0

id Software: عنوان Rage نمرده است!

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

id Software: عنوان Rage نمرده است!

 

رئیس استدیو id Software، آقای Tim Willits اعلام کرده اند که Rage نمرده است و تنها در یک استراحت به سر میبرد. ایشان در QuakeCon 2013 امسال سخنانی را در این رابطه زدند که خواندن آنها خالی از لطف نیست. برای مشاهده اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.
 
rage3
 
 در مصاحبه ای با Joystiq  در QuakeCon در طول هفته آقای تیم ویلیتز اظهار کردند که تیم ما به آنچچه با Rage بدست آورده افتخار میکند. همچنین نوآوریهایی که با کمک این فرانچایز در id Tech 5 مشاهده شده است.
 
ایشان گفتند:
 
من به آنچه ساختیم افتخار میکنم. به جهانی که خلق کردیم افتخار میکنم. این فرانچایز نمرده است، وقتی ما این عنوان را میساختیم طوری جهانش را طراحی کردیم که بتوانیم نسخه های بعدی را نیز ساخته و روی فرانچایز Rage مانور بدهیم. من بر این باورم ما با Rage کاری متفاوت ارائه کردیم.
 
ایشان افزودند:
 
ما سعی کردیم موتوری ارائه کنیم که با کمکش همه چیز ساخته شود! این واقعاً اجازه استفاده از تکنولوژی و فناوری روز را میدهد. در جلسه ای که دیشب با حضور جان{کارمک} داشتیم ما در حال کار بر روی کنسولهای نسل بعدی خواهیم بود تا به مردم اجازه استفاده از نوآوریها و فناوریهایی که بوجود خواهیم آورد را بدهیم. زیرا که تکنولوژی در همه چیز استفاده خواهد شد.
یک شنبه 13 مرداد 1392  11:07 AM
تشکرات از این پست
ali_kamali
دسترسی سریع به انجمن ها