0

رونمايي از سایت استخدام نیوز بزرگترین و به روز ترین سایت آگهی های استخدام در ايران

 
nazyab
nazyab
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : دی 1390 
تعداد پست ها : 55

رونمايي از سایت استخدام نیوز بزرگترین و به روز ترین سایت آگهی های استخدام در ايران


همزمان با فرا رسیدن عيد سعيد فطر از  نسخه اصلي سایت استخدام نیوز بزرگترین و به روز ترین سایت آگهی های استخدام در ایران به آدرس www.estekhdamnews.com رونمایی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری استخدام نيوز یکی از موضوعات مهم امروز جامعه بحث اشتغال است که با ایجاد زمینه لازم برای رونق فضای کسب و کار و استفاده از نیروهای مستعد،جوان و آماده به کار نرخ بیکاری تا حدود زیادی کاهش می یابد.


سایت استخدام نیوز با هدف شناسایی و معرفی فرصت های شغلی و زمینه های کسب و کار مناسب اقدام به گردآوری آخرین اخبار حوزه کار و اشتغال و جدیدترین آگهی های استخدام ادارات دولتی ، شرکت های خصوصی و کارخانجات و صنایع تولیدی سراسر ایران نموده است.


این سایت دارای بخش های مختلفی است که از جمله آنها می توان به اخبار آزمون های استخدامی،استخدام در کشور های خارجی،اخبار دانشگاه ها،مقالات آموزشی،نحوه دریافت وام مشاغل خانگی و ... اشاره کرد.از دیگر بخش های این سایت نیز بخشی با عنوان مراکز کاریابی شهر های ایران است که شامل آدرس و شماره تلفن مراکز کاریابی تمامی استان های کشور به تفکیک هر شهرستان می باشد و این برای اولین بار است که کاربران اینترنتی به راحتی می توانند از مراکز کاریابی شهر خود اطلاع پیدا کنند.

 

لوگو استخدام نيوز

لوگو استخدام نيوز

سایت استخدام نیوز امکانات مناسبی را هم برای مخاطبان خود فراهم کرده است که نصب تولبار که به واسطه آن می توان از آگهی های استخدام روز به محض اتصال به اینترنت مطلع شد و عضویت ویژه که امکان مناسبی برای اطلاع از تمامی آگهی های استخدام از طریق ایمیل است اشاره کرد.


استخدام نیوز هم اکنون با بیش از 8000 عنوان مطلب و آگهی استخدام ، در تمامی ایام هفته حتی روزهای جمعه و تعطیل به روزرسانی می شود و با استفاده از آرشیو منحصر بفرد این سایت می توان از آگهی های استخدام روزهای قبل مطللع شد.

برای ورود به سایت استخدام نیوز روی لینک زیر کلیک کنید. www.estekhdamnews.com

جمعه 11 مرداد 1392  6:41 PM
تشکرات از این پست
unknown hamedmoghaddam
دسترسی سریع به انجمن ها