0

Activision : گرافیک Call Of Duty: Ghosts قدرت کنسول های نسل بعد را نشان می دهد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Activision : گرافیک Call Of Duty: Ghosts قدرت کنسول های نسل بعد را نشان می دهد

 

هیجان برای نسل بعدی کنسول ها به اوج خود رسیده و در این بین همه ی ما در نسل بعدی یک گرافیک بسیار زیبا و واقع گرایانه را از بازی ها می خواهیم و حال Activision هم به تازگی با درک این مسیله وعده یک گرافیک بسیار بالا را با Call Of Duty: Ghosts در نسل بعد می دهد و در یک اظهار نظر جسورانه اعلام کرده است که گرافیک Call Of Duty: Ghosts قدرت کنسول های نسل بعدی را نشان خواهد داد و ثابت می کند که کنسول های نسل بعد قادر به انجام چه کارهایی هستند. البته این ناشر از نسخه های نسل فعلی هم به عنوان بهترین یاد کرده است.
 
360479
 
این طور که پیداست Activision می خواهد با Call Of Duty: Ghosts جبران مافات کرده و به مانند قسمت اول MW ، این بار هم یکی از زیباترین گرافیک ها را برای نسل بعد به ارمغان آورد.
 
Eric Hirshberg مدیر عامل شرکت Activision در تماسی که به تازگی با سرمایه گذاران داشته در این مورد اعلام کرده است :
 
  Call Of Duty: Ghosts یک برند جدیدی می باشد که توسط استدیوی Infinity Ward در حال ساخته شدن است. از جهان جدید بازی گرفته تا همه چیز از جمله داستان  شخصیت ها و تجربه ای که از این نسخه خواهید داشت توسط قدرت یک موتور جدید نسل بعدی ساخته می شود.
 
Hirshberg در ادامه در مورد علمکرد خوب Call Of Duty: Ghosts طی این مدت نیز بسیار هیجان زده شده است و می گوید :
 
باید به این نکته نیز اشاره بکنیم که پیش فروش Call Of Duty: Ghosts دو برابر بیش تر از پیش فروش Call of Duty: Black Ops تا به این لحظه بوده است به این خاطر که Black Ops آخرین عنوان جدیدی بود که تحت نام این فرنچاینز منتشر کردیم.
 
همچنین شایان ذکر است که دیگر معیارهای کلیدی که ما برای این فرنچاینز داریم شامل بازی کردن بازیکنان در هر ماه و خرید روزانه DLC هایی از بازی که برای فروش گذاشته ایم و بازدید از ویدیوها می باشد و مشارکت در بخش community نیز به طرز قابل توجهی جلوتر از سال های گذشته بوده است.
 
Hirshberg همچنین در آخر اعلام کرده است :
 
ما سرمایه گذاری قابل توجهی در ساخت Call Of Duty: Ghosts داشته ایم تا مطمین بشویم که این عنوان از لحاظ زیبایی یک ویترین کامل برای کنسول های نسل بعدی می باشد و همچنین بهترین عنوان از فرنچاینز Call of Duty بر روی این نسل نیز ( از لحاظ گرافیک ) خواهد بود.
 
به هر حال به نظر می رسد که Activision حتما با آگاهی به این نکته که  گرافیک Call Of Duty: Ghosts در سطح بسیار بالایی است چنین اظهار نظر جسورانه ای را داشته است.
 
Call Of Duty: Ghosts در تاریخ سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۲برای پلتفرم های pc ،  PlayStation 3 ، PlayStation 4 ، Wii U ، Xbox 360 ، Xbox One عرضه می شود.
شنبه 12 مرداد 1392  1:23 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها