0

نسخه سبک فیس بوک برای کاربران کشورهای در حال توسعه

 
jalalian66
jalalian66
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 4
محل سکونت : خراسان رضوی

نسخه سبک فیس بوک برای کاربران کشورهای در حال توسعه

نسخه ای سبک از فیس بوک برای کاربران موبایل برای کشورهای در حال توسعه مانند هند، طراحی شده که به زودی عرضه می شود.

 

مدیران فیس بوک بدلیل استفاده گسترده کاربران موبایل در کشورهایی مانند هند، که ترافیک زیادی را به خود اختصاص داده اند، تصمیم گرفتند تا نسخه ای سبک تر از نسخه موجود تهیه کنند تا این کاربران بتوانند به راحتی پست ها و لایک های خود را انجام دهند.

برخی ویژگی ها در نسخه های موبایلی فیس بوک بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و توسعه این ویژگی ها روی موبایل برای کاربران ویژه در دستور کار فیس بوک قرار گرفته است.

کاربران فیس بوک در حال حاضر به 1.1 میلیارد رسیده است و کشورهایی مانند هند با رشد سریع خود آنهم از طریق موبایل، به این روند رو به رشد کمک زیادی کرده اند.

استراتژی موسوم به FACEBOOK FOR EVERY PHONE توسط این کمپانی دنبال شده و کاربران در کشورهای فقیر و نیز در حال توسعه (که پولی بابت دانلود عکس و یا دسترسی به کانال های خبری نمی دهند) در اولویت این استراتژی قرار دارند و جالب اینجاست که مردم فقیر در نواحی روستایی هند تازه فهمیده اند فیس بوک چیست و چه کارآیی های دارد و لذا روند رشد این شبکه اجتماعی در بخش های روستایی با کاربرانی که موبایل دارند، به سرعت در حال افزایش است.

فیس بوک در حال فروش بخش تبلیغات خود به شرکتهای بزرگ و کوچک بوده و در نظرسنجی های جدید نیز کاربران با پرداخت 10 دلار گفته اند علاقمندند تا از شر آگهی های تبلیغاتی روی فیس بوک راحت شوند. {لینک}

15 درصد از مردم در نظرسنجی های جدید گفته اند تمایل به پرداخت پول برای حذف تبلیغات از روی کانال های خود در فیس بوک هستند و 8 درصد نیز گفته اند حاضر به پرداخت 5 تا 10 دلار به صورت ماهانه برای این کار هستند.

 

 

 

منبع: زد دی نت

دوشنبه 7 مرداد 1392  12:28 AM
تشکرات از این پست
mina_k_h
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

پاسخ به:نسخه سبک فیس بوک برای کاربران کشورهای در حال توسعه

با سلام و خسته نباشید خدمت کاربر محترم.

پست ارسالی شما مربوط به تاپیک اخبار facebook می باشد.

با تشکر.

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

دوشنبه 7 مرداد 1392  10:31 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها