0

UbiSoft: پایان فرانچایز Assassin’s Creed مشخص شده است

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

UbiSoft: پایان فرانچایز Assassin’s Creed مشخص شده است

 

با اینکه به این زودیها یوبیسافت دست از سر فرانچایز محبوب تاریخی اش، Assassin’s Creed برنخواهد داشت، با این حال اعلام شده است که آنان از هم اکنون میدانند که این سری را چچگونه به پایان برسانند و وقتی زمان آن برسد، پایان خوشی را رقم خواهند زد. اطلاعات بیشتری را در این رابطه در ادامه مطلب بدست خواهید آورد.
 
 
در مصاحبه ای که طراح و کارگردان عنوان Assassin’s Creed IV: Black Flag، آقای Ashraf Ismail با Eurogamer داشته است اعلام کرده:
 
طراحان و نویسندگان بسیاری در تیم ما حضور دارند که میتوانند هر لحظه کش و قوسهای فراوانی را به داستان این فرانچایز تزریق کنند. در اینجا تکرار در داستان جای خود را دارد. ما ایده های بسیاری داریم که این فرانچایز را کجا و کی به پایان ببریم.
 
ایشان همچنین بیانیه ای از سوی رئیس یوبیسافت، آقای Yves Guillemot بیان داشتند که در آن تایید شده است که فرانچایز AC یک فرانچایز سالانه خواهد بود! همچنین وی اعلام کرد که او و تیمش هر تغییری را ایجاد میکنند تا نسخه های بعدی از حالت تکراری شدن فاصله بگیرند.
 
ایشان اضافه کردند:
 
من هر کاری میکنم تا طرفداران راضی باشند و بدان چه آنان از ما میخواهند دست یابیم. اما این هم قابل ذکر است که پایانی هم در کار خواهد بود!
 
از آنجایی که هم اکنون نسخه های جدیدی از این فرانچایز در دست ساخت هستند( تاکنون ۳ نسخه در دست ساخت تایید شده است) و تیمهای مختلفی در حال کار بر روی این عناوین هستند پس میتوان انتظار داشت که این تیمها با ایده های یکدیگر به خلق ایده های ناب و تازه دست بزنند.
 
اشرف اسماعیل در ادامه میگوید:
 
ما در حال حاضر قادر هستیم به کار انتشار عناوین مختلف از این سری سرعت ببخشیم و ایده های نو و جدیدی را به آنها بیفزاییم. برای مثال در نسخه چهارم ما ادوارد را داریم که در آینده نسخه سوم تاثیر گذار است با اینکه نسخه سوم تمام شده است! در هر حال ما ایده های زیادی را داریم که امکانات جدیدی را برای بازیهایمان ایجاد کند.
 
Assassin’s Creed 4: Black Flag در انتهای اکتبر و اویل نوامبر برای PS3, Xbox 360 عرضه خواهد شد. نسخه PC نیز تاخیر خواهد داشت. تاخیر نسخه PC نیز به دلیل آن است که بیشتر شبیه نسخه نسل بعدی باشد و انتظار میرود که نسخه PC در تاریخی نزدیک با تاریخ انتشار با نسخه های PS4, Xbox One عرضه شود.
 
20130805 assassins creed 4 black flag UbiSoft: پایان فرانچایز Assassins Creed مشخص شده است
دوشنبه 14 مرداد 1392  1:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها