0

تجربه ای جدید در مطالعه با MoFeed

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

تجربه ای جدید در مطالعه با MoFeed

mofid

اهمیت دسترسی به جدیدترین خبرهای روز بر هیچکس پوشیده نیست و همه سعی می‌ کنند به نحوی این خبرها را مرور کنند. هر کسی هم دنبال برخی خبرهاست. بعضی‌ها دنبال تکنولوژی هستند و برخی دیگر هم ورزشی و سیاسی و اقتصادی. اما روش دسترسی به خبرها هم مهم است. روندها در حال تغییر هستند. امروزه اکثر مردم با گوشی وتبلت‌های‌شان خبرها را مرور می کنند. با وجود فیدها خواندن خبرها هم راحت تر شده است و دیگر کمتر نیاز پیدا می کنیم که به وبسایت اصلی برویم.

اما چه می‌ شود اگر بتوان فید همه وبسایت های خواندنی و معتبر را یکجا جمع کرد؟ این سوالیست که اپلیکیشن قدرتمند MoFeed به آن پاسخ می دهد. با ما همراه باشید تا این اپلیکیشن را بیشتر بررسی کنیم…..

image

“مفید” در واقع اپلیکیشنی است که فید وبسایت های معتبر و پرطرفدار را در چند دسته بندی مختلف به شما ارایه می دهد. این دسته بندی ها عبارتند از: فناوری، اخبار، ورزشی، سرگرمی، سلامت و موضوعات دیگر. مشاهده می کنید که “مفید” علایق اکثر کاربران را پوشش می دهد. در ادامه می خواهیم به برخی قابلیت های این اپلیکیشن به صورت کوتاه اشاره ای داشته باشیم.

* بروزرسانی بسیار سریع فیدها: این اپلیکیشن فیدها را به صورت فوق العاده سریعی دریافت کرده و نمایش می دهد. حتی با اینترنت موبایل!

* خواندن فیدها بدون نیاز به اینترنت: پس از دریافت فیدها می توانید به صورت آفلاین آن ها را مطالعه کنید.حتی تصاویر نیز در حالت آفلاین قابل مشاهده خواهند بود.

* صرفه جویی فوق العاده در مصرف اینترنت شما: می توانید “مفید” را به شکلی تنظیم کنید که فقط در حالت استفاده از وای فای تصاویر را دریافت کند. پس اگر در حال استفاده از اینترنت موبایل باشید، فقط متون دریافت می شوند.

*مشاهده صحیح متون: در برخی اپلیکیشن ها مشاهده می کنیم که متون فارسی و انگلیسی به صورت بهم ریخته و جابجا نمایش داده می شوند. اما “مفید” به صورت کاملا درست متون را نمایش می دهد.

* تغییر پوسته: این اپلیکیشن از دو پوسته بهره می‌برد. بهتر است برای مطالعه در شب از پوسته دوم که تاریک است استفاده کنید. چون چشم شما را اذیت نخواهد کرد.

* دانلود فایل‌ها: “مفید” می تواند به صورت کاملا مجزا فایل های مورد نظر شما را از درون مطالب دانلود کند. همه فایل های دریافتی نیز در بخش “دانلودها” قابل مشاهده می باشند.

* جستجوی سریع: مطمئن باشید که از سرعت جستجوی این اپلیکیشن شگفت زده خواهید شد. در عرض فقط چند ثانیه کوتاه موارد مطابق با جستجوی شما نمایش داده می شوند.

* امکان تغییر اندازه متون: برای افرادی که صفحه دستگاه‌شان کوچک است، بزرگ‌نمایی متون می تواند بسیار بدربخور باشید. کافست منوی “اندازه متن” را انتخاب کرده و گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

* حرکت بین مطالب با سوایپ کردن: برای جابجا شدن بین مطالب کافیست انگشت خود را روی صفحه به سمت چپ یا راست بکشید. با انجام این کار که Swipe کردن نامیده می شود، به راحتی بین مطالب حرکت خواهید کرد.

در پایان باید بگوییم که اگر می خواهید جدیدترین خبرها را از منابع فارسی زبان دریافت کنید، MoFeed بهترین راهکار است.

در ادامه می توانید تصاویری از این برنامه را مشاهده کنید.

SC20130719-161221

SC20130719-162117SC20130719-162200SC20130719-162217SC20130719-162229SC20130719-162255SC20130719-162520

این اپلیکیشن را می توانید از لینک های زیر دریافت کرده و لذت ببرید.

badge-g

kandoo

همچنین این اپلیکیشن از طریق فروشگاه Myket نیز در دسترس می باشد که به برای دریافت آن باید از طریقاپلیکیشن مایکت اقدام کنید.

جمعه 4 مرداد 1392  6:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها