانی شما و اتحادتون تموم میشه البته در این راه کلی باید بجنگید و از اون دفاع کنید
ولی چه چیزی باعث میشه که من فکر کنم واقعا عجیبه اینه که این ساختمون شگفتی ها کاملا شبیه برج معروف بابل هست.که تصاویرش قرار دادم.

نکته ی دیگه اینکه قبل از این اتفاق موجوداتی با نام ناتار از زیر زمین بیرون آمده و کتیبه های جادویی با خود می آورند که شاید اشاره ای باشد به ظهور اجنه قبل از اتمام دنیا.

*پشت پرده تراوین*

سلیمان در چهارمین سال سلطنت خود بنای هیکل را شروع نمود(که به معبد سلیمان معروف شد) و ۱۸۳۶۰۰نفر در آن جا مشغول بود. از این‌ها ۳۰۰۰۰ از یهود بودند که به نوبت کار می‌کردند، یعنی ده هزار نفر در هر ماه و ۱۵۳۶۰۰ از کنعانیان بودند. و چون مدت هفت سال و نیم از این بگذشت بنا در سال ۱۵۶۰ قبل از مسیح انجام یافته نیکوترین بنای دنیا و فخر اورشلیم گردید.

سی سال بعد از تکمیل بنا شیشق پادشاه مصری بر رحبعام (rahob”am) پسر سلیمان حمله برد و گنجینه‌های هیکل را غارت کرد.
در سال ۵۸۸ پیش از میلاد زمان حکمرانی صدقیا، نبوکدنصر (بخت‌النصر) به اورشلیم حمله کرده و بنای هیکل را به تمامی ویران ساخت.

آنچه خواندید قسمتی از داستان معبد سلیمان از سایت ویکی بود
http://en.wikipedia.org/wiki/Solomon%27s_Temple

اما فکر می کنید داستان بازی تراوین چیست

کل هدف بازی تراوین طرح ساختن عمارت جادو یا شگفتی جهان است
یعنی در اواخر بازی با حمله به شهر های قوم ناتار نقشه ساخت منزل گاه پایان بازی را باید شروع کنید اما این قوم ناتار یک قوم با هوش بالاتر از شما در بازی هستند قومی با مشخصات برتر و با هوش تر از بازیکنان هستند ، شما تمام تلاشتان را میکنید و به آنها حتی حمله میکنید و تمام گروه خود را متحد و گروه ای دیگر را تخریب میکنید تا شما تنها اتحادی باشید که به آنها حمله کرده و بر آنها پیروز شوید ولی در نهایت نقشه خود قومی ناتاری را به غنیمت میگیرید یعنی قومی که به آن حمله کرده اید.
پشت پرده این سناریو چیزی نیست جز عادی جلوه دادن یک مفهوم عمیق و بسیار ناراحت کننده و آن این که ناتار که تنها یک نام هست و میتواند هر نام دیگری مثل یهود یا صهیونیست را هم به خود بگیرد تنها قصد دارد که نقشه خودش را عملی کند حتی به قیمت از دست رفتن سرزمینش و یا سکونت گاهش.
پس این قوم معلوم است که در جاهای دیگری سکونت دارد معلوم است که فرماندهی اصلیش در سپاه خود شما وجود دارد
بله طرح بازی تراوین همان هدف اصلی صهیونیست هاست که هدف آنها هم ساخت عمارتی بسیار عجیب و البته جادویی است به نام معبد سلیمان ، و نه تنها این اسم بلکه چندین فلسفه و هدف دیگر در این بازی تنها اسم خود را عوض کرده اند.به عبارت دیگر طبق نقشه ، هدف چیزی نیست به جز آماده کردن مردم برای ساخت معبد سلیمان.
(در تراوین بعد از ۳۰۰روز در سرورهای عادی و پس از ۱۰۰ روز در سرورهای اسپید) ناتارها توسط سرور آزاد می‌شوند
و ۱۳ نفر می توانند ۱۳ دهکده ناتارها رو تسخیر کنند”

۱۳ چه عددی است ؟
چرا به جای عدد ۱۳ ، عدد دیگری نیست ؟
آیا ۱۳ به صهیونیست ها مربوط است ؟

خدا با ماست

سه شنبه 15 مرداد 1392  10:26 AM
تشکرات از این پست
a_sadri
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

بازی های شیطانی

بسم الله الرحمن الرحیم

بازی های شیطانی:
همه شما عزیزان این بازی را دیده اید علامت گونیا و پرگار در نشان این بازی کاملا مشخص هست ولی چرا نام امیرالمومنین در وسط علامت گونیا و پرگار نوشته شده ؟
دشمنان ما از هر وسیله ای برای دشمنی و مبارزه با اسلام و شیع استفاده میکنند و بسیار نماد گرا هستند ولی از چند میلیون نفری که این بازی را انجام دادند چند نفر فهمیدند در وسط علامت شیطانی گونیا و پرگار نام حضرت علی(ع) نوشته شده است؟؟؟ و این حیوان های انسان نماد که در وسط گونیا و پرگار نام ابلیس را مینوشتند حالا نام مولای متقیان را نوشتند و جالب هست فروش این بازی در کشور های اسلامی خوب بوده است.

خدا با ماست

سه شنبه 15 مرداد 1392  10:31 AM
تشکرات از این پست
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

Chobin

بسم الله الرحمن الرحیم

Chobin:

نمیدونم کیا این سریال دوران کودکیمون رو یادشون میاد! مربوط به ۱۸-۲۰سال پیشه 

یک شخصیت دلنشین به نام چوبین دارای مچ بندیست با نماد ستاره ۵پر! و هروقت میخواهد با دشمن هایش (موجوداتی که تک چشم هستن) بجنگد از نیروی جادویی ستاره استفاده میکند!

یا گاهی اوقات که ناراحت می شود احساس بدی دارد نیاز به کمک دارد در کنار دریاچه ای می نشیند و ستاره را به سمت آب میگیرد و یک نور از سمت ستاره به داخل آب می تابد و بر روی آب یک بانوی زیبایی ظاهر می شود و اورا کمک میکند.

خدا با ماست

سه شنبه 15 مرداد 1392  10:35 AM
تشکرات از این پست
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

آلیس در سرزمین عجایب

بسم الله الرحمن الرحیم

آلیس در سرزمین عجایب یا ماسون ها:

سینمای آمریکا در این سال ها خدمت بزرگی به صهیون ها کرده است چرا که به واسطه ی سینمای غربی، صهیون ها به چند هدف بزرگ خود رسیده اند ازجمله :
۱- به فساد کشاندن جوانان که یکی از اهداف آنان در پروتکل های خودشان است
۲- القای مصرف گرایی و لذت زندگی دنیوی
۳- بزرگ نشان دادن قدرت غرب خصوصا آمریکا(مرکز نظامی صهیون)
۴- در دو دهه گذشته، به فساد کشاندن کودکان از طریق شرکت های بزرگ مثل والت دیزنی که سالانه میلون دلار کمک اسراییل میکند
۵- و در این دهه که از سال ۲۰۰۶ بسیار جدی شده ، القای تفکر پایان دنیا و جنگ آرمگدون
به همین دلیل عموم فیلم هایی که شهرت و کیفیت فنی بالایی دارند؛ در راستای القای نبرد آرمگدون (جنگ میان صهیون ها و مسلمین) ساخته شده اند .
یکی از همین فیلم ها،آلیس در سرزمین عجایب( Alice in Wonderland ) محصول ۲۰۱۰ آمریکاست که در آن مفاهیم جنگ آرمگدون به شکلی زیرکانه نشان داده شده است و مملو از نماد های کابلایی هست
است .
ماجرای اصلی فیلم از ۱۳ بعد از کودکی آلیس شروع میشود ۱۳ عددمقدس ماسونها و صهیونها هست همان طور که بار ها اشاره شد فراماسونری فرزند کابالا هست و صهیونیست فرزند فراماسونری یعنی صهیونیسم نوه کابالا هست و نسبت خونی با هم دارند

1

آلیس فردی است که دارای یک آنارشی ذهنی است . و عاملی که برای دیگران ارزش به حساب می آیند برای وی اهمیتی ندارد. این به معنای آن است که آلیس این ماجرا فردی خاص از دیگر
همنوعانش است که باید از میان این همه انسان وی برای کاری بزرگ انتخاب شود.
در ادامه در مراسم ازدواج آلیس وی از روی کت همسرش یک کرم ابریشم آبی را برمیدارد جالب این جاست که این حرکت دقیقا در دقیقه ۱۱ اتفاق می افتد. این کرم بسیار دارای مفهوم هست از جمله شباهت ان به مار مقدس که نماد ابلیس و فریب ادم و هوا به شکل مار وارد بهشت میشود

2

یک خرگوش آلیس را به شکلی زیرکانه به سمت یک درختی که در کنار ان یک گودال هست راهنمایی میکند و آلیس درون گودال می افتد . و وارد یک اتاق بسته که کف آن شطرنجی است قرار میگیرد صفحه شطرنجی مهمترین نماد ماسونها و جادوگران هست و نماد ترکیب دنیای اجنه و انسانها هست وخرگوش در نماد های پلی بوی و نماد تیز هوشی و یهودی مخفی یا مارانوس هست.

3

دروازه ورودی به سرزمین عجایب کاملا برگرفته از لژ های ماسونی و معبد دروغین سلیمان است که نماد دو ستون ودرب ورودی که تشکیل دروازه ستارگان را میدهد و بر روی یک ستون خورشید و دیگری ماه نماد دنیای اجنه و انسانها هست و نمادی از مراسم قربانی کردن انسان ها هست

4

در این میان به واسطه خوردن یک نوشیدنی و پنیر سایز قد او بزرگ و کوچک میشود و بالاخره انقدر کوچک میشود که میتواند از درب کوچکی عبور کند . بعد از عبور وی از در، سرزمین عجیبی

را مشاهده میکند که دروازه ورودی سرزمین مارا یاد ۲ ستون معبد سلیمان میاندازد :
بنابراین آغاز ورود وی به سرزمین به واسطه ی یک صفحه شطرنجی+ستون های معروف است که همین دو عامل دقیقا از ابزار ورود جنیان به بعد انسان ها است . یهویان معتقدند درب ورودی معبد کف شطرنجی داشته و اجنه اسیر حضرت سلیمان هنگام ظاهر شدن روی همین صفحه ظاهر میشدند
در هنگام گذر از دروازه در چند لحظه یک خوک سبز از کنار آلیس میگذر.

5

عد از ورود، آلیس با برخی از موجودات سرزمین که برخی از آنان آبی پوشیده اند روبه رو میشود. همان طور که در مطالب قبلی اشاره شد؛ موجودات به رنگ آبی نمایان گر یکی از راز های
ماسونی است که در ادامه آن رابررسی میکنیم .اجنه و شیاطین به هنگام ظهور آبی رنگ هستند و این نماد از هزران سال بل در نگارهای باستانی هم وجود داشته است

6

قرار میشود که الیس را نزد “آبسولم” ببرند . آلیس از یکی از کاراکتر ها میپرسد که وی کسیت . او هم میگوید که وی موجود بسیار باهوشیه !

آبلوسم یک کرم ابریشم آبی است که در تصویر پایین در حال کشیدن چیزی شبیه به قلیان است که شاید نماد شرق، و بیانگر اصالت شرقی باشد . حال این که چرا وی باید آبی باید را بررسی میکنیم

7

هفتمین راز ماسونی از ۱۳ راز، Blue Jinn یا جن ابی نام دارد . جن پرستان و ماسون ها معتقد اند که هنگام احضار جن، وی به رنگ آبی است. و جن را احضار میکنند تا
مشکلاتشان را برطرف کند دقیقا همین کاری که آبسولم برای آنان انجام میدهد. و در مقابل حل مشکلات انسانها باید به مقدس توهین کنند

8

بعد از مدتی آبسولم به کاراکتر خرگوش میگوید که “اوراکلوم” را باز کند. اوراکلوم در واقع یک تقویمی است که از ابتدا تا انتهای جهان در آن موجود است. و در تقویم ثبت شده که در یک

روز موعود قرار است فردی به نام آلیس بیاید تا جهان را از شر ملکه قرمز (ملکه پلیدی ها ) نجات دهد. هنگامی که تقویم را باز میکنند. آبسولم به خرگوش میگوید که روز باشکوه را به
آلیس نشان دهد. یعنی همان روزی که جنگ قرار است رخ دهد.این کتاب تقویم اشاره به ۱۰ ها کتابی دراد که در دست ایلومیناتی ها و علمای یهود هست که از اخبار اینده جهان خبر میدهد و مخفی هستند

9

بعد از آن ناگهان ارتش ملکه قرمز به سمت الیس و بقیه حمله ور میشوند در این میان موجودی شبیه به خرس میخواهد به آلیس صدمه بزند که کاراکتر موش (درمورد موش در نقد نارنیا توضیحات
مفصلی داده شده است) با شجاعت تمام چشم راست موجود شبیه یه خرس را در میاورد و چشم را نزد خود نگه می دارد. موش نماد یهودیت هست و در اینجا موجودی با هوش و ناجی معرفی میشود
۱۰

نکته جالب این جاست که ارتش ملکه قرمز نیز مانند خود ملکه،قرمز است همان طور که ارتش ملکه سفید (ملکه خوبی ها) به رنگ سفید اند.
در این جا هم شاید باز هم پروژه انگاره بد نسبت به رنگ قرمز رقم خورده است. در دکترین فرانسیس فوکویاما رنگ قرمز، رنگ شهادت در پرنده شیعه است . و عموم شیعیان در جنگ های اخیر
سربند “یا حسین ” یا ” لبیک یا حسین ” بر سر خود میبندند که به رنگ قرمز است. و در آن طرف معادله ملکه سفید یا نور قرار دارد که عموما در فیلم ها طرف خوب رنگش سفید است
.
۱۱

در ادامه آلیس با کاراکتر گربه ی آبی روبه رو میشود که مانند جنیان در یک لحظه ناپدید و در لحظه ای دیگر پدیدار میشود. در این جا کاملا فرض جن آبی بر این کاراکتر صدق میکند. گربه ای
آرام و متین که نقش مهمی را در آینده ایفا خواهد کرد. این موجودات ابی رنگ نماد اجنه هستند که در اخر زمان به کمک سپاه ابلیس میایند و در حال حاضر ایلومیناتی ها به احضار اجنه به طور مستمر و دائم به کمک خواستن از انها میپردازند
تحلیلی که درباره ی نشان دادن بسیار زیاد موجودات خوب آبی در فیلم ها میشود این است که آنان در حال آماده کردن تدریجی ذهن ها برای پروژه علنی کردن دین واحد شیطانی جهانی است . بدین
ترتیب که قرار است موجودات دورغین فضایی (جن ها) که به رنگ آبی اند با انسان ها همکاری کنند. (همکاری مستقیم و علنی جن ها با انسان ها ) که این همان آغاز دوباره جن و جن
پرستی باستان به شکل نوین، در پوسته ی جدید است .
۱۲

در ادامه ماجرای جالبی اتفاق می افتد آلیس برای پیدا کردن شمشیر برّان (شمشیری که جابرووکی با آن باید کشته شود) به قصر ملکه قرمز میرود و ملکه از او نامش را می پرسد و وی میگوید
آم..(آم به معنی فکر کردن است) و ملکه هم گمان میکند که نام او ام هست و وی را آم صدا میزند . اما آم (OM) که بود ؟ خدای هندی ها همان خدایی که در کابالا پرستش میشود . آم بت مقدس هندو هست و در مصر باا کمی تغییر آمون نامیده میشود و همان خدا در ایران باستان میترا نامیده میشود خدایی یک شکل با نام های شبیه به هم که نماد شخص ابلیس هست
این عکس. جالب است بدانید که در برخی از شاخه های مدیتیشن، هنگام تمرکز، با تمام وجود باید مدام بگویند آم، آم همان طور که سوفیان در هنگام رقص معروف خود جملاتی عربی میگویند.
۱۳

همان طور که اشاره شد رنگ قرمز ملکه شاید نمایان گر قسمت دوم دکترین فرانسیس فوکو یاما باشد یعنی همان بال شهادت که قرمز رنگ است اما برای بهتر نشان دادن این فرض نگاهی هم به معماری
ملکه قرمز میاندازیم که تا حد زیادی شبیه به مساجد مسلمان هاست . مانند این عکس البته کاخ ملکه سفید هم ورودی های قوسی شکل دارد. که یک تفاوت دارد و آن هم بر روی برخی ورودی ها
چیزی شبیه به چشم نقش بسته .
۱۴

آلیس برای پیدا کردن شمشیر برّان، به محل نگه داری خرس سفید میرود (همان خرسی که میخواست وی را بکشد) و آلیس برای آرام کردن وی چشم راست او را پس میدهد.
این حرکت در حقیقت نشان از سیره ی منجی بودن و ناجی بودن است . نکته ی جالب اینجاست که آلیس چشم راست وی را پس میدهد و خرس را از تک چشم بودن (نشان دجال) رهایی
میبخشد . ظاهرا ماجرای چشم چپ (نه تک چشم) ، بر خلاف تصور همه که به فراماسونری و نظام سلطه نسبت داده میشود؛ در فیلم های شاخص و کارتون ها، اغلب به موجودات سبز یا قرمز
نسبت داده میشود . این روند تا آن جا که ما مشاهده کردیم بسیار متداول شده . معمولا شخصیت های یک چشم که چشم در پیشانی دارند افراد خوب ماجرا اند افراد سبز یا قرمز طرف بد ماجرا
اند (مطلب جامعی همان طور که اشاره شد در این رابطه به زودی نوشته خواهد شد) .یک نکته رنگ سبز رنگ ائمه و شیعیان هست و رنگ قرمز هم رنگ پرچم گنبد امام حسین (ع)است که نماد شهادت و شجره طیبه رسوا الله هست که در اینجا نماد شر هست
۱۵

آلیس به هر ترتیب شمشیر بران را میابد و و با کمک خرس سفید به سمت ملکه سفید میرود. صندلی ملکه سفید سطح شطرنجی سفید-آبی دارد. در مطالب قبلی اشاره شد که در لژ های
فراماسونری معمولا کف لژ شطرنجی است . آن هم به دو رنگ سفید و سیاه یا سفید و آبی . ماسون ها چون عموم کارهاشان با جن و جنگیری برطرف میشود؛ برای احضار جن ها نیاز به چند
وسیله دارند یکی از این وسیله ها، صفحه ی شطرنجی است . از پیامبر روایتی است که شیطان در میان سایه و آفتاب زندگی میکند(صفحه شطرنجی سیاه و سفید)
و جالب است که نگاه کردن به صفحه شطرنجی از نظر شرع اسلام جایز نیست. اما درمورد صفحه شطرنجی آبی، رنگ آبی اطلاق به جن هاست چرا که – همان طور که اشاره شد- در
هفتمین اصول سیزده گانه ماسون ها رنگ آبی به جن ها نسبت داده شده.
و البته به کاربردن رنگ آبی در قصر ملکه سفید و موجودات آبی طرفدار ملکه نشان از تفکرات ایلومتانی و فراماسونری پنهان در شخصیت ملکه سفید دارد .
۱۶

ملکه سفید در هنگام صحبت با آلیس جملاتی را میگوید که بسیار جای تامل دارد. واقعا جالب است که این جملات اصلا ربطی به ماجرا ندارد و تنها نشان گر تفکر پنهان داستان است :
“وقتی یک مبارز برای کشتن جابرووکی قدم پیش بگذارد؛ مردم علیه آن فرد قیام میکنند”
جابرووکی در حقیقت نماد موعود مسلمانان است بنابراین اگر کسی بخواهد که به امام زمان مسلمانان ضربه ای وارد سازد یا علیه وی اقدام کند مردم مسلمان علیه آن گروه یا فرد قیام میکنند.
جالب این جاست که در خود فیلم همه از ملکه قرمز به دلیل ظلم او گریزان اند و حمایت آن ها از روی ترس از ملکه است و در آخر فیلم هم سربازان ملکه قرمز علیه وی قیام میکنند. بنابراین این
سخن اصلا ارتباطی با ماجرای فیلم ندارد و به فرد دیگری اطلاق میشود.
۱۷

 

در سکانس های بعدی، کاراکتر گربه آبی، مدام علاقه خود را به کلاه یکی از کاراکتر های داستان ابراز میکند. گربه آبی که کاراکتر کلاه دوز (کلاه دوز ملکه سفید) را در زندان می بیند؛ به
وی پیشنهاد میکند که کلاهش را به او دهد. و جالب این جاست که کلاه دوز با آن که قرار است فردا اعدام شود؛ و کلاهش بسیار کهنه و پاره است؛ اما حاضر نمیشود که کلاهش را به گربه دهد.
۱۸

اما این کلاه ممکن است به چه مربوط باشد که در پلان های متعدد این فیلم از آن به عنوان کلاهی با ارزش یاد میشود ؟ این کلاه شباهتی با کلاه معروف یهودیان دارد. البته این کلاه با کلاه
وینستن چرچیل (نخست وزیر بریتانیا و وی از خاندان سلطنتی بود) هم تقارن دارد . که شاید بتوان این گونه تحلیل کرد که این کلاه در واقع کلاه بزرگان است و کسی که چنین کلاهی داشته
باشد میتواند قدرتمند شود مانند کلاه دوز که نقش بزرگی را ایفا خواهد کرد.
۱۹

در ادامه جنگ بر روی یک صفحه شطرنجی آغاز میشود. سربازان هر دو ملکه، که شبیه به مهره های شطرنج هستند جنگ خود را بر روی یک صفحه شطرنجی آغاز میکنند. این نما در حقیقت
نشان از جنگ انسان ها دارد. نشان از این که جنگ انسان ها برای مدیر فتنه های جهان (شیطان) و افراد شاخص سرمایه دار جهان (بر فرض شورای ۱۳ تاجدار) مانند بازی شطرنج است
و خیلی راحت میتواند عده ای را به کشتن دهند. و انسان ها (مهره ها) برای آن ها بی ارزش اند. تنها و تنها هدف مورد نظرشان برای آنان مهم است .
۲۰

محلی که جنگ صورت میگیرد شباهتی با تخت جمشید دارد . شاید منظور این باشد که جنگ آخرالزمان(در فیلم از آن به عنوان روز باشکوه یاد میشود) در ایران انجام خواهد شد و هدف اصلی
آنان نابودی آخرین جبهه ی مقابل خودشان است . همواره ایرانیان و تمدن ایران خاری در چشم غرب بوده و همیشه به مبارزه با ایران پرداختند و حالا هم که دیگر جبهه مخالف صهیون ها هست از هر زمانی بیشتر به چشم انها میاید و با کمک از داستانهای قدیمی و باستانی خود مثل حمله اسکندر به ایران و نابودی تخت جمشید باز هم میخاهند این جبهه را نابود کنند
۲۱

بنابر پیش گویی هایی که در اوراکلوم آمده بود الیس جابرووکی را میکشد .
۲۲

وراکلوم هم در حقیقت نماد پیش گویی های اجنه برای فراماسون های جن پرست است . همان پیش گویی هایی که جن ها از دوران کهن برای آنان آورده اند و امروز نمیتوانند اخبار جدیدی برای
انسان ها بیاورند چرا که بعد از تولد پیامبر(ص) درب های آسمان بر روی آنان بسته شده است .
۲۳

بعد از جنگ آلیس به دنیای خود وارد میشود . نما از چشم چپ کاراکتر کلاهدوز وارد دنیای آلیس میشود.
هنگام وارد شدن آلیس به دنیای خود. او با یکی از تاجرانی که را می شناختش صحبت های جالبی انجام میدهد. آلیس به آن تاجر که همکار پدرش بوده میگوید که بهتر است که تجارتشان را تا چین
گسترس بدهند .

 

۲۴

در این عکس نمادی از ابسلوم به شکل پروانه اما ایب رنگ هست ابسلوم یک بار به شکل هزار پا و این بار به شکل پروانه ظاهر میشود که نماد تغییر شکل دادن اجنه و یاری رساندن انها به فراماسونها و شیطان پرستان هست و همیشه به شکل ابی رنگ ظاهر میشوند

 

 

اتفاق جالبی که در برخی از فیلم ها اخیرا در حال رخداد است؛ نشان دادن کشور چین به جهانیان است. اصلا چرا چین به یک باره قدرت جهانی شد ؟ چرا چین کمونیستی نگه داشته شده ؟
تحلیلگران اینگونه تبیین میکنند که برای ابر قدرت شدن در جهان نیازمند ۵ عامال هستید :
۱- Material – ماده با منایه 
۲- Machine- تکنولوژی و فن اوری
۳- Money- پول یا سرمایه در اخیار ماسونها
۴- Method – روش یا راهکار در اختیار بیلدربرگ
و ۵ – Man – نیروی انسانی . ۲ میلیارد نیروی مجانی در چین
تنها عاملی که نظام سلطه تا به امروز نتوانسته کامل آن را به دست بیاورد نیروی انسانی بوده که با القا و آماده شدن ذهن ها در فیلم ها و رسانه ها و القای این که چین در حال گرفتن جهان است؛ در
حال رسیدن به پنجمین عامل یعنی نیروی انسانی است . به همین دلیل در این فیلم و فیلم ۲۰۱۲ از چین به عنوان یک سرزمین امن و قرار یاد میشود.
در آخر فیلم هم که آلیس به سمت چین رهسپار میشود پروانه آبی را مشاهده میکند که در حقیقت همان آبسولم است. آبسولم که مدت ها بود که کرم مانده بود با کشتن جابرووکی توسط آلیس پروانه
میشود . یعنی شکوفا میشود و میتواند بال های خود را الان که جابرووکی کشته شده باز کند.
این هم در حقیقت نشان از تکمیل شدن پروژه شیطانی غرب برای سلطه بر جهان است که با کشته شدن نیروهای مخالف میتواند به نماد پروانه که نشان از شکوفایی است برسد .

خدا با ماست

سه شنبه 15 مرداد 1392  10:59 AM
تشکرات از این پست
nezarat_ravabet
nezarat_ravabet
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1391 
تعداد پست ها : 917

پاسخ به:بازی تراوین و اهداف پنهان آن

با سلام 
کاربر گرامی ارسال تاپیکهای شما در زیر تالار فرق و مذاهب دارای اشکالاتی است و موضاعات یکسان باید در پاسخ به یک تاپیک باشد نه بصورت جداگانه در هر تاپیک؛پستهای شما اینبار ویرایش میگردد ولی در صورت عدم رعایت قوانین انجمن ها حذف میگردند.  با تشکر
سه شنبه 15 مرداد 1392  11:15 AM
تشکرات از این پست
a_sadri AliFanoodi
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:بازی تراوین و اهداف پنهان آن

باه چشم من تازه اومدم راسخون ببخشید زیاد اشنا نیستم

خدا با ماست

سه شنبه 15 مرداد 1392  11:25 AM
تشکرات از این پست
AliFanoodi
دسترسی سریع به انجمن ها