0

اولین امتیاز Killer is dead منتشر شد.شاهکاری دیگر از Suda51؟

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

اولین امتیاز Killer is dead منتشر شد.شاهکاری دیگر از Suda51؟

 

مجله ی ژاپنی Famitsu که یکی از مجلات معروف است امروز اولین نقد از عنوان Killer is dead را منتشر کرده که به این عنوان امتیاز ۳۵ از ۴۰ را داده است.در ادامه میتوانید قسمتهایی از این نقد را مشاهده فرمایید.
 
 
طبق نقدی که منتشر شده منتقد این عنوان گفته که بازی به شما اجازه ی زدن کمبوهای فراوان و عالی را میدهد و ایرادی که از این عنوان گرفته این است که کنترل بازی بعضی اوقات عذاب آور میشود.
 
دنیای بازی برای همه ی اشخاص ساخته نشده است,اما تعادل میان دیوانه بازی و لذت بردن  از آن بسیار عالی است.این بازی خصوصیات زیادی دارد.بار اول که آن را امتحان کنید کمی دشوار و پیچیده است اما عمقی که دارد شما را بیشتر از آنچه که فکر میکنید درگیر خواهد کرد.
 
جزییات پیچیده و دنیای فوق العاده ی بازی بسیار عالی است.طوری که شما به آن وابسته میشوید.اتمسفر و جو بازی در هر مرحله تغییر پیدا خواهد کرد که زیبایی آن را دو چندان خواهد کرد.سختی بازی کمی بالاست,اما هرچه که شما در کنترل کردن بازی بهتر خواهید شد لذت بیشتری به شما دست خواهد داد که همین دلایل شما را به ادامه ی بازی تشویق میکند.
 
سلاحهایی که در بازی به شما داده خواهد شد مقدار بسیار زیادی استراتژی برای کار کردن با آنها وجود دارد .قسمتی از کنترل مبارزات در بازی از کمبود توضیحات رنج میبرند که همین امر باعث فشارهای بی مورد به بازیباز میشود.
 
طبق نقدی که صورت گرفته به قسمتهای مختلف این بازی امتیاز ۹/۹/۹/۸ داده شده که جمعا ۳۵ از ۴۰ میباشد.
 
Killer is dead در تاریخ ۲۷ آگوست برای ps3 و xbox360 عرضه خواهد شد.
چهارشنبه 2 مرداد 1392  9:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها