0

شکار زنان در آسانسور

 
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

شکار زنان در آسانسور

مرد تبهکار که در آسانسور مجتمع های مسکونی گردنبند زنان را سرقت می کرد، با تیزهوشی یکی از قربانیان خود شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش جام جم، 28 بهمن 1391 از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره زورگیری و سرقت گردنبند به کلانتری 109 بهارستان اعلام شد.

با حضور مأموران در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که جوانی حدودا 25 ساله اقدام به سرقت گردنبند خانمی جوان در داخل آسانسور یک مجتمعِ مسکونی واقع در خیابان سرهنگ سخائی کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «زورگیری» و به دستور دادیار شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران ، پرونده جهت رسیدگی تخصصی در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه هفتم، به کارآگاهان گفت:«ساعت 22 به منزل بازگشتم ؛ هنگام زدن دکمه آسانسور , یک پسر حدودا 25 ساله با لباس قرمز و قد متوسط اقدام به باز کردن درب آسانسور کرد ؛ ابتدا قصد داشتم تا از داخل آسانسور خارج شوم اما زمانیکه این جوان مدعی شد که در طبقه سوم پیاده می شود.اطمینان پیدا کردم که از اهالی مجتمع است و به همین علت داخل آسانسور ماندم اما به محض حرکت آسانسور، ناگهان این جوان به سمت من حمله ور شد و با ضرب و شتم اقدام به پاره کردن گردنبند از گردنم کرد و پس از سرقت، به سرعت در طبقه پارکینگ از آسانسور خارج و متواری شد».

شناسایی دومین مالباخته

همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده و در حالیکه اقدامات و تحقیقات پلیسی جهت شناسایی متهم در دستور کار کارآگاهان پایگاه هفتم قرار داشت، پرونده مشابه دیگری نیز در اختیار پایگاه هفتم قرار گرفت که در آن جوانی قصد سرقت طلا و جواهرات از یک خانم جوان را داشته اما موفق به سرقت نشده بود.

با شناسایی محل سرقت، کارآگاهان به این محل در خیابان حافظ مراجعه و به تحقیق از این زن جوان پرداختند.

زن جوان به کارآگاهان گفت:«چند روز پیش، در ساعت 21:30 قصد ورود به منزل خود را داشتم که جوان ناشناسی حدودا 25 ساله با هیکل درشت و قد متوسط، پشت سر من وارد مجتمع و به همراه من سوار آسانسور شد که ناگهان دست خود را به سمت گردنم پرتاب کرد و قصد داشت با تهدید و ضرب و شتم اقدام به سرقت گردنبند کند که در برابرش مقاومت نموده و شروع به داد و فریاد کردم که در طبقه دوم از آسانسور خارج و متواری شد».

شکار تصویر متهم توسط دوربین های مداربسته مجتمع

شکار زنان در آسانسور

در زمان انجام تحقیقات از محل ارتکاب سرقت در خیابان حافظ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که پارکینگ مجتمع مجهز به دوربین های مداربسته است و در حالیکه هیچکدام از اهالی مجتمع به این موضوع اشاره ای نکرده بودند، با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین ها موفق به شناسایی تصویر سارق شدند؛ تصاویر بدست آمده به شاکی اول پرونده نشان داده شد و او نیز جوان سارق را مورد شناسایی قرار داد.

ظهر روز سه شنبه اول مرداد ماه سال جاری و طی تماس یکی از شهروندان با 110 در خصوص شناسایی سارق اموال خود، مأموران کلانتری 129 جامی به خیابان امام خمینی (ره) – خیابان میردامادی مراجعه کردند.

با حضور مأموران کلانتری 129 جامی در محل، خانم جوانی با مراجعه به آنها عنوان داشت جوانی را که اقدام به زورگیری و سرقت گردنبندش کرده، به صورت کاملا اتفاقی در داخل مغازه ای مشاهده کرده که در آنجا مشغول به فروشندگی است.

با هدایت و راهنمایی شاکیه، مأموران به درب مغازه ای در خیابان میردامادی مراجعه و جوانی به نام «آرمان . ک» (24 ساله) را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

اعترافات متهم

«آرمان» که در اظهارات اولیه مدعی اشتباه از سوی زن جوان و بیگناهی خود شده بود، جهت انجام تحقیقات در اختیار پایگاه هفتم قرار گرفت و توسط دومین شاکی پرونده «سرقت های به عنف در داخل آسانسور» مورد شناسایی قرار گرفت اما با این وجود همچنان منکر هرگونه سرقت از شکات پرونده بود تا نهایتا تصاویر بدست آمده از محل یکی از سرقت ها (واقع در خیابان حافظ) به او نشان داده شد؛ زمانیکه آرمان تصاویر زمان فرار از داخل مجتمع را مشاهده کرد، به ناچار لب به اعتراف گشود و به سرقت و زورگیری از زنان در داخل آسانسور مجتمع های مسکونی اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه داوودفرد رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود:«با توجه به اعترافات صریح متهم پرونده و احتمال ارتکاب سرقت های مشابه، قرار قانونی از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی سرقت های مشابه در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است».

 

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

دوشنبه 14 مرداد 1392  9:49 AM
تشکرات از این پست
ali_kamali
دسترسی سریع به انجمن ها