0

Sony: عملکرد Vita‌ راضی کننده نبوده است

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Sony: عملکرد Vita‌ راضی کننده نبوده است

 

سونی بیان می‌کند هزینه‌های زیادی را برای بازاریابی و تولید PS4 نسبت به PS3 از دست داده است. با این حال سونی می‌گوید عملکرد فروش Vita در خرده فروشی‌‌ها جالب نیست.دارندگان و خریداران Vita در حال کاهش هستند سونی در گزارش مالی خود فروش کنسول دستی PS Vita را اعلام نکرد ولی مجموع فروش PSP و Vita را فقط ۶۰۰,۰۰۰ نسخه اعلام کرد، در حالی که سال گذشته ۱٫۴ میلیون دستگاه بوده است و کاهش قابل توجهی داشته است.
 
PS Vita Sell
 
یکی از مدیران اجرائی سونی که نامش را ذکر نکرده به Seeking Alpha گفت:”
 
در مدت مشابه با سال گذشته فروش PS3 نیز کاهش پیدا کرده است ولی در عوض فروش نرم‌افزار یا همان بازی‌ها افزایش خوبی داشته است. PSP و Vita نیز کاهش فروش داشته‌اند. همانطور که می‌دانید Vita عملکرد مناسبی نداشته است. من نظر رئیس امور مالی بخش سرگرمی سونی را تایید می‌کنم و سونی برای جذب ناشران  third party  تکنولوژی و ساخت توسعه PS4 هزینه‌های زیادی را پرداخت کرده است ولی این بدان معنا نیست که عرضه PS4 با مشکل روبرو خواهد شد. PS4 برای سرمایه‌گذاری از لحاظ مقایسه با PS3 بهتر است. ما هزینه‌های زیادی را برای توسعه و ساخت قطعات و چیپست‌های PS4 متحمل نشدیم.”
 
در گزارش مالی سونی پیش بینی فروش کنسول‌های دستی تغییر نکرده بود آنان از May به دنبال فروش ۵ میلیون کنسول دستی تا آپریل ۲۰۱۴ هستند.
 
سونی تایید کرده است که PS4 در تعطیلات ۲۰۱۴ با قیمت‌های £۳۴۹ / €۳۹۹ / $۳۹۹ در سراسر جهان لانچ خواهد شد.
دوشنبه 14 مرداد 1392  12:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها