0

Bethesda : ساخت Prey 2 به استدیوی Arkane منتقل نشده است

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Bethesda : ساخت Prey 2 به استدیوی Arkane منتقل نشده است

 

یکی از بازی های عجیب و غریبی که اصولا خبرهای مربوط به لغو یا ساخت دوباره اش بیشتر از اطلاعات مربوط به بازی بوده است Prey 2 نام دارد. باز هم در خبری دیگر مربوط به این عنوان شایعه شده بود که ساخت این عنوان به استدیوی Arkane ( سازنده ی Dishonored ) منتقل شده و حال Bethesda اعلام کرده است که این خبر به هیچ وجه صحت ندارد. همچنین ۳۵ تصویری که تاکنون از این بازی ندیده بودیم نیز لیک شده است که می توانید در ادامه مشاهده فرمایید.
 
Killian Samuels
 
هنگامی که سایت rockpapershotgun از Pete Hines معاون بازاریابی Bethesda سوالی پرسید که آیا ساخت این بازی به استدوی Arkane منتقل شده است ؟ وی جواب داد :
 
  نه . چنین خبری صحت ندارد و من هیچ نظری هم ندارم که بگوم که چنین چیز ها و شایعاتی از کجا می آید. Human Head استدیویی است که Prey 2 را می سازد و Arkane هم بر روی عنوان خودشان کار می کنند. هنگامی که به تاریخ انتشار این عنوان Arkane نزدیک بشویم خواهیم گفت که آن ها مشغول انجام چه کاری هستند.
 
Hines همچنین در ادامه اظهار داشته است که در جلسه ای که بین Bethesda و Human Head برگزار شد بحث سر این بود که Prey 2 انتظارات Bethesda را بر آورده نکرده است و در این مورد می گوید :
 
تا زمانی که این بازی به آن برنامه ای که ما در ذهن داریم نرسد احساس می کنیم که ارزش این همه زمان و جلب توجه را دارد.
 
در Prey 2 آن طور که گفته شده شما در نقش کلیان سامویل قرار خواهید گرفت که هواپیمایش سال ها پیش در سیاره ی فضایی ها سقوط کرده و همچنین هیچ گونه خاطره ای هم از اتفاقات این چند سال اخیر به یاد ندارد و البته به عنوان یک جایزه بگیر سال هاست که به شکار فضایی ها می پردازد و در این بین نیز قصد دارد تا خاطرات گذشته اش را هم باز یابد. Prey 2 در سبک اکشن اول شخص و در یک دنیای جهان آزاد می باشد و انجام حرکات پارکور در تعقیب و گریز ها نقش مهمی در بازی دارد.
شنبه 12 مرداد 1392  1:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها