0

عنوان بعدی That game company حداکثر دو سال به طول خواهد انجامید

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

عنوان بعدی That game company حداکثر دو سال به طول خواهد انجامید

 

سازندگان عنوان محبوب Journey به تازگی اعلام کرده اند که مشغول کار بر روی یک عنوان جدید هستند,اما انتشار این بازی حداکثر دو سال  به طول خواهد انجامید.همچنین در ادامه ی مطلب میتوانید توضیحات تکمیلی را مشاهده نمایید.
 
20130313_journey
 
در صحبتهایی که خانم Jenova Chen با مجله ای داشته اند(نام مجله ذکر نشده است)  اعلام کرده اند که به مانند Journey بازیکنان میتوانند این عنوان را به صورت تک نفره و همچنین چند نفره و با دوستان خود به بازی بپردازند.اما ایشان هیچ نشانه ای از اینکه عنوان بعدی آنها چگونه و در چه سبکی خواهد بود را نداده اند.
 
ایشان همچنین اعلام کرده اند که بازیکنان میتوانند تجربه های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند,دلیل این کار نیز این است که ایشان میخواهند مردم در کنار یکدیگر و در یک اتاق با هم به بازی بپردازند.
 
مردم زیادی از ما این سوال را میپرسیدند که چرا نمیتوانند Journey را با دوستان و خانواده بازی کنند, و مشخصا ما دلایل خود را داشتیم.دلیل ما نیز این بود که هدفی که ما برای این بازی داشتیم نابود میشد.
 
اما برای اینکه بازی برای همه در دسترس و قابل هضم باشد,ما این بازی را هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان میسازیم تا شما بتوانید با کسانی که دوستشان دارید به بازی بپردازید.
یک شنبه 13 مرداد 1392  11:03 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها