0

آخرین دست نوشته مرحوم رضا شنوایی

poya20
poya20
کاربر تازه وارد
تعداد پست ها : 39

آخرین دست نوشته مرحوم رضا شنوایی

بسم الله الرحمن الرحیم

بیرق های انبوه

(زمانیکه منتظران واقعی بیرقها را به دست گرفته و به سوی موعود می روند من کجایم؟)

موعود می آید و ما خواهیم بود.....!

هر قدر فکر میکنم نمی توانم خود را راضی کنم که آیا کارهای که از من سر می زند در شأن شیعه مهدی (عج) است یا نه هر روز بعد از هر واقعه ای که برایم پیش می آید ترس تمام وجودم را می گیرد اشک در چشمانم جمع شده و بغض راه گلو را می بندد خود را سرزنش می کنم، وجودم به لرزه در می آید می خواهم طوری خود را محاکمه کنم اما از یک سو نمی دانم که آیا این عمل صحیح بوده یا نبوده باز به خود می گویم شاید درست است خود را نگران نکن و هم بیا فراموشش کن دیگر گذشت اما چه کنم از دل چرکین که هر چه خود را دلداری دهم باز هم آرام نمی شود آخر ترس دارد فکرکن پس از انجام عملی در صحت و سقم آن به فکر بیفتیم که آیا مایه سرافکندگی مولا شده ایم یا سرافرازی او گشته ایم نمی دانم که چه باید کرد چگونه باید از این دو دلی و دلواپسی فرار کرد، یا بر آن چیره شد آیا در این دنیای رنگارنگ که انسان بعضی مواقع به نزدیکترین افراد هم شک می برد می توان افرادی را یافت که از آنها کمک گرفته و از نصایح آنان استفاده نمود البته من با خود این فکر را دارم هیچگاه مولا و ارباب با وفای ما مهدی فاطمه (عج) ما را تنها نمی گذارند و همیشه و هر جا مواظب شیعیانشان هستند، و به طور مخفیانه در همین حال هم با افرادی در جامعه مرآوده دارند و شیعیان را راهنمایی می کنند ما باید سعی کنیم از این افراد که هر چند ما حقیران ناچیز پس از مرگشان آنها را بدست می آوریم. اما همین ما را بس که هر که با اولیاء الله ارتباط داشته باشد نصیحت هایش برای آیندگان هم تازگی دارد. به همین جهت برآن شده تا مطالبی را در حد توان جمع آوری و بدست دوستداران و منتظران امام (عج) رسانیم.

سه شنبه 8 مرداد 1392  7:27 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها