0

عکس دردسر ساز از فوتبالیست مشهور

 
reza71
reza71
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 319
محل سکونت : خامنـــــــــــــــــه

عکس دردسر ساز از فوتبالیست مشهور

تصویری که از مهاجم مسلمان و سنگالی نیوکاسل منتشر شد، برایش دردسرساز و باعث شد تا از تصمیم قبلی خود صرف‌نظر کند.باشگاه نیوکاسل از ابتدای سال جاری شرکت انگلیسی به نام WONGA را که در زمینه پرداخت وام با دریافت سود کلان فعالیت می‌کند، روی پیراهن خود تبلیغ می‌کند. کاری که با اعتراض پاپیس سیسه، مهاجم سنگالی و مسلمان این تیم روبه‌رو و باعث شد تا او اردوی آماده‌سازی "کلاغ ها" را ترک و اعلام کند تا زمانی‌که باشگاه اسپانسر خود را تغییر ندهد، پیراهن این تیم را نخواهد پوشید.
سایت یورو اسپورت نوشت که پاییس سیسه مشکل خود را با سران باشگاه نیوکاسل حل کرد و فصل آینده را با پیراهن این تیم به میدان خواهد رفت. رسانه های انگلیسی چند روز پیش تصویری از مهاجم سنگالی مسلمان نیوکاسل را در حالی‌که در یکی از کلوپ‌های شبانه در حال قمار بود، منتشر کردند که با واکنش بسیاری از مسلمانان همراه شد. بسیاری معتقدند همین مسئله باعث شد تا این مهاجم سنگالی در تصمیم قبلی خود برای خداحافظی از نیوکاسل منصرف شود و مذاکرات خود را با این باشگاه انگلیسی شروع کند.
سیسه به همراه مدیربرنامه‌هایش در نشستی که با سران باشگاه نیوکاسل داشت به اختلاف خود با این تیم پایان داد و تصمیم گرفت که پیراهن نیوکاسل را در فصل آینده با وجود تعارض با اعتقادات دینی خود به تن کند.

در دنیا جا برای همه کس هست پس بجای اینکه جای دیگران را بگیری جای خودت را پیدا کن

 

یک شنبه 6 مرداد 1392  10:26 AM
تشکرات از این پست
mehdi0014
golestan98
golestan98
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1391 
تعداد پست ها : 297
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:عکس دردسر ساز از فوتبالیست مشهور

چه قدر بی اخلاق!

بعضی ها برای پول در آوردن، چه کارهایی می کنند blush

یک شنبه 6 مرداد 1392  10:41 AM
تشکرات از این پست
reza71 mehdi0014
دسترسی سریع به انجمن ها