0

Activision کنسول های PS4 و Xbox One را در پیش فروش کم Call Of Duty: Ghosts مقصر می داند

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Activision کنسول های PS4 و Xbox One را در پیش فروش کم Call Of Duty: Ghosts مقصر می داند

 

با معرفی هر کدام از قسمت های جدید سری Call of Duty شاهد این هستیم که پیش فروش ها و فروش کلی نسبت به عناوین گذشته پیشرفت می کند و Call Of Duty: Black Ops 2 آخرین عنوان از این سری بود که توانست چنین رکوردهایی را بر جای بگذارد. ولی حال به نظر می رسد که اوضاع برای Call Of Duty: Ghosts کمی فرق کرده ، چرا که پیش فروش این بازی کم تر از Black Ops 2 بوده است. البته Activision مقصر این افت را کنسول های نسل بعدی می داند.
 
Call-of-Duty-ghosts-3
 
Eric Hirshberg مدیر عامل شرکت Activision در این مورد اعلام کرده است :
 
  تحقیقات ما نشان می دهد که مصرف کنندگان برای پیش خرید Call Of Duty: Ghosts در مقایسه با COD های گذشته دچار تردید شده اند که البته در درجه ی اول به خاطر این  بود که آن ها نمی دانستند که بازی را باید در کدام پلتفرم ( نسل بعدی و فعلی ) تجربه کنند که چنین اتفاقی هنگامی که می خواهیم به نسل جدید کنسول ها انتقال داده بشویم در این زمان طبیعی است.
 
البته همان طور که قبلا هم اعلام شده بود Hirshberg اظهار داشته است که Ghost توانسته دو برابر بیشتر از Call Of Duty: Black Ops پیش فروش داشته باشد وبه این علت چنین مقایسه ای را انجام داده ، چرا که Ghost هم به مانند Black Ops عنوان جدیدی از این فرنچاینز می باشد و میزان خرید DLC های این عنوان و آمار بازی کردن بازیکنان در هر ماه نیز بیشتر از سال های گذشته بوده است.
 
بنابر این این طور که پیداست به نظر می رسد که رفتن به نسل جدید در فروش اولیه Call Of Duty: Ghosts تاثیر بگذارد و احتمالا بعد از گذشت چند ماهی از انشار این عنوان می توانیم شاهد فروش بالای Ghosts باشیم.
 
Call Of Duty: Ghosts در تاریخ سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۲برای پلتفرم های pc ،  PlayStation 3 ، PlayStation 4 ، Wii U ، Xbox 360 ، Xbox One عرضه می شود.
شنبه 12 مرداد 1392  1:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها