0

دوج چارجر در حراجی!

hessamnice
hessamnice
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 4099

دوج چارجر در حراجی!

دوج چارجر در حراجی!

حتماً راجع به قالی کرمان شنیده‎اید. بعضی از اتومبیل‎ها نیز مانند قالی کرمان بوده و هرچه از عمرشان می‎گذرد، با ارزش‎تر می‎شوند. ماسل‎کارهای آمریکایی نیز از این دسته خودروها هستند. وقتی که پای اتومبیلی به حراجی باز می‎شود پس باید به واقع ارزشمند باشد.

دوج چارجر در حراجی!

درست است که همیشه رکورد بیش‎ترین حضور در حراجی‎ها و قیمت‎های بالا متعلق به مرسدس-بنز و فراری بوده است، ولی برخی کوپه‎های آمریکایی نیز در همین حراجی‎ها حضور داشته‎اند و علاقمندان را مجبور به خالی کردن حساب‎های بانکی خود کرده‎اند!

دوج چارجر در حراجی!

نمونه بارز آن دوج چارجر R/T است که در سایت eBay به فروش گذاشته شده است. این دوج زیبا مجهز به موتور هشت سیلندر خورجینی 7.2 لیتری (440) و گیربکس اتوماتیک می‎باشد. این چارجر آبی رنگ، یکی از 98 دستگاهی می‎باشد که با این ترکیب تولید شده است و کارکرد آن نیز  39,665 کیلومتر اعلام شده است.

دوج چارجر در حراجی!

از ویژگی‎های خاص این دوج می‎توان به هواکش روی کاپوت، صندلی‌های باکت (Bucket) و رادیو پخش کاست Chrysler اشاره کرد. قیمت پایه این خودرو 64,900 دلار می‎باشد. آیا شما حاضرید یکی از این قالی‎های  دست بافت کرمان را داشته باشید؟ یا به داشتن قالی ماشینی اکتفا می‎کنید؟! 

دوج چارجر در حراجی!
دوج چارجر در حراجی!

.: آخر ای مولای من چندی به درگاهت شدم / در طریقت، از دل و جان پیرو راهت شدم :.

.: محو روی آن جمال پاک چون ماهت شدم / ذره ای گشتم ز خاک و زیر پاهایت شدم :.

جمعه 4 مرداد 1392  5:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها