0

همکاری Epic و NVIDIA برای بردن Unreal Engine 4 برای موبایل

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

همکاری Epic و NVIDIA برای بردن Unreal Engine 4 برای موبایل

 

به تازگی در کنفرانس تکنولوژی SIGGRAPH ، شرکت Epic Games از موتور Unreal Engine 4 برای گوشی های موبایل نسل بعد مبتنی بر پردازنده های گرافیکی Logan شرکت انویدیا رونمایی کرد .
 
Infiltrator610
 
پردازنده ی Logan در سال ۲۰۱۴ توسط انویدیا برای گوشی های موبایل عرضه می شود و دارای یک پردازنده ی ۴ هسته ای ARM Cortex A۱۵ MPCore می باشد . لازم به ذکر است که Logan اولین پردازنده از سری Tegra شرکت انویدیا می باشد که همانند پردازنده های گرافیکی PC بر اساس ویژگی های کپلر عمل خواهد کرد .
 
همچنین در حین نمایش دمو در SIGGRAPH مدیر شرکت اپیک گفت :
 
برای دستگاه های تلفن همراهی که از سخت افزار گرافیکیِ بالایی بهره می برند ، این موتور بازی هایی با گرافیک بالا را همانند PC با استفاده از قابلیت هایی نظیر DirectX 11 و کنسول های مختلف نسل بعد نمایش می دهد و گرافیک عناوین ساخته شده با این موتور روی گوشی های هوشنمد با کنسول های نسل بعد برابری می کند .
 
در این نسل ما شاهد قدرت موتور Unreal Engine 3 بودیم و دیدیم که بازی های بزرگی با گرافیک و ظاهر باور نکردنی ای توسط این موتور به نمایش در آمدند ؛ و اینطور که به نظر می رسد ترکیب عالی پردازنده های نسل بعد شرکت NVIDIA و موتور Unreal Engine 4 می تواند نوید بازی های بزرگ را بر روی گوشی های هوشمند دهد ؛ بازی هایی با گرافیکی باور نکردنی .
پنج شنبه 3 مرداد 1392  9:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها