0

تیم DC Universe Online از انتقال این عنوان از Ps3 به Ps4 بسیار هیجان زده هستند

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

تیم DC Universe Online از انتقال این عنوان از Ps3 به Ps4 بسیار هیجان زده هستند

 

تهیه کننده ی تیم DC Universe Online آقای Larry Liberty در آخرین اظهار نظرات خود اعلام کرده اند که از انتقال این عنوان محبوب از ps3 به ps4 هیجان زده هستند.ایشان همچنین اعلام کرده اند زمانی که این انتقال از ps3 به ps4 انجام شود ایشان جشنی را برگزار خواهند کرد.دلیل جشنشان نیز این است که میتوانند چیزهای بیشتری به بازیبازها بدهند.همچنین در ادامه ی مطلب میتوانید قسمتهایی از صحبتهای ایشان را مشاهده نمایید.
 
DCUOorigincrisis
 
مردم چیزهای بسیار زیادی از دنیای DC خواستار هستند,و خوشیختانه چیزهای بسیار زیادی نیز وجود دارد.حدود ۴۰۰۰ شخصیت در این دنیا وجود دارد.تعداد کمبوهایی که در این دنیا وجود دارد تقریبا نا محدود  است .و من قطعا دوست دارم که بیشتر از این ها را انجام بدهم.
 
مهم نیست که چقدر تیم ما از این رابطه هیجان زده باشد,ما تمام خدمات خود را به ps3 و کاربران آن انجام میدهیم تا زمانی که همه به پلتفرم بعدی یعنی ps4 رجوع کنند.در حین این انتقال,کاربران ps3 از انتقال این بازی به نسل بعد نیز مزایای کسب میکنند.این مزایا شامل پولیش کردن بازی برای بالا بردن گرافیک آن است.
 
ما در حال تغییر دادن بعضی از هنرها هستیم که این کار بیشتر به نفع سازندگان ps4 است.بنابر این,نسخه ی ps3 کمی بهتر خواهد شد,اما این تغییرات بیشتر به نفع ps4 و pc است.
 
من دوست دارم که ps4 هرچه زودتر به بازار عرضه شود و موفق تر از ps3 شود.ما باید یک کوچ کوچک از ps3 به ps4 انجام دهیم و این به هیچ وجه من را سورپرایز نمیکند.اما ما خدمات خود را تا مدت زمانی به ps3 اهدا خواهیم کرد.
 
خبر خوب برای  بازیکنان ps3 این است که میتوانند خود را به ps4 انتقال دهند.
 
بسته ی الحاقی جدید این عنوان با نام Sons of Trigon همزمان با عرضه ی جهانی ps4 عرضه خواهد شد.
یک شنبه 13 مرداد 1392  11:11 AM
تشکرات از این پست
ali_kamali
دسترسی سریع به انجمن ها