0

افشاي راز قتل دختر جوان در سرايداري مدرسه

 
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

افشاي راز قتل دختر جوان در سرايداري مدرسه

سيدخليل سجادپور -پس از ۱۱ماه کار اطلاعاتي پليس آگاهي خراسان رضوي روي پرونده دختر جواني که در اتاق سرايداري يک مدرسه به قتل رسيده بود، سرانجام متهم اين پرونده دستگير شد و جزئيات اين جنايت را تشريح کرد.

به گزارش خراسان، رئيس پليس آگاهي خراسان رضوي، درباره چگونگي وقوع قتل و دستگيري متهم اين پرونده جنايي به خراسان گفت: در تاريخ 91.6.25 مرگ مشکوک دختر ۳۶ساله اي که سرايدار يک مدرسه در مشهد بود، به پليس گزارش شد.

سرهنگ کارآگاه حسين بيدمشکي افزود: اگرچه تحقيقات مقدماتي توسط قاضي اسماعيل شاکر (قاضي ويژه قتل عمد در زمان وقوع حادثه) و کارآگاهان اداره جنايي با توجه به ظواهر امر حاکي از وقوع قتل بود اما طولاني شدن روند اظهارنظر قطعي پزشکي قانوني درباره علت مرگ اين دختر موجب شد دامنه تحقيقات محدود شود.

وي اضافه کرد: با گذشت حدود ۵ماه از وقوع حادثه، کميسيون پزشکي علت مرگ دختر را خفگي اعلام کرد و بدين ترتيب بررسي هاي پليسي وارد مرحله جديدي شد. اين مقام ارشد انتظامي تصريح کرد: با توجه به اهميت ماجرا، گروهي از کارآگاهان زبده شعبه قتل به فرماندهي سرهنگ غلامي ثاني (رئيس اداره جنايي پليس آگاهي) با راهنمايي و نظارت قاضي ويژه قتل عمد، عمليات اطلاعاتي خود را درباره اين پرونده ادامه دادند تا اين که کارآگاهان با پيگيري سرنخ هاي موجود و بررسي شماره تلفن هاي آخرين افرادي که مقتوله با آن ها در تماس بود، به اطلاعاتي دست يافتند که نشان مي داد جواني با ارسال پيامک و يا به صورت تلفني با مقتول ارتباط داشته است.

بنابراين رديابي تماس ها، کارآگاهان را به استان اصفهان کشاند اما متهم جوان از آن محل گريخته بود که اين موضوع دوباره گره کوري را در پرونده ايجاد کرد. سرهنگ بيدمشکي با اشاره به ادامه تحقيقات در تبريز و ديگر شهرهاي کشور که احتمال اختفاي وي وجود داشت، خاطرنشان کرد: کارآگاهان در ادامه عمليات غيرمحسوس خود دريافتند که متهم مذکور از چندي قبل به يزد گريخته و در يکي از معادن اين شهر مشغول به کار شده است.

بنابراين گروهي از کارآگاهان به سرپرستي سرگرد محمدي (رئيس شعبه قتل)، مأموريت يافتند تا با جمع آوري اطلاعات به دست آمده، عمليات دستگيري وي را آغاز کنند.

سرهنگ حسين بيدمشکي تصريح کرد: پس از اطمينان از وجود متهم در يزد، کارآگاهان با دستورات ويژه قاضي شاکر، عازم يزد شدند و در يک عمليات غافلگيرانه متهم ۲۴ساله را در مخفيگاهش دستگير کردند.

وي افزود: متهم اين پرونده جنايي روز گذشته به مشهد منتقل شد و در بازجويي ها گفت: با گرفتن شماره تلفن اتفاقي با مقتوله آشنا شدم و پس از مدتي به مشهد آمدم اما وقتي طلاهاي او را ديدم وسوسه شدم و نقشه سرقت طلاهايش را کشيدم به همين منظور با او در اتاق سرايداري مدرسه قرار گذاشتم ودر يک لحظه او را هل دادم که پشتش به ميز خورد و با صورت به زمين افتاد و من پس از سرقت ۵النگو، گردنبند و انگشتر به اصفهان گريختم. در آن جا نيز طلاهاي مسروقه را به يک طلافروشي که از آشنايانم بود به مبلغ يک ميليون تومان فروختم.

رئيس پليس آگاهي خراسان رضوي با اشاره به اعترافات متهم اضافه کرد: طبق بررسي ها اين احتمال وجود دارد که متهم دستگير شده با فريب دختران ديگري به بهانه ازدواج از آن ها نيز سرقت کرده باشد که تحقيقات در اين باره نيز ادامه دارد.
 

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

دوشنبه 14 مرداد 1392  10:10 AM
تشکرات از این پست
ali_kamali mehdi0014
دسترسی سریع به انجمن ها