0

نشست خبری سریال شاهگوش در دکوری متفاوت + تصاویر

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

نشست خبری سریال شاهگوش در دکوری متفاوت + تصاویر

سیدداوود میرباقری کارگردان مجموعه تلویزیونی «شاه‌گوش» از ساخت سریال امام علی(ع) حرف زد و گفت: تلویزیون در آن زمان آش کشک خاله بوده است.

داوود میرباقری کارگردان مجموعه‌هایی نظیر امام علی(ع)، مختارنامه، معصومیت از دست رفته و ... که به تازگی ساخت مجموعه «شاه گوش» را برای شبکه نمایش خانگی آغاز کرده،‌ شب گذشته در محیطی صمیمی به سوالات خبرنگاران راجع به این سریال جدید پاسخ گفت.

در این مراسم که با حضور نمایندگان رسانه‌های جمعی برگزار شد، هنرمندانی نظیر سیروس گرجستانی، فرهاد اصلانی، محسن تنابنده، مرجانه گلچین، رسول نجفیان، عظیم جوان‌روح، عبدالله اسکندری، احمد مهران‌فر، طناز طباطبایی، حمید آذرنگ و ... نیز در این مراسم حضور داشتند.

 دکور این مراسم در نیمه برگزاری دچار تغییر شد و با برگرداندن میزها به کله‌پزی تبدیل شد که نان سنگگ و کله‌پاچه در آن خودنمایی می‌کردند.

در این مراسم که اجرای آن بر عهده سعید قطبی‌زاده بود، میرباقری در سخنانی گفت: پس از تجربه 10 ساله مجموعه تاریخی مختارنامه جا داشت ارجاعی به گذشته خود و زمان آثاری چون نمایش‌های دندون طلا، عشق آباد، زن کشی و ... داشته باشم و در ادامه این نوع فعالیت‎ها فیلم سینمایی آدم برفی را داشتم و حال می‌خواستم به پیشینه نمایشی خود برگردم.

وی با بیان اینکه هر جا احساس می‎کنم کم می‌آورم، به حال و هوای نمایشی خود برمی‌گردم، ادامه داد: قصه شاه گوش هم جنبه نمایشی داشت و می خواستم روی آن متمرکز شوم. البته فعلا نمی‎توانم داوری درباره این کار داشته باشم و  امیدوارم حاصل همکاری من با دوستان عزیزم در این مجموعه همانطور که تئاتر مرا سر کیف می‌آورد حال و هوای خوبی در من به وجود بیاورد.

میرباقری تصریح کرد: من به شخصه دوست داشتم کاری در حال و هوای نمایش دندون طلا بسازم و تمام تلاشم این است کار بامزه‌ای که در عین حال حرفی برای گفتن داشته باشد، انجام دهم.

در ادامه اسکندری طراح گریم مجموعه «شش گوش» نیز اظهارداشت: من از زمان ساخت سریال امام علی (ع) در خدمت استاد میرباقری بوده‌ام.او در کارش به متخصص اعتماد می‌کند و دستش را باز می‌گذارد. نگاهش به گریم را هم دوست دارم. من در اکثر آثار او از زمان نگارش همراهی‎اش می‎کنم.

وی ادامه داد: او وقتی شروع به نوشتن می‌کند، آدم‌هایی را می‌نویسد که آنها را کاملا می‌شناسد. به من هم در درآوردن شخصیت‌ها کمک می‌کند و وقتی اعتمادش جلب شد، رهایم می‌کند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 3 مرداد 1392  10:02 AM
تشکرات از این پست
mehdi0014
دسترسی سریع به انجمن ها