0

مایکروسافت : با استفاده از Cloud می توانید حافظه ی هارد xbox one را بی نهایت کنید

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

مایکروسافت : با استفاده از Cloud می توانید حافظه ی هارد xbox one را بی نهایت کنید

 

در می ۲۰۱۳ و در مراسم رونمایی از Xbox One بود که مایکروسافت اعلام کرد که Xbox One دارای یک هارد ۵۰۰ گیگابایتی می باشد که غیر قابل تعویض هم است . اما اگر براین عقیده هستید که این فضا کافی نیست نگران نباشید چرا که مایکروسافت به شما امکان ذخیره سازی بازی ها و دیگر داده ها را از طریق Cloud می دهد.
 
1320443_0
 
در مراسم PAX Australia ، مایکروسافت تایید کرده است که Xbox One فضای هارد نامحدودی را از طریق سرویس Cloud ارائه می دهد. با این حال شرایط خاصی برای استفاده از این سرویس وجود دارد و شما نیاز دارید که یک عضویت گلد در xbox one داشته باشید. گرچه احتیاجی نیست که شما یک حساب گلد برای دانلود سیوهای خودتان در Xbox 360 خودتان داشته باشید و یعنی این که برای ذخیره کردن چیزی احتیاجی به پرداختن هزینه ندارید.
 
روابط عمومی مایکروسافت در این مورد اعلام کرده است :
 
Xbox Live از طریق cloud یک فضای ذخیره سازی نامحدود را بر روی Xbox One و برای تمامی کاربران Xbox Live ارائه می دهد و شما می توانید انواع مختلفی از محتویات Xbox Live را ذخیره کنید که این چیز ها شامل مشخصات پروفایل شما ، بازی ها ، Achievement ها و سرگرمی های دیگر می باشد. این محتویات بر روی سرویس cloud ذخیره خواهد شد و بنابر این شما می توانید در هر نقطه ، در هر زمان و بدون توجه به جایی که هستید طور خودکار به آن دسترسی داشته باشید.
شنبه 5 مرداد 1392  1:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها