0

Ryse : Son of Rome در زمان انتشار چالش برانگیزتر از نمایش E3 خواهد بود

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Ryse : Son of Rome در زمان انتشار چالش برانگیزتر از نمایش E3 خواهد بود

 

سازندگان Ryse : Son of Rome  اعلام کردند که در هنگام انتشار بازی به آن تعداد که در E3 دیدید صحنه های QTE وجود نخواهد داشت.
 
news_ryse_sons_of_rome_new_screens-14339
 
در صحبتهایی که  Michael Read تهیه کننده ی کرایتک با وبسایت  Siliconera داشته اعلام کرده است  چیزی که شما در بازی نهایی خواهید دید, مراحل متنوعی از درجه سختی Easy  تا Nightmare خواهد بود.اما مطمئن نیستم که آنها(سازندگان)در رابطه با این مورد تصمیم نهایی را گرفته باشند.
اما چیزی که حتما تغییر پیدا خواهد کرد مقدار آسیب بیشتری است که دشمنان به شما خواهند رساند و اینکه شما در دفاع کردن بسیار باید دقیقتر باشید.و حالت تمام کننده زمانی ظاهر خواهد شد که شما نهایت آسیب را به دشمنان خود برسانید.
تعدادی دیگر از دشمنان در بازی وجود دارند که مقدار بسیار زیادی باید به آنها صدمه برسانید تا بتوانید آنها را از پای در بیاورید.
ما تعدادی از دشمنان ساده و احمق را جلویتان قرار میدهیم,که با دو ضربه از پا در می آیند.ما اینکار را مخصوصا در ابتدای بازی قرار داده ایم تا شما با کنترل بازی بیشتر آشنا بشوید.مقدار زیادی از توضیحات است که ما هنوز آنها را بیان نکرده ایم.عملکرد ما در این رابطه اصلا خوب نبود.
مقدار زیادی از طراحی و تعادل هنوز در نمایش E3 قرار داده نشده بود.پس برای کسانی که قصد بازی کردن این عنوان را دارند بگویم که تجربه ی این عنوان بسیار عالی و به یاد ماندنی خواهد شد.اما در این حال بگویم که ما در نشان دادن اولین نمایش از بازی تمام چیزها را بیش از حد ساده کردیم و توضیحات خوبی از روند مبارزات ندادیم.
در حال حاضر زمانی که شما در حال بازی کردن نسخه ی دمو هستید دکمه ی X برای ضربه زدن,دکمه ی Y برای بالا بردن سپر,دکمه ی A برای دفاع کردن و دکمه ی B برای صحنه های تمام کننده است.با نشانه گرفتن به سمت دشمن با شک سمت چپ که به مانند حالت Focus Mode است میتوانید دشمن مورد نظر خود را از پای در بیاورید.
تعدای از اطلاعات کلی است که شما باید راجع به سیستم مبارزه بدانید.دکمه ی X برای زدن ضربه ی آرام و معمولی است ولی با نگه داشتن آن میتوانید ضربه های سنگینتر وارد کنید یا با سپر خود ضربه وارد کنید.به طور مثال با دکمه های دیگر شما میتوانید به دشمنان خود لگد بزنید یا از حملات آنها دفاع کنید.
وقتی که شما در حالت  Execution (تمام کننده) قرار میگیرید,دکمه هایی که بالای سر دشمنان در نسخه ی دمو دیده اید برداشته خواهد شد و به جای آنها صحنه های دیداری وشنیداری قرار خواهد گرفت که به مرور زمان در بازی  طریقه ی استفاده از آن را یاد خواهید گرفت.
 
این بازی به صورت انحصاری برای کنسول نسل بعد Xbox One عرضه میشود.
چهارشنبه 2 مرداد 1392  9:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها