0

معبد سلیمان

 
dele_tanha
dele_tanha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : بوشهر

معبد سلیمان

بسم الله الرحمن الرحیم

معبد سلیمان:

آیا فکر می کنید این گنج مدفون شده در معبد سلیمان بازیابی شده؟

فکر می کنید حفاری های امروز، برای یافتن یک گنج است؟

این گنج هدف حفاری های امروز نیست. چرا که آن گنج قرن ها قبل پیداه شد، آیا می توانید حدس زنید که توسط چه کسی؟  آنچه آنها پیدا کردند؟

 کتاب ممنوعه جادوگری بود.

به وسیله این گنج آنها آموزه های مخفی و مرموزی یاد گرفتند که ایلومناتی بر اساس آنها شکل گرفت.

آنها این آموزه ها را به کار گرفتند تا به بالاترین درجات قدرت در جهان صعود کنند  و آنها با پرستش شیطان به چنین هدفی رسیدند.

آنها از روی میل، روحشان را فروختند و از طریق مناسک مخفی، تعهدات و پیمان رازداری، این دانش و آموزه ها، مخفی ماند. دانش آنها هیچگاه نوشته نشد، بلکه از طریق نمادها، مناسک و معماری، به بقیه منتقل گردید.

بیاید آیه ۱۰۱ سوره بقره را بخوانیم و هنگامی که فرستاده از سوی خداوند به سراغشان آمد، در حالی که با نشانه هایی که نزد آنها بود مطابقت داشت، جمعی از آنان که دارای کتاب بودند، کتاب خدا را پشت سر انداختند، گوی اصلا از آن خبر ندارند.
وقتی رسول الله آمد، آنها نمی خواستند از او پیروی کنند. از چه چیزی پیروی کردند؟ از آنچه شیاطین در عصر سلیمان بر مردم می خواندند، پیروی می کردند.
به معنی که شیاطین به مردم سحر و جادو می آمختند. ابلیس و شیاطین قبل از عصر سلیمان و در طول حکومت سلیمان، به مردم سحر و جادو می آموختند. السدی در تفسیر این آیه می گوید. سلیمان فهمید که شیاطین، به مردم سحر و جادو می آموختند، بنابراین او تمام دستورالعمل ها و کتابهایشان را جمع آوری کرد و آنها را از شیاطین و مردم گرفت و قانونی گذاشت که هر کس سحر و جادو بیاموزد یا انجام دهد یا آموزش دهد، اعدام خواهد شد. او تمام کتاب ها را جمع آوری و دفن کرد. می گویند زیر تختش آنها را دفن کرد.
حال شما می دانید که چرا طرح های اصلی این انجمن مخفی، احیای معبد سلیمان و حفاری های نزدیک مسجد الاقصی مقدس، برای دستیابی به گنج مدفون شده است. و آنها تا زمانی که به این هدف نرسند به هیچ وجه متوقف نمی شوند. به همین دلیل مسجد را توطئه های بزرگی احاطه کرده است. فکر می کنید فلسطین، به آرامش واقعی خواهد رسید؟ فلسطین مهمترین قسمت از توطئه جهانی است. و آرام آرام برای ظهور قطعی دجال آماده می شود.

خدا با ماست

دوشنبه 14 مرداد 1392  7:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها