0

استخدام ایران خودرو سال 92

 
nazyab
nazyab
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : دی 1390 
تعداد پست ها : 55

استخدام ایران خودرو سال 92

استخدام ایران خودرو  ،ایران خودرو  ،آگهی‌های استخدامی ، آزمون‌های استخدامی،استخدام، استخدام ایران خودرو  سال 92،سایت ایران خودرو ،
ایران خودرو


درباره َشركت:

ایران خودرو در سال 1341 با هدف تولید و فروش انواع خودرو با نام اولیه ایران ناسیونال تاسیس شد. بعد از سال ها این شركت در پی توسعه فعالیت هایش و با تولید 1 میلیون خودرو سواری و تجاری و با به كارگیری 21 هزار نفر نیروی انسانی به بزرگترین گروه صنعتی درمنطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA ) تبدیل شد كه به فعالیت های صنعتی و خدمات در بخش صنعت خودرو می پرداخت.

ایران خودرو با هدف رسیدن به كلاس جهانی، به تاسیس مركز تحقیقات، و مراكز تست خودرو، توسعه موتور به همراه جدیدترین ماشین آلات و تجهیزات تولیدی خود پرداخت. اقداماتی كه با همكاری كشورهای عمده اروپایی در بخش صنعت خودروی آلمان و فرانسه حاصل شدند. ایران خودرو دارای شركت های تابعه متعددی است كه در قالب یك گروه واحد، این شركت را به سوی اهدافش یاری می دهند.

 این شركت ها در بخش های مختلفی از جمله، تامین قطعات، سیستم ها و تجهیزات تولیدی، خدمات پس از فروش، نیروی محركه و .... فعالیت دارند. همچنین ایران خودرو در حوزه های سرمایه گذاری، امور مالی ، لیزینگ و توسعه كسب و كار سرمایه گذاری هایی كرده است.

 

وضعیت استخدام نیرو در ایران خودرو


در سال جدید هنوز اطلاعیه استخدام و جذب نیروی انسانی توسط این شركت منتشر نشده است.

 

برای دیدن آگهی های استخدام دیگر شركت های معتبر خودروسازی اینجا کلیک کنید


برای اطلاع از جدیدترین آگهی های استخدام  به روش های زیر عمل کنید:

1- نصب تولبار استخدام نیوز

2-عضویت ویژه در سایت استخدام نیوز | راهنمای عضویت|

 

جمعه 11 مرداد 1392  6:27 PM
تشکرات از این پست
dourbin28
دسترسی سریع به انجمن ها