0

ساخت قسمت دوم فیلم قدرتمند «منطقه ۹» با نام «منطقه ۱۰»

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

ساخت قسمت دوم فیلم قدرتمند «منطقه ۹» با نام «منطقه ۱۰»

 

http://www.naghdefarsi.com/images/stories/rooz/0712/30.05/13920429000134_PhotoA.jpg
 
قسمت دوم فیلم علمی تخیلی و اکشن «منطقه ۹»هم ساخته می‌شود. این فیلم ماجراجویانه با نام «منطقه ۱۰» جلوی دوربین خواهد رفت. کمپانی تری‌استار پیکچرز تهیه‌کننده این اکشن است.
 
نیل بلامکامپ کارگردان نسخه اصلی این اکشن علمی تخیلی خبر تولید دومین قسمت آن را به صورت رسمی اعلام کرد.
 
این فیلم‌ساز آفریقایی تبار سینما با همکاری تری تاچت فیلم‌نامه‌نویس، یک طرح بیست صفحه‌ای برای فیلم‌نامه اکشن «منطقه 10»نوشته‌اند.
 
این دو قرار است فیلم‌نامه بیست صفحه‌ای خود را تبدیل به یک فیلم‌نامه کامل برای دومین قسمت این مجموعه فیلم علمی تخیلی و ماجراجویانه کنند.
 
به نوشته سایت اینترنتی مووی وب، با وجود اعلام خبر تولید «منطقه 10»توسط بلامکامپ، وی گفته که فعلا آماده کارگردانی آن نیست.
 
این فیلم ساز می‌گوید فعلا درگیر چند کار و پروژه دیگر است و به همین دلیل معلوم نیست وی چه زمانی آماده ساخت آن خواهد بود.
 
این در حالی است که بلامکامپ توضیح زیادی درباره قصه قسمت دوم و ماجراجویی های مربوط به آن نداده و اطلاعات مربوط به آن را در اختیار رسانه‌های گروهی نگذاشته‌ است.
 
به گفته وی: «قسمت دوم «منطقه 9»حتما ساخته خواهد شد. ولی نمی‌توانم بگویم زمان شروع فیلم برداری آن چه وقتی خواهد بود.»
 
در عین حال، هنوز معلوم نیست بازیگران و عوامل تولید قسمت اول با دومین قسمت آن هم همکاری خواهند داشت یا خیر. قسمت اول فیلم در سال 2009 اکران عمومی شد.
 
«منطقه 9»که محصول صنعت سینمای آفریقای جنوبی بود، نام نیل بلامکامپ را به عنوان یک فیلم‌ساز در سطح بین‌المللی مطرح کرد.
 
این فیلم با هزینه تولید 30 میلیون دلاری خود، حدود 120 دلار در سینماهای آمریکای شمالی فروش کرد و لقب یکی از کارهای موفق و پرفروش سال 2009 شد.
 
خبر تولید« منطقه 10»در حالی تبدیل به تیتر مهم رسانه‌ها و سایت‌های اینترنتی سینمایی شد که هفته قبل اعلام شد نیل بلامکامپ در تدارک تولید فیلم‌تازه‌ای به نام «چاپی» است.
 
این فیلم هم حال و هوایی علمی تخیلی دارد که این بار با چاشنی کمدی همراه است و شارلتو کاپلی بازیگر «منطقه 9»در نقش اصلی آن بازی خواهد کرد.
 
گفته می‌شود این فیلم‌ساز آفریقایی تبار، اول این فیلم را جلوی دوربین می‌برد و پس از پایان کار بر روی آن، به سراغ تولید «منطقه 10»خواهد رفت.
چهارشنبه 2 مرداد 1392  10:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها