0

دایی: کجای دنیا جام حذفی بعد از لیگ برتر برگزار می شود/ ما پوست کلفت تر از این حرفها هستیم

 
hessamnice
hessamnice
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1392 
تعداد پست ها : 4099
محل سکونت : گیلان

دایی: کجای دنیا جام حذفی بعد از لیگ برتر برگزار می شود/ ما پوست کلفت تر از این حرفها هستیم

علی دایی در گفت وگویی در خصوص آخرین شرایط پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر پس از پیروزی شیرین مقابل تراکتورسازی تبریز در آمادگی کامل و صددرصدی قرار داریم و بچه ها با روحیه عالی آماده نبرد در دومین دیدار خود هستند.

وی افزود: قطعا بازی سختی را در اصفهان خواهیم داشت و باید با تمرکز و انگیزه بالا در زمین حریف به میدان برویم. ذوب آهن در اولین بازی خود نتیجه قابل قبولی نگرفته و حتما در زمین خود می آید تا برابر ما به نتیجه لازم برسد و بازی اول را جبران کند اما من مطمئن هستم با تمریناتی که انجام دادیم، تلاش بچه ها و انگیزه بالای آنها با تمرکز برای کسب سه امتیاز به اصفهان می رویم و ان شاءالله دنبال این هستیم تا در اصفهان بازی قابل قبولی را به همراه نتیجه لازم به دست آوریم.

وی در پاسخ به سؤالی که نظر شما درباره اظهارات و حمله کی روش به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ چیست، گفت: اظهارات کی روش را نخوانده ام.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال دیگری که یکی از خواسته های کی روش میدان دادن به بازیکنان جوان در تیم های لیگ برتری است، گفت: من هم معتقدم باید به جوانان بها داد چون آینده فوتبال ما متعلق به جوانان است. شما پرسپولیس را ببینید که نسبت به قبل چقدر جوانگرایی کرده پس من هم این موضوع را می دانم و باز هم می گویم آینده فوتبال ما و موفقیتش بستگی به این جوانان دارد و باید به این جوان ها بها داده و اطمینان کنیم و بیشتر آنها را به بازی بگیریم. هر چه از این جوانان کار بکشیم قطعا در آینده کمک بیشتری به ما می کنند و حتی می توانیم آینده خود را تضمین کنیم.

دایی در پاسخ به سوال دیگری که آیا شما موافقید جام حذفی بعد از لیگ برگزار شود، گفت: هیچ کجای دنیا چنین چیزهایی انجام نمی شود. به نظرم جام حذفی باید همزمان با لیگ برگزار شود. شما کجای دنیا دیده اید که برخلاف این موضوع باشد؟

سرمربی پرسپولیسی ها همچنین در خصوص دیدار اعضای هیئت مدیره با خودش و بازیکنان نیز تاکید کرد: جلسه خاصی نداشتیم اما دست اعضای هیئت مدیره درد نکند به ما دلگرمی و قوت قلب دادند. همین که آنها به تمرین مان آمدند مطمئن باشید با همکاری دو طرفه آنها کادر فنی پرسپولیس می تواند به خواسته هایش برسد و قطعا این نگاه آنها می تواند به پرسپولیس کمک کند. هیئت مدیره باید یار پرسپولیس باشد که ان شاءالله همه با هم کمک کنیم تیم امسال موفق باشد.

دایی در مورد حمایت هواداران در بازی اول مقابل تراکتورسازی از تیم نیز گفت: روز اول که به پرسپولیس آمدم این موضوع را گفتم که آنها نقش تعیین کننده ای برای موفقیت ما و حتی قهرمانی پرسپولیس دارند. اگر هواداران نتیجه می خواهند باید حمایت کنند. اگر آنها بیایند و پشت سر پرسپولیس باشند مخصوصا تا دقیقه 90 و حتی وقت های اضافه خیلی راحت تر و با آرامش می توانیم به هدف مان برسیم. خیلی راحت تر از آن چیزی که فکر می کنیم.

وی در ادامه صحبت هایش برای دومین بار ضمن تمجید از تیم ذوب آهن تاکید کرد: در حال حاضر باید به ذوب آهن فکر کنیم. در قدم اول خوب تراکتورسازی را پشت سر گذاشتیم  و امیدوارم از اصفهان دست پر به تهران برگردیم. همه به دنبال این هستیم تا مقامی در خور نام پرسپولیس کسب کنیم. البته ذوب آهن هم تیم بسیار خوب و جوانی دارد و قطعا کار را برای ما سخت می کند اما ما سه امتیاز را می خواهیم و باید از این بازی سخت سربلند بیرون بیاییم. آنها در خانه خود برای کسب نتیجه دست به هر کاری می زنند اما ما هم می خواهیم از ابتدای بازی ها خودمان را به بالای جدول بچسبانیم و از آن فاصله نگیریم و ان شاءالله این اتفاق می افتد.

وی افزود: خوشبختانه قبل از بازی با پرسپولیس آرامش خوبی به تیم وارد شده، ارتباط در پرسپولیس همیشه باید حرف اول را بزند. یک تیم خوب پشت سر آن باید یک هیئت مدیره و زنجیری باشد که به همدیگر وصل است. اگر این حمایت ها باشد قطعا هیچ چیز نمی تواند پرسپولیس را تکان دهد. خوشبختانه افراد بزرگ و عاشقی به هیئت مدیره ما آمده اند که امیدوارم به پرسپولیس کمک کنند. من هم امیدوارم با عملکردمان شرمنده آنها نشویم.

دایی در پایان درباره تنش های به وجود آمده بین باشگاه پرسپولیس و سپاهان گفت: معتقدم در این فوتبال با آرامش همه چیز حل می شود خودتان دیدید ما بازیکنانی گرفتیم اما به تمرینات ما نیامدند. مطمئن باشید در این فوتبال همه چیز با آرامش و تعامل حل می شود من نمی دانم این تنش ها برای چه به وجود می آید و به نظر من این یک مسئله بی خود است. به نظرم چون ما با یک تیم اصفهانی دیگر بازی داریم که معتقدند از حالا مدعی قهرمانی هستند چنین کارهایی را انجام می دهند، شاید به نوعی ما هم مدعی قهرمانی باشیم اما خدا را شکر ما خیلی باتجربه و پوست کلفت تر از این حرف ها هستیم که اجازه دهیم تیم مان به هم بریزد یا دچار حاشیه و مشکل شود. تیم ما کار خودش را با قدرت انجام می دهد.

 

.: آخر ای مولای من چندی به درگاهت شدم / در طریقت، از دل و جان پیرو راهت شدم :.


.: محو روی آن جمال پاک چون ماهت شدم / ذره ای گشتم ز خاک و زیر پاهایت شدم :.

سه شنبه 8 مرداد 1392  3:52 PM
تشکرات از این پست
hessamnice
hessamnice
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1392 
تعداد پست ها : 4099
محل سکونت : گیلان

پاسخ به:دایی: کجای دنیا جام حذفی بعد از لیگ برتر برگزار می شود/ ما پوست کلفت تر از این حرفها هستیم

متاسفانه هیچ وقت یک برنامه ریزی درست ریخته نشده است

 

.: آخر ای مولای من چندی به درگاهت شدم / در طریقت، از دل و جان پیرو راهت شدم :.


.: محو روی آن جمال پاک چون ماهت شدم / ذره ای گشتم ز خاک و زیر پاهایت شدم :.

سه شنبه 8 مرداد 1392  3:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها