0

ظاهر جدید کامارو SS

 
hessamnice
hessamnice
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1392 
تعداد پست ها : 4099
محل سکونت : گیلان

ظاهر جدید کامارو SS

ظاهر جدید کامارو SS

1Carدر اواخر ماه میلادی جاری، شرکت خودروسازی جنرال موتورز از ورژن جدید مدل شورولت کامارو 2014 در نمایشگاه نیویورک پرده برداری خواهد کرد. اما در حال حاضر یک شرکت تیونر آلمانی با نام "شوابن‎فولیا" (Schwabenfolia) با تغییراتی که بر روی ماشین انجام داده، ورژن متفاوتی از این ماسل کار آمریکایی را به نمایش گذاشته است.

ظاهر جدید کامارو SS

اولین تغییر مهم، اضافه کردن سیستم توربوی شرکت مگناسون (Magnuson) به موتور هشت سیلندر خورجینی 6.2 لیتری شورولت کامارو است که قدرت تولیدی موتور را به 518 اسب‎بخار رسانده است.

ظاهر جدید کامارو SS

برای بالابردن کیفیت فرمان پذیری کامارو، این تیونر آلمانی، سیستم تعلیق جدیدی بر روی خودرو نصب کرده است. لاستیک‎های 20 اینچی این کاماروی تقویت شده، در جلو 245 میلیمتر و در عقب 275 میلی‎متر است.

ظاهر جدید کامارو SS

بدنه شورولت کامارو SS با رنگ آبی مات رنگ زده شده است و رنگ سیاه بر روی سقف، وسط کاپوت، آینه‎ها و بال کوچک پشتی آن نقش بسته است. یک نوار باریک سفید نیز روی کناره‎های ماشین و در دو طرف آن کشیده شده است. در نهایت تغییر اساسی دیگری که در طراحی بدنه مشاهده میشود، درب‎های قیچی شکل جدیدی است که به شورولت اضافه شده است. به نظر شما بهتر نیست جنرال موتورز خود به ساخت کامارو با درب‎های قیچی شکل رو آورد؟ 

ظاهر جدید کامارو SS


 

 

.: آخر ای مولای من چندی به درگاهت شدم / در طریقت، از دل و جان پیرو راهت شدم :.


.: محو روی آن جمال پاک چون ماهت شدم / ذره ای گشتم ز خاک و زیر پاهایت شدم :.

شنبه 5 مرداد 1392  3:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها