0

صاعقه سیاه آلمانی!

 
hessamnice
hessamnice
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1392 
تعداد پست ها : 4099
محل سکونت : گیلان

صاعقه سیاه آلمانی!

صاعقه سیاه آلمانی!

Revozport از جمله تیونرهای معروفی است که همیشه پس از معرفی خودروهای مرسدس-بنز، پروژه خود را جهت افزودن آپشن‎های بیش‎تر در قالب یک کیت آغاز می‎کند. ازاین‎رو، وقتی خودروی جدیدی از شرکت مرسدس-بنز وارد بازار می‎شود، همه منتظر این هستند که در مدت زمانی اندک پس از حضور آن خودرو در بازار، مدل تیون شده آن را نیز ببینند. البته ناگفته نماند که رونمایی از تیونینگ یک خودرو چیزی از رونمایی یک خودروی جدید کم ندارد و به نوعی معرفی کیت‎ها یا پکیج‎های اضافه شده به خودرو به شمار می‎رود.

صاعقه سیاه آلمانی!

اخیراً Revozport تیپ سدان مرسدس-بنز E63 AMG را تیون کرده است. اگرچه این خودرو در نوع خود اسطوره کامل یک اتومبیل پیشرفته به شمار می‎آید، اما بازنگری‎هایی که این تیونر بر روی آن انجام داده است، آن را بیش از پیش منحصر به فرد کرده است. البته Revozport به حد کافی برای دارندگان خودروهای E63 AMG توجیه دارد که آن‎ها را برای خرید این آپشن‎های اضافی متقاعد کند.

صاعقه سیاه آلمانی!

اگرچه این پکیج، در نگاه اول ممکن است یک آپشن تزئینی در خودرو تلقی شود، اما رادیاتور به عنوان یکی از آپشن‎های موجود در این کیت، نقش کلیدی دارد و موجب می‎شود هوا جریان یابد و موتور خنک بماند. از مواردی که در پکیج Revozport  مرسدس-بنز E63 AMG گنجانده شده است می‎توان به جلوپنجره از جنس فیبر کربن و قاب آینه اشاره کرد که به ترتیب چیزی در حدود 1,309 و 1,190 دلار هزینه اضافی در بر دارد.

صاعقه سیاه آلمانی!
صاعقه سیاه آلمانی! صاعقه سیاه آلمانی!

از دیگر مواردی که در این کیت به آن توجه شده است، اسپویلرهای عقب و جلو از جنس فیبر کربنی است. همان‎طورکه می‎دانید، اسپویلر قطعه‎ای است که با انحراف هوا، از عدم تعادل و ناپایداری خودرو در سرعت‎های بالا جلوگیری می‎کند. به عبارت بهتر، اسپویلرها علاوه بر کمک به افزایش سرعت ماشین، از انحراف خودرو جلوگیری می‎کنند. بنا به آن‎چه این تیونر برآورد کرده است، افزودن اسپویلرها به خودرو رقمی در حدود 2,050 دلار هزینه به دنبال دارد. بنابراین، در مجموع با هزینه‎ای در حدود 2,800 دلار مازاد بر قیمت خودرو می‎توانید کیت Revozport را روی مرسدس-بنز E63 AMG  پیاده کنید.

صاعقه سیاه آلمانی!

لازم به ذکر است، افزودن این پکیج، به‎طور غیرمستقیم بر روی اصطکاک بین لاستیک خودرو و سطح جاده تأثیر می‎گذارد و آن را به شدت کاهش می‎دهد و هم‎زمان نیروی کافی برای حفظ تعادل خودرو در سرعت‎های بالا نیز فراهم می‎کند. اگرچه اصولاً استفاده از فن‎آوری‎های نوین به ویژه فیبرهای کربنی به افزایش کارایی خودرو کمک شایانی می‎کند، اما آیا به نظر شما از نظر مالی انجام چنین تغییر و تحولاتی در خودرو مقرون به صرفه است؟

 

.: آخر ای مولای من چندی به درگاهت شدم / در طریقت، از دل و جان پیرو راهت شدم :.


.: محو روی آن جمال پاک چون ماهت شدم / ذره ای گشتم ز خاک و زیر پاهایت شدم :.

پنج شنبه 3 مرداد 1392  1:23 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها