0

***اینترنت همراه فعال در تبلت‌ها و نوت‌بوک‌های اروپایی Dell***

 
ali_kamali
ali_kamali
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 2116
محل سکونت : خراسان

***اینترنت همراه فعال در تبلت‌ها و نوت‌بوک‌های اروپایی Dell***

اینترنت همراه فعال در تبلت‌ها و نوت‌بوک‌های اروپایی Dell

DellNetReady

به گزارش وسنا (وب‌سایت خبری تخصصی خدمات ارزش افزوده)، گروه اپراتوری اسپانیایی Telefónica یک قرار داد ماشین به ماشین با سازنده کامپیوترهای شخصی Dell برای حوزه جغرافیایی اروپا امضا کرده است. این دو قرار است برای تبلت‌ها و نوت‌بوک‌ها خدمات اینترنت پهن‌باند پرداخت در حین مصرف ارائه دهند.

خدمت Dell NetReady فراهم کننده قابلیت اتصال با طرح پرداخت در حین مصرف است که توسط Telefónica طراحی شده است. این خدمت از یک سیم‌کارت m2m و یک برنامه کاربردی استفاده می‌کند که به مشتری امکان می‌دهد بسته اتصال خود را انتخاب کند.

به گفته Telefónica، این خدمت در درجه اول برای سازمان‌ها طراحی شده است که تقاضای راه‌حل اتصالی را دارند که به کاربران شان امکان دهد در حین حرکت به سادگی به وب وصل شوند.

پس از ثبت نام، بسته‌های پرداخت در حین مصرف فورا در دسترس هستند. این بسته‌ها برای مصرف از فقط ۳۰ دقیقه تا یک ماه موجودند. در این راهکار دو ساختار تعرفه جدا برای دسترسی کوتاه مدت و بلند مدت ایجاد شده است. به گفته اپراتور این بسته‌ها حتی در زمانی که کاربر به خارج سفر می‌کند نیز با وی همراه هستند، که این مساله امکان قیمت‌گذاری شفاف و روشن را در هر زمان فراهم می‌کند.

لحظه لحظه زندگی را سپری میکنیم تا به خوشبختی برسیم ٬

غافل ازاینکه خوشبختی در همان لحظه ای بود که سپری شد.

 

چهارشنبه 2 مرداد 1392  8:10 AM
تشکرات از این پست
mina_k_h imanmahmodiyan
دسترسی سریع به انجمن ها