0

مخالفت قلعه‌نویی با درخواست کی‌روش

 
poya20
poya20
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 39

مخالفت قلعه‌نویی با درخواست کی‌روش

 

مخالفت قلعه‌نویی با درخواست کی‌روش

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
41-131.jpg

سرمربی استقلال با اشاره به اینکه حرفهای کی روش را نخوانده می گوید با حضور ملی پوشان تیمش در اردوی تیم ملی همزمان با برگزاری اردوی نهایی تیم ملی مخالف است.

 

به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین دیروز استقلال درباره دیدار استقلال وسپاهان گفت: دیدار استقلال و سپاهان همیشه فینال‌گونه است و هیچ ارتباطی به جایگاه آنها در جدول ندارد. این دیدار بازی حساسی است و فراموش نکنید سپاهان تیم خوبی است. از سویی استقلال هم نسبت به سال گذشته تغییراتی داشته و ما نیز تیمی بهتر از سال گذشته در همین زمان‌مان هستیم. سپاهانی‌ها زودتر از ما تمریناتشان را شروع کردند و از این جهت از ما جلوتر هستند. برخی از بازیکنان ما حتی 10 جلسه هم با ما تمرین نکردند.

 

سرمربی استقلال در ادامه در پاسخ به سوالی در رابطه با مجتبی جباری اظهار کرد: از هواداران استقلال می‌خواهم که به جباری بی‌احترامی نکنند. در هر خانواده‌ای بین پدر و پسر اختلاف ایجاد می‌شود. آقای فتح‌الله‌زاده برای استقلال زحمات زیادی کشیده و جباری به هر دلیلی از استقلال رفته و نباید مورد بی‌مهری قرار بگیرد.

 

وی در ادامه افزود: نمی‌خواهم جای جباری تصمیم بگیرم، شاید روزی به استقلال بازگردد. پیرلو از میلان به یوونتوس رفت و بار دیگر به میلان بازگشت اما هیچ‌گاه مورد بی‌احترامی قرار نگرفت. هم جباری به فتح‌الله‌زاده و هم فتح‌الله‌زاده به جباری علاقه‌مندند. فتح‌الله‌زاده در مواقع زیادی هوای جباری را داشته، جباری هم در موارد بسیاری به استقلال کمک کرد. به همین دلیل از هواداران می‌خواهم به حریفمان احترام بگذارند.

 

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که وضعیت مصدومان تیمش چگونه است، خاطرنشان کرد: تا دلتان بخواهد مصدوم و محروم داریم. جمشیدیان احتمالا جراحی می‌کند و بیک‌زاده چهار هفته‌ای با ما نخواهد بود.

 

سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی درباره مواضع کی‌روش و صحبت‌های او گفت: او در جلسه اخیرش موضعش را تغییر داده. طبیعتا در لیگ قهرمانان آسیا، ملی‌پوشان کنار تیم خواهند بود. خود آقای کی‌روش می‌داند که هر سه بازی آخر تیم ملی برای جام جهانی به لیگ توجه کرده است. او با فکر استقلال و بازیکنان همین لیگ تیم ملی را به جام جهانی برده است. این نگاه من به فوتبال است که باید به لیگ و مسوولانش احترام گذاشت. آقای کاظمی سالیان سال به فوتبال ما خدمت کرده‌اند و باید حرمت ایشان و سازمان لیگ حفظ شود.

 

قلعه‌نویی در پایان و در رابطه با جلسه‌اش با هاشمی رفسنجانی گفت: من یک انسان ورزشی هستم و آدم سیاسی نیستم. در هیچ محفل سیاسی نبوده‌ام و به آقای هاشمی گفتم که ورزش وقتی وزارتخانه شد، آنقدر ورزش قدرت داشت که از چندین گزینه‌اش در شورای عالی ورزش یک نفر را وزیر کند. به او گفتم به ورزش فراجناحی نگاه کند و البته از آقای عباسی هم برنامه بگیرد. نباید اینگونه باشد که فلان شخص پستی نداشته باشد و بگویند برو وزیر ورزش بشو و یا همه وزرا را معرفی کرده باشیم و فلان شخص چون رای نداشته، وزیر ورزش شود.

سه شنبه 8 مرداد 1392  4:32 AM
تشکرات از این پست
doctor114
doctor114
doctor114
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 5489
محل سکونت : فارس

پاسخ به:مخالفت قلعه‌نویی با درخواست کی‌روش

سلام:

کاربر گرامی : از حضور شما در تالار ورزش خرسندیم . فعالیت شمارا هم ارج نهاده و بسیار مشتاقیم که با درنظر گرفتن نکاتزیر فعالیت های خود را وفق دهید . متشکرم.

نکته :

1) لازم به ذکر است که در تالار ورزش و زیر تالار های مربوطه ؛ کپی پیست کردن پست ها فقط از کاربرانی پذیرفته می شود که در زیر آن پست نظر شخصی و تحلیلی و فنی و ورانشناختی آن مطلب را هم در پستی حداقل یک خطی بیان کرده باشند . در غیر این صورت اگز کاربری در هر روز هزاران پست هم کپی کند به لحاظ ارزیابی در جمع کاربران برتر فاقد ارزش خواهد بود .

2)  کاربری که ، پست های تالیفی ای را خود ایجاد کرده باشد و مشارکت خوب کاربران دیگر در آن پست را شاهد باشیم ، در اولیت انتخاب خواهد بود .

3) کاربری که پستی ایجاد کرده باشد و آن پست ، بازدید قابل ملاحظه ای داشته باشد هم در اولویت است .

4) در صورت ادامه روند کپی پیست بدون رعایت قوانین انجمن ورزش ، تمامی پست های کپی پیستی شما پاک خواهد شد و به مسئول محترم انجمن ها هم گزارش می گردد. لطفا از تکرار کپی پیست کردن اجتناب کنید و به پست های تالیفی یا جواب دادن به پست های خود و دیگران روی بیاورید.

سپاس

 

E-Mail to: Doctor114_Rasekhoon@yahoo.com مدیر تالار ورزش و زیرتالارهای فوتبال راسخون

چهارشنبه 9 مرداد 1392  2:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها