0

انرژی اسکالر (بخش اول)

 
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

انرژی اسکالر (بخش اول)

بسم الله الرحمن الرحیم

انرژی اسکالر (بخش اول):

در چند دهه گذشته یکی از بزرگترین اکتشافات علمی بشر صورت گرفته است ولی این کشف بزرگ بشکل مرموزی از دید عموم مخفی نگاه داشته شده است و اطلاعات بسیار کمی از آن در دسترس عموم قرار دارد.

این اکتشاف به کشف نوع جدیدی از امواج الکترومغناطیس است که در فضای خلاء و کاملا خالی وجود دارد.در فضای خالی که بین اتمهای همه دنیا از جمله اتمهای خود بدن ما قرار دارد.

دقیقا مشابه فضای خالی که شبها در آسمان می بینید.تماما فضای خالی.
در این رابطه مجبوریم تا برای روشن شدن قضیه به قلمروهای مرموز و ناشناخته تری چون ریاضیات بالاتر و ذرات زیر اتمی هم سری بزنیم.
قبل از هر چیزی لازم است کمی درباره این فضای خالی و اینکه بیشتر جهان اطراف ما از فضای خالی تشکیل شده است،توضیح دهیم.تمام اجسام و اجرامی که در جهان اطراف خود می بینیم از اتمها ساخته شده اند.

اکثریت مردم تصوری که از اتم دارند بدین صورت است که اتم از یک هسته(پروتون-نوترون) تشکیل شده که الکترونها در اطراف آن می چرخند.خوب اگر اینگونه فرض کنیم حال بیایید یک مثال بزنیم.
فرض کنید هسته یک اتم را به اندازه یک توپ پینگ پنگ بزرگ کنیم.آنموقع اندازه الکترون چیزی در حدود یک پشه خیلی خیلی کوچک می شود.خوب می دانید که الکترون به دور هسته می چرخد.در این مقیاس اگر هسته توپ پینگ پنگی باشد که در مرکز یک استادیوم بیسبال قرار گرفته،الکترون پشه ای است که در حال چرخیدن به دور استادیوم است
اکتشافات جدید نشان می دهد که این فضای خالی واقعا خالی نیست و مالامال از نوعی انرژی است.انرژی که کم کم بیشتر درباره آن توضیح می دهیم.

این نوع امواج الکترومغناطیس جدید اقیانوسی از انرژی بی نهایت را تشکیل میدهند.هم اکنون کشف شده است که این انرژی بیکران در قلمرویی ۴ بعدی و جود داشته و می تواند به دنیای ۳ بعدی ما سرازیر شود و از آن برای انجام کاری استفاده شود.می توانیم از آن برای تولید برق،تامین انرژِی حمل و نقل و حتی درمان بیماریهای جسمی مورد استفاده قرار گیرد.
با اینکار، جهان ما جهان جدیدی از انرژی الکترومغناطیسی اسکالرScalar Energy خواهد شد،انرژی نقطه صفر Zero Point Energy، انرژی هیچ مطلق که از ابتدای و حتی پیش از پیدایش این عالم وجود داشته است.

جالب است بدانید که با استفاده از این اکتشاف جدید می توان دنیا و زندگی بشر را کاملا و بطور اساسی متحول کرد.با استفاده از این دانش تحول و اتقلاب بزرگی در آینده بشر رخ خواهد داد.البته این اکتشاف نیز همانند سایر اکتشافات علمی می تواند چون تیغی دو لبه عمل کند.هم برای ساختن یک آینده رویایی و هم نابود کردن آینده بشر.

می توان با استفاده درست از آن دنیایی پر از وفور و فراوانی،انرژی بی پایان،بدون هیچ آلودگی،بهداشت و درمان ارزان بدون استفاده از روشهای درمانی تهاجمی و داروهای شیمیایی ساخت.می توان بسیاری از رنجهای انسانها و محرومیت ها را از بین برد

خدا با ماست

دوشنبه 14 مرداد 1392  8:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها