0

قیمت کنترلر و هدست Xbox One هم مشخص شد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

قیمت کنترلر و هدست Xbox One هم مشخص شد

 

امروز مایکروسافت از قیمت دو تا از مهم ترین لوازم های جانبی کنسول خانگی نسل هشتمی Xbox One، پرده برداری کرد. بر اساس این قیمت ها، کنترل Xbox One با قیمتی برابر قیمت کنترل های کنسول PlayStation 4 عرضه خواهد شد و هدست های کنسول مایکروسافت، ۲۴٫۹۹ دلار قیمت خواهند داشت.
 
xboxonecon610
 
بر اساس آن چه که فروشگاه رسمی کمپانی مایکروسافت ارائه داده است، کنترلر های بی سیم Xbox One با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد و این یعنی ۱۰ دلار گران تر از ارزشی که به کنترلر های Xbox 360 متعلق بود. هم چنین قیمت هدست های این کنسول (که هم اکنون می دانیم عضوی از باندل های Xbox One نیست و نخواهد بود) با قیمت ۲۴٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد و هنگام چت و بردن لذت بیشتر از صداگذاری بازی ها و موسیقی های آن، به عقیده ی خیلی ها ارزش ۲۵ دلار را خواهد داشت.
 
البته مایکروسافت یک پک دیگر را برای کنترلر های کنسولش پیشنهاد کرده است. بر اساس آن شما می توانید با هزینه ی بیشتری صاحب یک کیت شارژ کننده و یک پک باتری برای کنترلر Xbox One شوید و قیمت این دو آیتم ۲۴٫۹۹ دلار اعلام شده و شما می توانید آن ها را به همراه یک کنترلر با قیمت ۷۴٫۹۹ دلار خریداری نمایید.
 
به گفته ی مایکروسافت کنسول Xbox One پیش از تعطیلات کریسمس پیش رو عرضه خواهد شد.

 

سه شنبه 8 مرداد 1392  10:06 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها